Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Bećiraj igra umjesto Krstanovića. Ibanez je stvarno ozljeđen, ali Cufre bolje odgovara igri na 0:0.
Dobro, ovo mi se već više sviđa. Slažem se za Cufrea. Nije opasan prema naprijed kao Ibanez, ali mislim da će puno bolje zatvarati stranu u defanzivi. Ne znam jesi li vidio kako je neko iz Osijeka sad izlomio Ibaneza driblinzima (čini mi se kod 0:2), mislim da mu je sve pršljenove polomio.
Link to comment
Dobro, ovo mi se već više sviđa. Slažem se za Cufrea. Nije opasan prema naprijed kao Ibanez, ali mislim da će puno bolje zatvarati stranu u defanzivi. Ne znam jesi li vidio kako je neko iz Osijeka sad izlomio Ibaneza driblinzima (čini mi se kod 0:2), mislim da mu je sve pršljenove polomio.
Gledao sam tekmu. Inače, snimke svih tekmi Dinama i Hajduka sa mogu pogledati i na t-portalu, ako koga zanima.Navodno je došlo do šore pro i anti Mamićevaca na stadionu.
Link to comment

Napred Dinamo :thumbsup: ! Nek' se ove godine ne ponove promaseni penali, stopostotne sanse i primljeni kiks golovi sa 30+ metara, srecno veceras pa da na jesen skinete i to cetrdesetogodisnje prokletstvo.

Link to comment

Švedi su imali jednu šansu na samom startu, Mehmetiju skinuo Kelava. Sammir povukao dvije kontre. Švedi su vrlo opasni sa ovim dubinskim loptama.

Link to comment

Ma gotovo je sve to bilo jos u prvom mecu da ne kazem posle zreba. Malme je jedino naduvan kao tim koji je izbacio Rendzers a ako se pogleda unazad ima dosta prilicno zanimljivih timova koji su uspevali da izbace i njih i njihove rivale tako da je ovo za Dinamo ipak rutina. Steta sto nisu zadrzali Vahida za LS

Link to comment

Rukavina promašio još jednu dobru šansu. Neće ga danas gol, ali dobro je da ulazi u šanse, zabiće kad bude neophodno.Nije mi još uvijek jasno koji je kurac bio Vrsaljku da onako sasiječe Malmeđanina. Faul u maniri Pepea De Jonga, na dva metra od sudije i na kraju pravi facu: "Nisam ja, matere mi!"

Link to comment

Koliko sam ja skapirao jedan igrac Malmea je pukusao da u duhu fair play-a izbaci loptu u aut, posto je cini mi se Leko lezao povredjen i cekao da mu se ukaze pomoc, onda je polomljeni Malmeovac to osujetio, a Vrsaljko resio da isteruje pravdu u Joe Barton stilu. Debilno da nema dalje.

Link to comment
Rukavina promašio još jednu dobru šansu. Neće ga danas gol, ali dobro je da ulazi u šanse, zabiće kad bude neophodno.Nije mi još uvijek jasno koji je kurac bio Vrsaljku da onako sasiječe Malmeđanina. Faul u maniri Pepea De Jonga, na dva metra od sudije i na kraju pravi facu: "Nisam ja, matere mi!"
:mellow:@rodjerjoj, kada dinamo udje u ligu prvaka, pa kad krenu da pljuste pare poreskih obveznika da se pojaca tim.vrsaljka treba razvaliti od batina Edited by kojot
Link to comment

Prvo Rukavina promaši za 0:1, a onda ovaj Brazilac zavuče slobodnjak. Biće sad zajebano. Mamić da objesi Vrsaljka za jaja ako se ovdje desi raspad.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...