Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Čisto sa igračke strane, tekst ima smisla. Mamić je praktično gospodar HNS-a, a Bilića, iako je bivši igrač Hajduka, zbog povijanja pred Zagrebom Splićani sve više preziru. Koliko vidjeh, nedavno je zavladao i mladim kategorijama hrvatske reprezentacije što mu otvara puno poslovnih mogućnosti.

Link to comment
Čisto sa igračke strane, tekst ima smisla. Mamić je praktično gospodar HNS-a, a Bilića, iako je bivši igrač Hajduka, zbog povijanja pred Zagrebom Splićani sve više preziru. Koliko vidjeh, nedavno je zavladao i mladim kategorijama hrvatske reprezentacije što mu otvara puno poslovnih mogućnosti.
Ovo je jedan od razloga zašto je Dinamo godinama prvak, a takođe i objašnjava Šabanove trgovačke sposobnosti.Ne manje bitno je i to što taj klub igra u ligi zajedno sa svojim B timom, na pola gstovanja ide tramvajem, porez na dobit ne plaća jer je udruga građana i sl.
Link to comment
visla, sturm, genk, plzen i malmo. ne moz' lakse!
Malmo nisam gledao ali mi deluje da je u ptianju one hit wonder. Ako dobiju Genka da se sutaju u dupe od srece. Visla i Sturm su prolazni dok je jedino Plzen za izbegavanje.
Link to comment
Malmo nisam gledao ali mi deluje da je u ptianju one hit wonder. Ako dobiju Genka da se sutaju u dupe od srece. Visla i Sturm su prolazni dok je jedino Plzen za izbegavanje.
ja gledao danas malmo. sasvim solidni, veoma borbeni. bice da je genk najslabiji ovde, sledi sturm. Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
visla, sturm, genk, plzen i malmo. ne moz' lakse!
Modri su spominjali Partizan i Plzen kao najnepoželjnije suparnike tako da je logično da će suparnik biti Plzen. Sa Sturmom neugodne uspomene Dinamo ima iz onog perioda kad su se zvali Croatia - u grupnoj fazi Lige prvaka u Zagrebu je bilo 3:0 za Modre, u Grazu 1:0 za Sturm no Sturm je otišao u Kup UEFA, a Dinamo je bio posljednji iako nije izgubio ni na Velodromeu ni na Old Traffordu.Večeras je Dinamo, koliko sam vidio, bio bolji i zasluženo slavio. Nije zgoreg, zbog koeficijenta i samopouzdanja, što je Ibanez zabio za pobjedu. Šteta zbog ozljede Alispahića - dečko je zaradio poziv za našu repku, ali će nakon večerašnje ozljede pauzirati 3 do 4 mjeseca. :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...