Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Epizoda solidna,bilo je dobrih djelova,ali ipak za klasu losija od prethodne koja je bila vrhunska.Najjaci utisak,Milica Milsa glumi bolje do Daenerys.

Link to comment

Sam da se i ja avaterski upisem cool.gif Jos par epizoda i mocicu da citam ovaj nespojlerovani topic. Inace, citam paralelno knjige pa sam da kazem (uz standardno da druga sezona deluje kao da su je prepricavali s kolena na koleno nagluve babe) najzalije mi je sto je kod hvatanja razzmatazzovog avatara izostavljeno kako je to zagubio mac. Car :)

Edited by Shan Jan
Link to comment
Idu godine, ali dosta sporo. Cenim da nije prošlo više od 6 meseci od starta. (Edit: Do ove tačke u seriji.)Pisac je imao ideju da napravi jednu dužu pauzu, da preskoči godinu-dve na kraju (valjda) treće knjige, i kad četvrta počne da su svi malo odrasliji. Ali onda je odustao i nastavio dalje puževim korakom, uvodi nove likove, itd. <_<
Jel to znaci da zmajevi nisu porasli i ne bljuju vatru? :(Taj lik je u 16 knjiga opisao desavanja koja su se desila u godinu ipo. <_<
Link to comment

Rastu i bljuju, inače ne bi bilo poente u njihovom postojanju.Raspon knjiga do sada je nekih godinu - godinu i po dana.

Link to comment
Rastu i bljuju, inače ne bi bilo poente u njihovom postojanju.Raspon knjiga do sada je nekih godinu - godinu i po dana.
Prebrzo ti zmajevi porastu i odrastu...
Link to comment

Carolija je u mleku...

rastu brzo zbog mleka. ali da smo ostali u onoj pustari i da nismo dosli u sugavi qarth, zakrzljali bi nacisto..
Zbog mleka i majcine ljubavi ...
Link to comment
ja da sam scenarista bi im svejedno pojaco ishranu...
Ja da sam scenarista, više bih se fokusirao na to hranjenje mlekom. To je ipak najzdravija ishrana za taj uzrast. Jebo Milumil, Aptamil i Milupu.
Link to comment

posle onog cina defloracije na obali i divljeg i bludnog dogy sexa sa Drogom, ja Deneris nikako ne mogu da percipiram kao majku koja hrani!

Link to comment
posle onog cina defloracije na obali i divljeg i bludnog dogy sexa sa Drogom, ja Deneris nikako ne mogu da percipiram kao majku koja hrani!
Pa tako se prave zmajevi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...