Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

sestro slatka, ja nisam preporucila cellular performance, nego sensai silk.
:o evo ovde My link, na sredini strane je preporuka za kingmejker. ja sam streber i domaci ozbiljno shvatam cak i kad hvatam precice :Dpazar je obuhvatio i preparate za ciscenje iz silky purifying linije i tecni puder.to je ono sto mi treba za sad, videcemo kako ce se vremenom pokazati.
Link to comment
i bi tako, uz jednu razliku sto sam umesto cellular performance balma kupila kremu. to uopste ne znam kako se desilo, jer sam jasno znala da hocu da kupim balm posto krema ima mnogo deblju i masniju teksturu. valjda mi je ova dala pogresnu kutiju posto su slicne, a ja skapirala tek kad sam stigla kuci.
aaaa, sranje. kupila kremu umesto balma. valjda je ok i to, bojim se da nije previse invazivna. koliko sam shvatila prodavacicu, ista je svrha i sastav, samo tekstura nije ista (valjda i koncentracija). bila sam ubedjena da si napisala krema. dobro sad, necu se unistiti.
:D :D dokazi sad kao nismo potrošačice...
Link to comment
:D :D dokazi sad kao nismo potrošačice...
:lol: i, kakva je krema? na osnovu ono malo testera sto sam probala delovala je uzasno masna. mnogo me mrzi da se akam da je vracam, pliz reci da je to samo privid i da je zapravo ultra lagana i razmaziva :D
Link to comment

stvarno jeste, jeste. uz tu kremu sam prestala da koristim puder i korektor, tako da, i kad bi možda bilo teško staviti toliko slojeva, nije bilo potrebe da krema bude potpuno light (ali nije teška kao što izgleda).a nisam vrljava šminkačica, tj. ili ide puna šminka ili ništa, nemam one varijante 'samo karmin'- ali korektor ne koristim od kad imam moj sensai

Link to comment

ja biram da ti verujem iako zvucis kao teleshop :D moj plan je i bio da ne koristim tecni puder, bar ne u 90% slucajeva. jeste da sam kupila jedan, ali to sto (uglavnom) ne koristim tecni puder ne treba da znaci da ne smem da ih kupujem :D. kompulsivna kupovina bi onda potpuno izgubila draz.znaci, ako nanesem samo kremu i nista vise, obecavas da se dobro upija i da ne ostaje na povrsini onaj sijajuci sloj. i da nemas osecaj tezine ispod ociju i slicno.edit: kako su meni ruzne te varijante kad zena stavi samo karmin(ali sam skroz tolerantna prema maskari kao jedinom komadu sminke na licu). i cesto cak i kad se kompletno nasminkam propustim namerno da stavim karmin, eventualno neki bledunjavi sjaj kojeg niko osim mene i ne primecuje.edit2: modesty kad dodje, da me podseti koji je to sampon za plavuse sto je spominjala

Edited by Isis
Link to comment

uzas, stvarno sam teleshop :lol:, i to spontano.ali nisi lak kupac, sad tražiš obećanje (je l' da ti vratim pare ako ne budeš zadovoljna?); vešta igra, vešta! obećavam -_-

Link to comment

sensei prica je o kremi za oko ociju, zar ne?ili o kremi za celo lice?ma ne, nemojte da mi odgovarate. moram da stipsarim sad i necu pasti na ovaj ljuti marketing u poslednjih nekoliko postova.@hippie - lepota mozda i dolazi iznutra, ali ruznoca provereno dolazi/deluje spolja.

