Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

ma jok, zmajovi su in vitro...izgleda je Drogo bio jalov od zausaka koje je prelezao u pubertetu, al to ce se saznati tek u trecoj sezoni...

Link to comment
posle onog cina defloracije na obali i divljeg i bludnog dogy sexa sa Drogom, ja Deneris nikako ne mogu da percipiram kao majku koja hrani!
I nakon što je onako oblivena krvlju (i bez gag refleksa) pojela ono konjsko srce naočigled svih akademika plemena, krene da priča o svetosti života i sl. Licimurstvo.jsf5hw.jpgBTW, neću ni da pominjem to kako je u knjizi to kod Dothrakija još detaljnije i više đusi opisano. Edited by Razzmatazz
Link to comment

Moram da udarim po knjizi, izgleda perverznije od Erike Jong...vidim nikog zivog nema na forumu...a ono se cita rodjace..samo tako

Link to comment
Ja da sam scenarista, više bih se fokusirao na to hranjenje mlekom. To je ipak najzdravija ishrana za taj uzrast. Jebo Milumil, Aptamil i Milupu.
i ja bih se fokusirao na to dojenje. u svakom uzrastu, bio scenarista ili ne. :wub:
Link to comment

^^khaleesi zvuci skroz kao neko poluizmisljeno kvaziafricko ime koje bi moglo biti popularno kod Afroamerikanaca (bez , dakle kod onih pravih). Tipa Shaniqua ili tako nesto

Link to comment

Naravno da je izmišljeno, a šta si očekivao? :DMartin je za knjige izmislio tek pet-šest Dothraki reči koje promiču tu i tamo, ali to su za seriju u velikoj meri proširili, sad imaju na stotine reči, leksička i gramatička pravila, cirkus. Sajt lika koji im je sastavio "jezik": http://www.dothraki.com/Rečnik: docs.­dothraki.­org/­Dothraki.­pdfDoduše, sami Dothraki su u značajnoj meri prisutni samo u prvoj sezoni. U ovoj drugoj i posle gotovo da ih nema.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

opet malo kasnime, ovog puta mi svašta nije baš bilo jasno :lol:prvo onaj klinac sa Đejmijem u zatvoru, ko je uopšte? i da li je tu smešten sa nekim ciljem nekakve 3abepe koja na kraju nije uspela ili slučajno?sa moje tačke gledišta iznenada se pojavio taj lik i onda oni brbljali i brbljali i brbljali blablablablabla i onda odjednom e mogu da pobegnem al moram da te ubijem :huh:pa onda iznenada nakon toga džejmi opet u zatvoru i svi oće da ga linčuju, jel zbog tog klinca? i ko je onaj matori, ćale od tog klinca?onda ono sa krađom zmajeva mi je već jasno da je eksperiment u seriji :D, ali jel postoje oni zombiji generalno il su i oni izmišljeni?i zašto su ukokali sve one likove?i jel su ubili i crnjca, nisam baš ukačila?a ne deluje mi baš uverljivo da je kraljica pričala sa bratom o svojoj deci sa drugim bratom :D pa još i kako se brine da je Džofri zao itdkao ni da ćale ništa ne sumnja oko Arje, a provalio je da nije iz "niže klase" kako se predstavlja

Link to comment

Taj u kavezu je bio Džejmijev rođak koga je Robb poslao kraljici sa mirovnom ponudom, ona je odbila in on se vratio da mu to prenese. Nebitan lik krajnje, Džejmi ga je (navodno) ubio da bi stražar došao da vidi šta se dešava, onda je ubio i stražara i pobegao... u sred neprijateljske vojske :isuse:E, taj stražar je bio sin od onog bradonje što je posle hteo da ga linčuje. A da ga ne bi linčovao, Ketlin ga je poslala kući u nadi da će Lanisteri biti fini i vratiti joj ćerke zauzvrat. Crnca u Qarthu mislim da nisu ubili, on je u nekakvom dilu sa tim vešcem. Valjda.To da se Cersei žalila Tyrionu da joj je sin zao i lud jeste glupavo, toga u knjizi naravno nema. Ali ajde, mora neko sve da sriče gledaocima koji do sada nisu shvatili da je mali zao, makar i njegova majka.Takođe, u knjizi nema tih dijaloga na relaciji Tywin-Arya, mislim da njih dvoje nikad i ne budu i istoj sobi. I meni je glupo što je kao nije provalio, ali valjda je ideja da njemu nisu ni rekli da je ona nestala - koliko on zna, Arya je i dalje taoc u King's Landingu. Valjda.

Link to comment
To da se Cersei žalila Tyrionu da joj je sin zao i lud jeste glupavo, toga u knjizi naravno nema. Ali ajde, mora neko sve da sriče gledaocima koji do sada nisu shvatili da je mali zao, makar i njegova majka.
Ja sam to shvatio vise kao dalje razvijanje Cercei, tj. i ona konacno skapirala da joj mali nije bas cist. Ne verujem da ima neko ko do sad nije shvatio sta je Joffrey. Edited by Calavera
Link to comment
Takođe, u knjizi nema tih dijaloga na relaciji Tywin-Arya, mislim da njih dvoje nikad i ne budu i istoj sobi. I meni je glupo što je kao nije provalio, ali valjda je ideja da njemu nisu ni rekli da je ona nestala - koliko on zna, Arya je i dalje taoc u King's Landingu. Valjda.
Pa jes, vala, a i logično je da mu usred ratom razrovarene i opustošene zemlje odmah padne na pamet da je siroče devojčica zapravo ćerka njegovog neprijatelja, koji potiče sa teritorije 1500 km severno i nalazi se, prema zadnjim informacijama njemu dostupnim, pod stražom u gradu 1000 kilometara jugoistočno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...