Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

@arlekinoApsolutno razumijem i potpisujem sve što si napisao, samo bih dodao da je za petardu navijao svaki navijač iole većeg kluba na Balkanu, navijači Hajduka iz razloga svojih frustracija, navijači Partizana zbog one petarde iz devedesetih, a navijači CZ čisto onako, ne bandwagonerski, već iz svojih, nedokučivih razloga.Mada, ta priča "falilo je pola odbrane" mi ne pije vode. Vida-Tonel je trenutno najuigraniji (bar ove sezone, oni su iznijeli ove kvalifikacije) i štoperski par koji je i najboljoj formi, svaka čast Džou Šimuniću, ali on sve što je odigrao u posljednje vrijeme jeste za Hr reprezentaciju (gdje je uigran sa tom ekipom do bola), Bišćan je sve stariji, i odavno ne igra (svaka povreda će ga udaljavati na teren sve duže), a Cufre je ionako pomirio se sa sudbinom backup player-a, plus što mi je sinoć Lućo GonzalesTM bio najsimpatičniji i najborbeniji na terenu. Jedini koji je falio iz dosadašnje postave ove sezone je Vrsaljko, koji se solidno razvija u dobrog igrača, mada sumnjam da bi s njim bilo nešto dramatičnije bolje.Ovako kad poslažeš imena Kufre-Bišćan-Šimunić-Vrsaljko, na nekom menadžeru ili fantaziju zvuči opako, ali realnost je da sem po imenima pitanje kako bi oni parirali Realu iole bolje. Mislim da problem igre Dinama sinoć nije bio u odbrani, oni su odigrali maksimalno korektno. Veći problem je bio, što neko napisa, što su veće zvijezde sa sredine terena igrale za Youtube, a ne za Dinamo.

Edited by NekoIzMase
Link to comment
Ovako kad poslažeš imena Kufre-Bišćan-Šimunić-Vrsaljko, na nekom menadžeru ili fantaziju zvuči opako, ali realnost je da sem po imenima pitanje kako bi oni parirali Realu iole bolje. Mislim da problem igre Dinama sinoć nije bio u odbrani, oni su odigrali maksimalno korektno. Veći problem je bio, što neko napisa, što su veće zvijezde sa sredine terena igrale za Youtube, a ne za Dinamo.
Spomenuo sam izostanke odbrambenih igrača baš zbog desne strane odbrane i Leke koji je igrao "out of position".E sad, vezni red je već posebna priča. Sammir je pokušavao nekakve driblinge koji ni njemu nisu najjasniji (onda kad se nije sakrivao od odgovornosti), Badelj je predao hrpu lopti u noge Realovim defanzivcima (imao je jedan suvišan dribling, ono kad je pokušao u mjestu izvrtiti, čini mi se, Coentraoa), a Tomečak (za njega mislim da bi mogao napraviti zanimljivu karijeru zbog srčanosti) je jedini pucao iako bi bilo bolje da nije. Calello je ionako za trčanje i nizašta drugo. To mi je sinoć najviše išlo na živce - kao kad u vaterpolu milion puta zamahnu i neće da pucaju. U nekoliko situacija se trebalo pucati umjesto da se ide na nekakve dubinske lopte. Pucaj, jebem joj mater, kad si na 20 metara od gola taman da Jašin, Kahn i Casillas stoje na golu.
Link to comment

Gledao sam samo pregled ali po komentarima mi se cini da je bilo nesto slicno kao u Partizanovom okrsaju sa istima. Mnogo buke i vike pre meca, skupljena muda u zavrsnim pasovima i na kraju akcija a na kraju ponosni minimalni poraz za istoriju.

Link to comment
Gledao sam samo pregled ali po komentarima mi se cini da je bilo nesto slicno kao u Partizanovom okrsaju sa istima. Mnogo buke i vike pre meca, skupljena muda u zavrsnim pasovima i na kraju akcija a na kraju ponosni minimalni poraz za istoriju.
Krenula su poređenja sa Srbima, u stilu: "Pa zar smo postali kao Srbi, slavimo poraze?"Elem, večeras u šarenom timu protiv utopljenika Varaždina rutinskih 7:0, pomoglo i isključenje gostujućeg igrača na 3:0.8-cifreni iznosi se počeli spominjati oko Matea Kovačića, a nakon što se Juventus raspitivao.
Link to comment
8-cifreni iznosi se počeli spominjati oko Matea Kovačića, a nakon što se Juventus raspitivao.
Šta taj Maminjo sipa u kokain ovim menadžerima i vlasnicima klubova kojima zavaljuje igrače stvarno ne znam, ali jedan veliki :Hail:
Link to comment
Dinamo sinoć kod svoje filijale Lokomotive nekako dobio 2:1 golovima Beqiraja. Protiv Lyona valja očekivati 1 siguran potop.
Trebali su zabiti deset komada. Lokomotiva je imala dva šuta na gol, od čega jedan devedeset i nekoj.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...