Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

To je to. Da jedan trener, ey, trener, govori mobster-dućanđiji što će se stavljat u izlog? Malo morkn! Mada je u meni traćak sumnje da je sve ovo dogovoreno unaprijed, budući da je posao u Dinamu ispod časti svakog trenera koji ima nekakvo ime. Osim kao kratka gaža.Smrt Dinamu, sloboda narodu!
Link to comment

Robi je Robi svi ostali su Srbi!Zanima me ko će biti sledeći trener. Stranac ili domaći? Poltron ili superpoltron?

Link to comment
Vodio je Obalu Slonovače pa su ga tamo smaknuli zbog lošeg nastupa na Kupu Afrike.
On tvrdi da su ga oterali zbog nekih mutljavina u tamošnjem savezu, i njihovih političkih igri, jer sa Obalom Slonovače u kvalifikacijama za SP nije izbgubio nijednu utakmicu, i bili su ubedljivo prvi.
Zanima me ko će biti sledeći trener. Stranac ili domaći? Poltron ili superpoltron?
zanimljiv tekst o kandidatima za naslednika.
Link to comment
U poluvremenu utakmice ulazeći u svlačionicu ekonom mi je rekao da Zdravko želi sa mnom razgovarati. Bio je nervozan. Pitao me; mogu li im jebat majku, ne mogu trpjeti.
:)
Link to comment

ma nije on bas toliko lud. vise pravi predstavu kad god napravi neko sranje, malo da skrene paznju...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Гледајући Мамића, помислих каква би лудило била јединствена фудбалска лига почившег Титостана. Мамић,Керум,Лукић и Шнајдер и то само у великој четворци. Мање клубове да не помињем. :wub::lol:

Link to comment
Гледајући Мамића, помислих каква би лудило била јединствена фудбалска лига почившег Титостана. Мамић,Керум,Лукић и Шнајдер и то само у великој четворци. Мање клубове да не помињем. :wub::lol:
au jebote, nisam razmišljao o tom aspektu. Još kad dodaš Batu KanKana, milina :lol:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...