Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Zahvaljujem na informacijama o Abubakaru.Ne vjerujem da će doći u Dinamo obzirom da se u medijima pripremao transfer Bilića. Šimunić bi navodno mogao obradovati kinga louiea i otići u Hajduk.I Guardian spomenuo mogućnost da Badelj ode u Tottenham.

Edited by ArleKino
Link to comment
Šimunić bi navodno mogao obradovati kinga louiea i otići u Hajduk.
Dovoljno je da crazy Joe stane među onu djecu, čovjek kojem ni dva žuta ne mogu ništa.
Link to comment
  • 4 weeks later...
Nema šanse. To može biti spika uprave Budućnosti za navijače. Jedva su dali 10 posto od Calella, zadnjeg veznog, kojeg da se ubiješ ne možeš prodati za više od 5 milijuna(zapravo ga možeš samo pokloniti, ali nije bitno), a da daju 25 posto od napadača kojeg danas, mogu bez problema uvaliti za 5-6 milijuna. No way.
Sa drugog foruma..."I nije 20-25 nego 30%, sa tim da smo imali opciju da im ovog ljeta 'prodamo' tih 30% za pola miliona eura."Dakle, Dinamo je dao odmah 400k i na kraju iduce sezone (a to je sada) je dao Buducnosti da bira hoce li 500k ili ostaje 30%.Aj raspitaj se pa mi javi... Edited by MiddleClass
Link to comment

ovo ima nekog smisla jer se kod nas govorilo da je transfer 650k, dakle ovih 400 i pola od mogućih 500. Ako je tako, računaj da Budućnost ovih dana sigurno dobija preostalih 500 tisuća.

Link to comment

Sta ceka vise Dinamo sa kupovinom Adija? Mlad igrac, ogroman potencijal, reprezentativac Gane, pise da ima 21 godinu (mada ja mislim da je mladji), ne pravi probleme, lako se uklapa u svaku sredinu, polivalentan i upotrebljiv na bar dve pozicije. Cena sitnica za Mamica.Kupujte ga, ako boga znate.

Link to comment
ovo ima nekog smisla jer se kod nas govorilo da je transfer 650k, dakle ovih 400 i pola od mogućih 500. Ako je tako, računaj da Budućnost ovih dana sigurno dobija preostalih 500 tisuća.
Misliš da će ga prodati?Lazio bi kupio Badelja, s tim da jure još nekoliko veznih igrača (između ostalih i Pjanića).
Link to comment
Misliš da će ga prodati?Lazio bi kupio Badelja, s tim da jure još nekoliko veznih igrača (između ostalih i Pjanića).
Ne vjerujem. Ali se pričalo da ga traže neki turski i ruski klubovi. I da nude 5-6 milijuna.
Link to comment
  • 2 weeks later...

da plateedit. bez sale, vidim da nem nista od spahica pa se probudila nada...

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • 2 weeks later...

Na moju i Rodjerovu veliku radost, Dinamo je sinoć slavio protiv Neftchija 3:0 i tako se približio prolasku u 3.pretkolo. Ne treba još slaviti - danas svi igraju fudbal, a još su svježa sjećanja na Hearts i Koper.Fin gol Badelja, mada ne vidjeh da li je stvarno bio ofsajd kao što se žali trener Azera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...