Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

nisu valjda ono stvarno starkovi dečaci na kraju? (ne tražim odgovor, pitam se naglas)
Naravno da jesu. Onaj lukavi gusar im je ušao u trag tako što je otkrio ljusku od oraha :isuse: Orasi koje mali Rickon jede su očigledno jedini orasi na celom severu. Uvozni, od preko mora.Epizoda puna sitnih idiotizama. Tek tamo u Qarthu ne razumem šta se dešava, Crnac je odlučio da postane kralj tako što ukloni svu konkurenciju, super, a za to mu je bila potrebna mala Dany da bi... šta? Stajala okolo i bespomoćno kukala? :blink: Zašto nije postao kralj 5 godina pre nego što je ona došla?!
Link to comment

Znas kako kazu u Srednjoj Zemlji, sta ce ti kraljevstvo kad nemas zmajeve da ti sede na blagu!

Edited by Calavera
Link to comment

Pa nije Crncu do zmajeva, inače ih ne bi tek tako prepustio Ćelavom Mađioničaru. Ispada da je čekao da mu Daenerys donese zmajeve da bi mogao njima da plati Ćelavog da prekolje njihovih jedanaest kolega :blink: Genijalan plan, nema šta. Nije istu uslugu mogao da dobije za 30 srebrnjaka od nekih najobičnijih plaćenih ubica?Za seriju čiji se plot mahom vrti oko raznih dinastičkih zavera i zaverica, ovo meni zvuči kao retko glupav plan. Ne smem ni da zamislim na šta će da liči House of the Undying...

Link to comment

Jesu ona dva lesa na kraju zapaljeni ili sta? Bezveze izgleda, uopste nije strasno, a valjda bi trebalo da bude...Nadam se da je jedan od njih onaj vidoviti bogalj mada sumnjam u to. Prije ce biti ona dva siroceta sto ih je on poslao na farmu.Nego, idu li godine u knjigama? Jel Arja odrasla zena koja je spoznala cari znojavog muskog tijela ili je i dalje prepametna desetogodisnjakinja?

Link to comment

Pervertitu znojavoga tijela, devojčica koja glumi Arju ima nepunih 15 godina.A tela stvarno izgledaju malo neuverljivo, kao da je dva strašila prelio vrelim katranom. (To koliko se sećam treba da se desilo dečacima.)

Link to comment

Ali su Arju nekako zaoblili u onom kostimu da grudima liči na žensko uprkos zurki i muškbanjastoj faci,

Edited by Lynn
Link to comment

Zaebavao sam se, ali mi niste odgovarili na pitanje... idu li godine? Stare li djeca u knjigama? Dozive li starost? :)

Link to comment

Idu godine, ali dosta sporo. Cenim da nije prošlo više od 6 meseci od starta. (Edit: Do ove tačke u seriji.)Pisac je imao ideju da napravi jednu dužu pauzu, da preskoči godinu-dve na kraju (valjda) treće knjige, i kad četvrta počne da su svi malo odrasliji. Ali onda je odustao i nastavio dalje puževim korakom, uvodi nove likove, itd. <_<

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Uh, moram da priznam da je bilo par jakih scena u epizodi, Dzejmi Lanister se posenbo istakao! Kalisi pokazala malo zrelosti konacno, ali je zato Dzon Snou bio na 1 svom nivou :D

Link to comment

Nemam facebook nalog. Radio sam neki drugi kviz. Bio tiebreaker izmedju Khala Drogoa i Eddarda Starka i ispao sam Eddard, jer nisam fierce fighter. :isuse: Serija bila OK. Igrit dominira, ocekivano.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...