Jump to content

Dinamo


Luc

Recommended Posts

postoji jedan mali problem, a to je da je mamić sam veći kriminalac i baraba nego svi bbb zajedno (koji nisu cvećke, razume se).

Link to comment
postoji jedan mali problem, a to je da je mamić sam veći kriminalac i baraba nego svi bbb zajedno (koji nisu cvećke, razume se).
to su klevete i lazi koje plasiraju huligani.
Link to comment

едит: ет МекКејбУправо. Мамић није отерао БББ са стадиона већ све који су пратили Динамо. Данас Медвешчак има 10 пута већу посету од модрих.Елем, можда сам и досадан али увек контра шљама који присваја оно што је хиљадама у срцу...http://www.youtube.com/watch?v=630Qhm9VpcM

Edited by Arbeitmann
Link to comment

Ne bih baš rekao da je tako sem ako ne misliš da je otjerao sve sa stadiona zato što je napravio predominantan klub za HNL i ligu učinio sasvim nezanimljivom.U Evropi npr. Dinamo ima pun stadion ali nema BBB. Čini mi se da je to problem pogotovo u Zvezdi i da njima treba jedan Mamić jer tamo su navijači toliko ušli u klub da ih se čak pita može li ovaj trener na klupu, koga smijeniti iz uprave i sl. To navijače ne treba da zanima.Na stranu sve ali danas da pitamo simpatizere bilo kojeg klub, eto i Zvezde tajnom anketom da li biste željeli nekog poput Mmamića u klubu mislim da bi odgovor bio DA.Šta ima veze u čije džep idu pare i što je privatizovao klub ovako u mnogima se ne zna ni ko pije ni ko plaća a u Dinamu imaju uslove na kojima im i mnogi klubovi iz jačih evropskih liga, mogu pozavidjeti. Plate, premije...

Edited by Marko_bl
Link to comment

Pazi, Mamić je jednostavno ukrao taj klub. Otuđio državnu svojimu. Nije on ni prvi ni poslednji na Balkanu i nije to nešto sad za iščuđavanje ali jeste kriminal. Mahinacije sa njegovim sinom menadžerom su posebna priča. E sad, šta je to dobro u Dinamu obzirom da se evropske epopeje završavaju, tako kako se završavaju? Šta tačno? Guženje Hajduka? Dinamovcima očito nije dovoljno, a Mamićevi javni nastupi su učinili da su BBB od huligana postali glas naroda. Naravno da je dobro da se ultrasi drže podalje od kluba, mi smo imali taj primer za kk zvezdom u košarci i bilo je fenomenalno dok je bilo para. Ali ovde nije reč o tome da neko želi BBB u upravi, već prosto neće Mamića.Barem ja tako kapiram situaciju.

Link to comment

Незаинтересованост правих навијача да учествују у раду клуба управо доводи до ситуација у којима ултраси или ведре и облаче у клубу (Црвена звезда) или ратују са клубом (Динамо). Да не говоримо да је тако лакше пацовима попут Мамића да ставе шапе на оно што им никако не припада.

Link to comment

Hrvatski nogomet je u solidnom kurcu. Realno, nijednom klubu (uključujući i Dinamo) ne bi trebala biti izdata licenca dok se ne isplate igrači. Ljudi imaju ugovore, a zbog nečije nevjerovatne poremećenosti, ti isti igrači moraju plaćati doprinose za sebe (obzirom da su samostalni obrtnici, a ne zaposlenici) bez obzira na to da li ih klub plaća ili ne.Ovo što Marko piše u vezi Mamića u Zvezdi je tačno i može se isto tako primijeniti i na Hajduk, vjerovatno i Partizan. Koliko god kukali na to da je Mamić kriminalčuga i slično, ne bi imali ništa protiv da jedan takav vodi Hajduk. Kurtamurtanje. Dinamo od njega više ne može imati koristi, kombinacija Dinamo-Mamić je dosegla limit. Eventualno još da se proda Sammir negdje u tri pičke materine, jebo ga filho.Najvjerniji, ako je suditi po rasističkim ispadima u Puli, Dinamu trebaju još manje od Mamića.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...