Link to comment
edit2: modesty kad dodje, da me podseti koji je to sampon za plavuse sto je spominjala
e dok ona ne dodje, ja da kazem za sampon za plavuse koji se koristi 1 nedeljno i onda ti pramenovi traju 100 godina.zove se ium, i nisam ga nasla na netu, ali sam ga nasla kod frizerke u cubrinoj 1.prodaje se kao sampon za sedu kosu. kosta 600 din i traje dugo jer se, kako kazem, koristi 1 nedeljno.ta ium kolekcija ima odlicne maske za kosu, a sjajan je onaj dvofazni rascesljavac sto prsnes posle pranja, pa lepo rascesljas.inace, nisam sigurna da mi je ovo pametno jer tih ljubicastih ium sampona ima uvek po dva na polici, a osecam da ovde ima vise od dve plavuse <_< Edited by gagorder
Link to comment
sensei prica je o kremi za oko ociju, zar ne?ili o kremi za celo lice?
celo lice.ostale kanebo kolekcije imaju posebnu kremu za oko ociju, ali ovaj sensai silk nema, koliko ja znam.zato ima neki kanebo moisture polish essence, isto sensai silk. ide posle losiona, pre kreme.super je, nema sta, ali je treci proizvod za mackanje za mene stvarno overkill.a sto se tice unutrasnje lepote o kojoj govori hippie, samo da vam kazem zene: sve ovo je za spoljasnju upotrebu. dakle, nikakvo gutanje, guranje u nos i slicno. ima jos jedna stvar - retke su kremice od kojih ne suze oci (scenario: upadne mi krema u oko, pocrveni oko, krenu suze, razlije se maskara (kao jedini komad sminke), pretvorim se u pierrot the clown dok kazes keks). ima onaj estee lauder daywear, lepa kremica, ali ja placem od nje. od kaneba ne placem
Link to comment
@hippie - lepota mozda i dolazi iznutra, ali ruznoca provereno dolazi/deluje spolja.
sto se moje koze licno i provereno tice; tu ruznochu spolja je svakako lakse kontrolisati kad se zdrava/lepa koza podstice iznutrabtw, hauschka sam koristila skoro par godina - odrekla se.... isto je mrzim
Link to comment
pa to ti kazem - ti si kupila sledeci range, malo jaci od ovog o kojem ja pricam. ovo je tvoje, ako se ne varam?nema veze, samo javi ako je dobro.
ma ne, nego ono sto si preporucila kingmejkerki, znaci ne ono na vrhu strane sa mog linka, nego skroluj dole do sredine strane gde spominjes slikom i imenom bas cellular performance balm za oko ociju. to je ono sto sam uzela, tj. sto sam imala nameru da uzmem, a zavrsila sa kremom. ne znam kako da ostavim link, a da se otvori bas na delu strane gde se nalazi taj post.meni je bitno da sam uzela nesto za oko ociju, kad vec ne mogu 10 sati sna :D. silk linija nema nista samo za taj deo.inace, kad bi stavljao sve doslovce po njihovom protokolu, u svkaom cugu nanosio bi jedno 12 slojeva razlicitih preparata na lice, sto mi je malo too much.javljam nakon par nedelja test perioda kakva je. s obziorm na dosadasnja iskustva sa raznim kremicama, bicu zadovoljna i samo time da me ne stipa za oci do suza <_<
Link to comment
ma ne, nego ono sto si preporucila kingmejkerki, znaci ne ono na vrhu strane sa mog linka, nego skroluj dole do sredine strane gde spominjes slikom i imenom bas cellular performance balm za oko ociju.
e jesam smotana ...shvatila sam konacno o cemu pricas.
Link to comment

da javim kakvo je prolazno vreme sensai kremici (da, zadrzala sam kremu, moja lenjost je prevladala). plus je sto stvarno nije masna (kupujte u kingmejkerkinom teleshopu), minus je sto mi oci suze od nje. ne onako drasticno kao od drugih krema (na vichy kreme suze cak i kad potpuno preskocim ceo krug oko ociju), ali imam neki blagi lepljivkasti osecaj, sto sam resila tako sto je nanosim malo dalje od oka. tako da za jednu kremu za oko ociju koja se ne nanosi na predeo oko ociju ima prelaznu ocenu :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...