Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Nije bio ofsajd. Zakasnio je jedan obrambeni.
E, hvala, na ovom se klipu baš i nije vidjelo.Valjda će Badelj ostati makar do zime, ipak je klasa za sve ostale.
Link to comment

Stameni je juce dokazao zasto je bio rezerva 1 Bajku. Napravio penal, a druga dva gola je mogao da brani (kod treceg primljenog tradicionalno ostao ukopan na liniji, ni ne pokusavajuci da nesto uradi).

Link to comment
Stameni je juce dokazao zasto je bio rezerva 1 Bajku. Napravio penal, a druga dva gola je mogao da brani (kod treceg primljenog tradicionalno ostao ukopan na liniji, ni ne pokusavajuci da nesto uradi).
I ja sam to primetio. Prvi gol jos i nekako ali penal a pogotovu komicna reakcija kod drugog gola idu samo njemu na dusu.
Link to comment

Juče 0:0. Na početku malo nervoze, par bezveznih žutih kartona (Tonel, Vrsaljko) i bespotrebnih rasprava sa sudijama. Neftči uglavnom bezopasan. Odlični Badelj je imao najbolju šansu no njegov šut sa nekih 15-ak metara Stamenković je odbranio. Sammir je pogodio stativu u drugom poluvremenu. Sve u svemu, iako nije bilo stresova kao protiv Hazara, Kopera i Heartsa, Modri moraju popraviti realizaciju te smanjiti broj pogrešaka u odbrani i nervozu i prije i poslije žutih kartona. Idući protivnik je HJK, klub koji je već nastupao u Ligi prvaka. Juče su natrpali prvake Velsa 10:0, ukupno 13:0.

Link to comment
Idući protivnik je HJK, klub koji je već nastupao u Ligi prvaka. Juče su natrpali prvake Velsa 10:0, ukupno 13:0.
Kakav bre HJK u Ligi Sampiona? Osim ako ne racunas kvalifikacije i slavnu 1998/99Rezultat ce biti nesto izmedju Nefcija i Bangora
Link to comment
Kakav bre HJK u Ligi Sampiona? Osim ako ne racunas kvalifikacije i slavnu 1998/99Rezultat ce biti nesto izmedju Nefcija i Bangora
Pa da, igrali su 1998/99. u grupnoj fazi Lige prvaka i propisno zajebali Benficu (Poborsky, Nuno Gomes, Joao Pinto...), to je valjda najveći uspjeh finskog klupskog fudbala ikad. Tad im je mlađahni Van Nistelrooy dao tri komada u Helsinkiju.Šta će biti, vidjećemo iduće sedmice. Na papiru, Dinamo je favorit i ne bi smio propustiti ovu šansu.
Link to comment
Pa da, igrali su 1998/99. u grupnoj fazi Lige prvaka i propisno zajebali Benficu (Poborsky, Nuno Gomes, Joao Pinto...), to je valjda najveći uspjeh finskog klupskog fudbala ikad. Tad im je mlađahni Van Nistelrooy dao tri komada u Helsinkiju.Šta će biti, vidjećemo iduće sedmice. Na papiru, Dinamo je favorit i ne bi smio propustiti ovu šansu.
Big Deal. igrao ga je i Dinamo tada i to dva puta. Prosle godine smo gledali HJK uzivo u dva meca i realno ako nisu doveli pun kurac Brazilaca ovo ce da bude setnja za Dinamo. Doduse ne znam kakav je ovaj novi trener ali to ne bi trebalo da predstavlja smetnju.
Link to comment

Dinamo vec dve godine ispada u 3. kolu kvalifikacija, pa ne bih rekao da su apsolutni favoriti, iako je ovaj Helsinki krajnje limitiran tim, a punjenje Velsana nije nikakav reper (setimo se Partizana sa Rilom, dali su im valjda 10 golova u dve utakmice, a onda Apoelu samo jedan u dve).

Link to comment

Tacnije 12, 0-4, 8-0. Velsani za razliku od ostalih klubova sa fudbalskog dna Evrope ne igraju klasicnu bunkercinu sa 10 igraca na potezu 16-30 metara pa im se dosta cesto omakne ovakvo punjenje koje ama bas nista ne znaci u kontekstu ozbiljnih utakmica.

Link to comment
Big Deal. igrao ga je i Dinamo tada i to dva puta. Prosle godine smo gledali HJK uzivo u dva meca i realno ako nisu doveli pun kurac Brazilaca ovo ce da bude setnja za Dinamo. Doduse ne znam kakav je ovaj novi trener ali to ne bi trebalo da predstavlja smetnju.
Gledao sam i ja onaj prvi meč Partizana i Helsinkija (tad im bijaše igrao Kamara), Finci su djelovali kao prilično loš tim. Samo, ovo što Nikodije piše
Dinamo vec dve godine ispada u 3. kolu kvalifikacija
je tačno. Pretprošle godine Dinamo je ispao (prilično glupo) od Red Bulla (1:1 gore, 1:2 u Maksimiru), a prošle godine (još gluplje) od Sheriffa (1:1 gore, 1:1 u Maksimiru, pa onda ispadanje na penale). Prva utakmica se i sada igra u gostima pa otud pušem na hladno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...