Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

cestitam :)rodjere, zao mi je :(serem, drago mi je sto ce tvoje kune ici mamicu u dzep :P

Edited by kojot
Link to comment
Valjda se nece raspasti u Svedskoj, mada bi to licilo na balkanski klub.
Raspali se, ali uz dosta srece. Neverovatan je taj balkanski mentalitet da se usere nesto sto je vec skoro gotovo.
Link to comment

Dinamo u LŠ, Maminjo bogatiji za najmanje 8 miliona evrića, a mi znamo šta ćemo igrati u kladionici kada modri igraju protiv jačih od Malmea.

Link to comment
Dinamo u LŠ, Maminjo bogatiji za najmanje 8 miliona evrića, a mi znamo šta ćemo igrati u kladionici kada modri igraju protiv jačih od Malmea.
...i Bilić sad zna ko mu treba biti prvi golman.
Link to comment
nebitno sto je dinamo prosao, vrsaljka treba odvaliti od batina.
+1
Apsolutno. Najbolji hrvatski golman 1 na 1 u zadnjih dvadeset godina.Jurčiću potrgat diplomu. Rukavina :isuse:
+1 Ono što je prošle godine radio kod Villarreala nisam nikad vidio kod nekog ex-Yu golmana na evropskoj sceni, a i večeras odbrane u stilu Ladića protiv Japana i Holandije.
Link to comment

@degenijeMože, ali prvo preventivno šamaranje Vrsaljka. Za njegovo dobro jer su mu igračke karakteristike (u prvom redu fizičke predispozicije) takve da mora napraviti bolju karijeru od, recimo, Ćorluke.Ako ništa, imam dojam da ćemo gledati vrlo, vrlo zanimljive utakmice. Da bar dođu Barcelona, Milan i Manchester City da se ničemu ne nadam. :lol:

Edited by ArleKino
Link to comment
"Nije bilo panike..."
:lol: Ma ne, samo se na kraju igralo u tradiciji talijanskih majstora gubljenja vremena. Šitum se uhvatio za nogu kao da ga je snajper pogodio dok je pretrčavao cestu, isplakao je više suza od Rickyja Schroedera u "Šampionu", a kad je vidio da ga sudija ne jebe ni dva posto, uredno je ustao.Ah, da: mislim da je sudija bio na strani Dinama večeras. Stekao sam dojam da sve 50:50 situacije idu Dinamu u korist.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...