Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

a ne znam, meni s kontaktnima ni jedna maskara ne smeta. mislim da je to prije stvar preosjetljivosti oka.inače, po ovdašnjoj preporuci naručila muža da mi uzme u duty free-ju najobičniju crnu hypnose maskaru. vratio se s nekom šljokičastom verzijom, ispadaju sjajuckave čestice na sve strane, svaki mi je dan Nova Godina. uglavnom, uspješno se riješio ovakvih zadataka za u buduće  <_<
:Hail::lol:
Link to comment
inače, po ovdašnjoj preporuci naručila muža da mi uzme u duty free-ju najobičniju crnu hypnose maskaru. vratio se s nekom šljokičastom verzijom, ispadaju sjajuckave čestice na sve strane, svaki mi je dan Nova Godina. uglavnom, uspješno se riješio ovakvih zadataka za u buduće  <_<
ja jako dugo koristim hypnose. medjutim, poslednji put sam kupila helena rubinstein lash queen feather collection - vazno je naglasiti da je to ona sa spljostenom cetkicom, dakle feather, a ne feline.nikad nisam imala maskaru koja se bolje nanosi. ja sam uzela sivu, zato sto sam bela pa ako stavim crnu maskaru, a ne stavim puder, izgledam kao klovn.elem, ima siva, a ima i crna i braon. neverovatno je kako se lepo i lako nanosi, uopste se ne gromulja, lako se skida vodom, i traje ceo dan. click!edit: za sve cice sa plavim pramenovima - samponi za sedu kosu su sjajna stvar! posle prvog pranja pramenovi izgledaju kao da su tek stavljeni. Edited by gagorder
Link to comment
edit: za sve cice sa plavim pramenovima - samponi za sedu kosu su sjajna stvar! posle prvog pranja pramenovi izgledaju kao da su tek stavljeni.
reci mi, molim te, koji su to šamponi? nemam trenutno pramenove, već svoju sedu kosu. htela bih baš da isprobam takav šampon pre sledećeg eksperimenta sa šarenim pramenovima.
Link to comment
reci mi, molim te, koji su to šamponi? nemam trenutno pramenove, već svoju sedu kosu. htela bih baš da isprobam takav šampon pre sledećeg eksperimenta sa šarenim pramenovima.
dpk ne dodje gagorder , ja dva puta mesecno koristim ovaj:020090706145923silver.jpgboja mu je jako tamna, plava/ljubicasta, zapravo skida zuckastu boju sa svetlih pramenova i vraca im platinast sjaj. sedoj boji radi zapravo isto - svo zutilo od kamenca, dima cigareta i slicno - skida, pa je boja "cistija"EDIT - to se sve zove "Silver Shampoo" i trebalo bi da ga ima svaka kolekcija, vidim ima L'oreal professional, Pantene i slicno. svi bi trebalo da rade slicno samo su neki jaci neki slabiji (oni jaci znaju da bas, bas osuse kosu pa je maska/jak regenarator, neophodan Edited by msmodesty
Link to comment

hvala msmodesti, imam beli pramen kao indira gandi koji hoće malo da požuti od duvanskog dima. ostatak kose je meliran. koristim blage dečje šampone jer perem kosu svaki dan. dok je bilo da se kupi onih prostih šampona od breze i koprive koristila sam njih povremeno i nije bilo žutila, a kosa mi je ostala zdrava i bez dodatne nege i hemije.baš ću da isprobam nešto od ovoga što si mi preporučila i to sve po PS sa sve maskama, regeneratorima. sad kada sam ošišana ko dečkić, za mog ega treba nega.

