Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Murinjo - Bećiraj je igrač sutrašnjice!izvor: najboljismousvemu.meLegendarni menadžer Real Madrida Zoze Murinjo iznenadio je izjavom klupskom magazinu Interior Madrid o najperspektivnijem igraču svijeta, ustvrdivši da to nisu ni izbor milanskih klubova Brazilac Ganso ni novinarski izbor Yuto Nagatomo nego - Fatos Bećiraj! Već dugo vremena je poznato da Murinjo iznimno cijeni crnogroskog napadača, ali ovakva pohvala ipak je pomalo neočekivana od ponajboljeg trenera svijeta. Svijetski mediji tumače Murinjovu izjavu pokušajem privlačenja snažnog Dinamovog čarobnjaka na Santiago Bernabeu. Podsjetimo, i veliki Filipenko izjavio je nedavno da je, po njemu, Fatos najbolji i najperspektivniji igrač Evrope, a mišljenja dva velikana poput Murinja i Filipenka nikako se ne mogu zanemariti.

Link to comment
Modric je svakako najbolji igrac Spursa, ali Fergie ovom izjavom ipak najpre zeli da ga privuce Unitedu pred prelazni rok.
Dobro, za mene je to ipak Van der Vaart, ali svejedno, obzirom kako je ovaj topic započet (a i zbog sličnih izlaganja stručnjaka tokom Evropskog prvenstva), Fergusonova izjava mi je došla k'o kec na desetku. :)
Link to comment

e, kakvi ste vi purgeri... mi vec nedeljama tracarimo o tom malom kramaricu a vi ni osnovni info o decku da bacite <_<

Link to comment

Da ga popljujemo pa da nam ne isplatite milijunčić. Nismo mi više naivni kao Ćiro koji Vam je besplatno slao igrače.Dečko se već kod drugog trenera ne probija u prvih jedanaest, zapravo ni u prvih šesnaest. Trenutno je otrpilike šesti napdač/krilni napadač u klubu.Zabijao tone golova u mlađim selekcijama, ali to je činio i Domagoj Abramović(who?!).U par riječi, puno lošija verzija Krkića. Mekan, ne baš brz, voli driblati, ali kada prođe igrača nema brzine ni snage pobjeći mu, dosta usporava igru. Highlight karijere mu je hattrick Međimurju.Do sada se istakao komentarima o tome na kojoj poziciji bi trebao igrati, da li mu paše kada je bliže ili dalje od gola i sl.Sve u svemu, vjerujem da je Zvezda klub za igrača njegove razine :)

Link to comment
Sve u svemu, vjerujem da je Zvezda klub za igrača njegove razine :)
Пошто нема шансе да прођете у ЛШ особито бих волео да нам у 4 колу дођете у госте. Да видите како изгледа пристојан травнати тепих, како изгледа када је стадион пун, а и да успут вама из ЈСДП-у набијемо још пар комплекса. РП да вам наплати што му дугујете лову...
Link to comment
Пошто нема шансе да прођете у ЛШ особито бих волео да нам у 4 колу дођете у госте. Да видите како изгледа пристојан травнати тепих, како изгледа када је стадион пун, а и да успут вама из ЈСДП-у набијемо још пар комплекса. РП да вам наплати што му дугујете лову...
Koliko znam, Dinamo će biti nosilac u svim rundama pretkola tako da je plasman u Ligu prvaka realniji nego prošlih godina.
Link to comment
Koliko znam, Dinamo će biti nosilac u svim rundama pretkola tako da je plasman u Ligu prvaka realniji nego prošlih godina.
Да незгодан је онај Шериф из Молдавије.Но, људски је надати се.
Link to comment
Да незгодан је онај Шериф из Молдавије.Но, људски је надати се.
To je bilo kod Zajeca. Kod Halilhodžića je Dinamo upisao pobjedu protiv Villarreala i na strani kod vašeg onodobnog PSV-a - Club Bruggea. ;)
Link to comment
To je bilo kod Zajeca. Kod Halilhodžića je Dinamo upisao pobjedu protiv Villarreala i na strani kod vašeg onodobnog PSV-a - Club Bruggea. ;)
Ваха је чудо од тренера, нека необично бих ја волео Динамо или како се тај хрватски државотворни пројекат у шпорту зове.
Link to comment
Da ga popljujemo pa da nam ne isplatite milijunčić. Nismo mi više naivni kao Ćiro koji Vam je besplatno slao igrače.Dečko se već kod drugog trenera ne probija u prvih jedanaest, zapravo ni u prvih šesnaest. Trenutno je otrpilike šesti napdač/krilni napadač u klubu.Zabijao tone golova u mlađim selekcijama, ali to je činio i Domagoj Abramović(who?!).U par riječi, puno lošija verzija Krkića. Mekan, ne baš brz, voli driblati, ali kada prođe igrača nema brzine ni snage pobjeći mu, dosta usporava igru. Highlight karijere mu je hattrick Međimurju.Do sada se istakao komentarima o tome na kojoj poziciji bi trebao igrati, da li mu paše kada je bliže ili dalje od gola i sl.Sve u svemu, vjerujem da je Zvezda klub za igrača njegove razine :)
prava zamena za kokija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...