Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Šta je sve promašio Rukavina...Bolje da je njega Jurčević izveo, a ne onog Crnogorca.

Edited by Mark Rothko
Link to comment

Sta masi Rukavina, sreca da su nakrcali tri gola prednosti u Hrvatskoj, njihova sposobnost samounistenja je fascinantna :frust:. Uzgred i ja bi izrazio zaljenje sto ih nece Halilhodzic voditi u LS, jer mi se ovaj Juricic ne cini kao prava stvar.

Link to comment

EDIT: @RothkoRukavina je brži, može povući kontru.Kelava primio gol k'o na FIFA 98. :isuse: Sad je spasio sigurnih 2:0, svaka čast.Usput, Jurčić, a ne Jurčević i Juričić. :) Imaju i treneri sa tim prezimenima. :)EDIT 2: eto, šta jedan potez idiota može uraditi... :isuse: Nevjerovatno je koliko je štete napravio Vrsaljko. Voda u ušima, niko da stane na loptu. Rukavina je ovo trebao davno završiti.

Edited by ArleKino
Link to comment
ovo ce da bude vrlo zajebano do kraja. kao da se brane od barselone...
Strah se uvukao u igrače.Ne kapiram zašto Jurčić vadi Sammira, on bar može driblinzima anulirati manjak igrača na terenu.
Link to comment
Čini mi se da je prošao onaj pritisak kada je moglo da dođe do 2-0
da, i to se desilo kada je ovaj car napravio dve izmene. oni stvaraju sansu za sansom a on menja :isuse:
Link to comment

Nevjerovatno. Pa stvarno, ove ljude treba tući močugom.Carski je ovo. Utakmicu završavaju tinejdžeri Šitum i Kovačić. Nevjerovatno.

Edited by ArleKino
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...