Jump to content

Dinamo


Luc

Recommended Posts

De Boer: mine they may investigate Zagreb - LyonDecember 8, 2011Frank de Boer put his question after the 1-7 victory against Olympique Lyon Dinamo Zagreb. "Mine she may investigate that game. 7-1 at this level is rare. Maybe I'm very naive when I normally do not think it works. But if that game is given away, must certainly be dealt with . Only it is difficult to prove whether this is the case, "said Ajax coach in The Guardian."

Link to comment

i to kaze retard koji je uspeo da izgubi 3:0 kod kuce od drugotrece postave reala. shodno tome, i njegovu ekipu treba ukljuciti u istragu, pa proveriti da li su namerno pustali da bi lion prosao.

Link to comment
i to kaze retard koji je uspeo da izgubi 3:0 kod kuce od drugotrece postave reala. shodno tome, i njegovu ekipu treba ukljuciti u istragu, pa proveriti da li su namerno pustali da bi lion prosao.
:isuse: drugo-trece postava Reala sve losa sa Benzemom, Iguainom, Kakom, Sahinom...
Link to comment

jbg, dinamo je izgubio samo 1:0 u zg. plus madridjani su sigurno prosli dalje, plus igraju derbi sa barsom za vikend. dakle sa cetvrt snage su igrali.kao sad je cudno sto je lion dao 6 golova za poluvreme, a prosle nedelje je bilo ok kad je real dao 4 za 17 minuta. uostalom, i ako su ih pustali, dokazace se kad mrtav prdne.

Link to comment

@garoviksTrk da odgledas neki klip sa utakmice. Kod 0:1 Ajaxu ponistavaju 2 cista gola. Kasnije imaju jos par odlicnih sansi, medju kojima i precku Sulejmanija. Jesu olako primili golove, ali i neke druge stvari su se "neverovatno" poklopile.

Link to comment

gledao sam izvestaj, video te golove, usro sudija zesce, ali malo mi neverovatno deluje zavera u koju su ukljuceni dinamo, 10 sudija sa dve utakmice, real, lion, a sve sa ciljem da se satre ubogi ajaks.edit: stvari se u sportu i pored svih para i robotizacije, ipak jos uvek ponekad poklope.

Edited by garoviks
Link to comment

Zato sam i stavio znake navoda u prethodnom postu, jer mi je nezamislivo da se (i pored svih namestanja po svetu) desi ovakva slucajnost u sred Lige Sampiona koju je sinoc pratilo stotine miliona ili preko milijardu ljudi! A da li je zaista neverovatna slucajnost ili su glavesine umesale prste zarad odredjenih interesa, tesko da ce se saznati.

Link to comment

Moca, ne budi toliko radikalan! Naravno da Mourinho i sam Real nisu imali niti potrebe, niti uloga u ovakvom scenariju (da im je nesto trebalo, izveli bi jaci sastav i odvalili Ajax), ali onolike slucajnosti i greske na obe utakmice, koje pritom odlucuju o sudbini drugih, moraju imati oroman znak pitanja pored sebe.edit: Znak pitanja ne znaci da utakmice jesu namestene, vec da nosi sumnju, jer se takve stvari ne desavaju cesto.

Edited by Segundo
Link to comment
Moca, ne budi toliko radikalan! Naravno da Mourinho i sam Real nisu imali niti potrebe, niti uloga u ovakvom scenariju (da im je nesto trebalo, izveli bi jaci sastav i odvalili Ajax), ali onolike slucajnosti i greske na obe utakmice, koje pritom odlucuju o sudbini drugih, moraju imati oroman znak pitanja pored sebe.edit: Znak pitanja ne znaci da utakmice jesu namestene, vec da nosi sumnju, jer se takve stvari ne desavaju cesto.
Ma mozda su sudije bile podmazane na utakmici Ajaksa ali Real ne verujem da je sa tim imao ista.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...