Link to comment
hvala msmodesti, imam beli pramen kao indira gandi koji hoće malo da požuti od duvanskog dima. ostatak kose je meliran. koristim blage dečje šampone jer perem kosu svaki dan. dok je bilo da se kupi onih prostih šampona od breze i koprive koristila sam njih povremeno i nije bilo žutila, a kosa mi je ostala zdrava i bez dodatne nege i hemije.baš ću da isprobam nešto od ovoga što si mi preporučila i to sve po PS sa sve maskama, regeneratorima. sad kada sam ošišana ko dečkić, za mog ega treba nega.
nema na cemu!ja sam ga poklonila mami i svekrvi i obe su prezadovoljne. za duvanski dim je magichan!
Link to comment
medjutim, poslednji put sam kupila helena rubinstein lash queen feather collection - vazno je naglasiti da je to ona sa spljostenom cetkicom, dakle feather, a ne feline.nikad nisam imala maskaru koja se bolje nanosi. ja sam uzela sivu, zato sto sam bela pa ako stavim crnu maskaru, a ne stavim puder, izgledam kao klovn.elem, ima siva, a ima i crna i braon. neverovatno je kako se lepo i lako nanosi, uopste se ne gromulja, lako se skida vodom, i traje ceo dan.
negde u dubinama ovog topika i ja sam stavila helena rubinstein maskare - od kako ih koristim, druge i ne gledam, ali uopste! sve je bas tako kako kazes i svaka kolekcija valja. apsolutna preporuka.
Link to comment
dpk ne dodje gagorder , ja dva puta mesecno koristim ovaj:boja mu je jako tamna, plava/ljubicasta, zapravo skida zuckastu boju sa svetlih pramenova i vraca im platinast sjaj. sedoj boji radi zapravo isto - svo zutilo od kamenca, dima cigareta i slicno - skida, pa je boja "cistija"EDIT - to se sve zove "Silver Shampoo" i trebalo bi da ga ima svaka kolekcija, vidim ima L'oreal professional, Pantene i slicno. svi bi trebalo da rade slicno samo su neki jaci neki slabiji (oni jaci znaju da bas, bas osuse kosu pa je maska/jak regenarator, neophodan
jel nije problem da pogledas sastav? pokusavam da zamislim sta je to sto bi moglo da vrati paltinast sjaj pramenovima i osvezi ih i nista osim onoga sto frizeri zovu preliv mi ne pada na pamet, a to sadrzi uvek malo farbe i (blagog) hidrogena. ta ljubicasto plava boja mi dodatno mirise na isto to.ja za farbanu kosu koristim john frieda sheer blonde kolekcciju, ali sve mi se vise cini da je to cisto da bi ispalo da se kao nesto trudim.sbfamily1.jpg
Link to comment
hvala msmodesti, imam beli pramen kao indira gandi koji hoće malo da požuti od duvanskog dima. ostatak kose je meliran. koristim blage dečje šampone jer perem kosu svaki dan. dok je bilo da se kupi onih prostih šampona od breze i koprive koristila sam njih povremeno i nije bilo žutila, a kosa mi je ostala zdrava i bez dodatne nege i hemije.baš ću da isprobam nešto od ovoga što si mi preporučila i to sve po PS sa sve maskama, regeneratorima. sad kada sam ošišana ko dečkić, za mog ega treba nega.
:Hail::lol:za mog ega treba nega Shampon od breze je bio odlicna stvar. Kako je to lepo mirisalo. Secam se kad odem leti od bake ona je koristila taj sampon pa sam i ja njime prala kosu, jeste da je malo peckao za oci, ali svi su samponi kad sam bila dete manje ili vise peckali cak i decji sampon i onaj kosili. Sto se sedih pramenova tice ne znam da li to jos uvek postoji ali bila je neka kolekcija ehotona u proizvodnji Ilirije koje su moja mama i tetka koristile. Bas ti lepi beli pramenovi budu istaknuti. Ne znam ni sta je taj ehoton, ni da li je zdrav uopste , ali secam se da su ga one korostile.Ja imam neke svetle plave pramenove i Pantene Pro V Highlights Expressions sampon i kondicioner su odlicni
Link to comment
jel nije problem da pogledas sastav? pokusavam da zamislim sta je to sto bi moglo da vrati paltinast sjaj pramenovima i osvezi ih i nista osim onoga sto frizeri zovu preliv mi ne pada na pamet, a to sadrzi uvek malo farbe i (blagog) hidrogena. ta ljubicasto plava boja mi dodatno mirise na isto to.ja za farbanu kosu koristim john frieda sheer blonde kolekcciju, ali sve mi se vise cini da je to cisto da bi ispalo da se kao nesto trudim.sbfamily1.jpg
bila, proverila :Dnema hidrogena ali ima titanijum oksida, iron oksida, farbe i to nekoliko. jednom svake dve nedelje i nije mnogo a radi.Ja sam sa Sheer Blond Frieda presla na Frederic Fekkai (ima ga Sephora, ako i Frieda) A za neke ozbiljnije preparate - verujem mojim frizerkama pa kupujem od njih one polu profesionalne maske i dzidza-boceEDIT - sad jos ishla i pomirisala :D moj mirise na zvaku od nekog voca Edited by msmodesty
Link to comment

moze li neka preporuka za izdrzljiv lak za nokte ?imala sam neki burzoa koji se vukao i vukao, posto ga ne koristim toliko cesto, pa doslo vreme da se kupuje novi.

Link to comment
moze li neka preporuka za izdrzljiv lak za nokte ?imala sam neki burzoa koji se vukao i vukao, posto ga ne koristim toliko cesto, pa doslo vreme da se kupuje novi.
Ја сам мојој жени куповао шанел лакове и сви су били издржљиви.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...