Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Kakav car, šta sve on udrobi u pola sata, i Inu, i generale, i prava radnika, i kapitalizam, i antiglobalizam, marksizam, briga za mladež, zove gospodarstvenike da ih nauči kako se vodi firma, pravni lijekovi, satana, pakao, ubistva...Samo sam čekao da koka iz njega pomene Sarumana i to da se bliži odsudna bitka za SrednjozemljeŠta je sve palo na pleća ovog čovjeka, kako mu ne pružiti podršku?!?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Dinamo juče potvrdio trinaesti naslov prvaka Hrvatske, šesti uzastopni. Pobijedili su Osijek, rezultat je, naravno, bio 1:0, a govor koji je Halilhodžić održao u petak sugeriše da se rastanak primakao. Šteta, mislim da je Halilhodžić jedini trener dostupan na tržištu koji je u stanju od Dinama napraviti materijal za evropsko proljeće.Juče je u Sportskim Novostima izašlo kompariranje Dinama i Partizana, uz razgovor sa Albertom Nađom. Zanimljivi dio:

Zdravko Mamić jednom je prilikom kazao kako bi s dva Srbina u momčadi sigurno igrao Ligu prvaka. Što kažu Crno-bijeli?-Hrvati? Doveo bih svakog dobrog igrača, ali Hrvata teško, bilo bi neozbiljno da jedan igrač dođe iz Dinama u Partizan ili obratno.Regionalna liga?-Pitanje je šta ona rezultatski nosi? Izravan ulazak u Ligu prvaka, 3.kolo kvalifikacija, što? Bez tih odgovora, ona je rekreativna, što ne donosi nikome ništa osim eventualnih problema. Iako, 10.svibnja održaće se sastanak u Zagrebu na kojemu će se naći klubovi svih republika, dakle, sastat će se "velika četvorka". Nogomet priča jedan jezik, a tko zna, možda se dogodi da u budućnosti organiziramo svojevrsni Kup.Prosinečki?-Žuti je jak marketinški potez Zvezde, a kao i sve trenere, održavat će ga rezultati. Crvena Zvezda bila je u sivilu, bez rezultata, igrača i transfera, živjeli su u našoj sjeni. Sada se očito dižu, za što velike zasluge ima RP!
Ostatak je mrva patkometrije ("Partizan je u ovome času najveći klub na ovim prostorima, sigurno veći od Dinama!"), kurtoaznih riječi spram Mamića ("Ako ga ne možemo kupiti, voljeli bismo ga posuditi na godinu-dvije da nam riješi nekoliko transfera."), priče o Zemunellu (koje SN potenciraju kao jednu od dvije prednosti Partizana nad Dinamom - druga su najverniji) i još mrva patkometrije ("Trenutačni ulazak u Ligu prvaka je ekvivalent osvajanju Kupa prvaka otprije 20 godina.").
Link to comment

Nekako najjadniji klub iz bivše velike četvorke, ne znam zašto. Jes da mi je posao da mrzim partizan, al i oni imaju više šarma i stila.

Link to comment

+1Još kad sam čitao "Ne okreći se sine" shvatio sam da nešto tu ne štima. Poluklub, amorfan i ameboidan, menjao više puta ime negoli sponzora dresova. Ma...Forza Spalato FC!

Link to comment

... plus ova novija varijanta kada su dodali koji procenat K u svoje dosadašnje modre C100 M75 dresove, u kombinaciji sa ovim sablasnim praznim gradilištem što ga zovu stadionom... uf. Gadno.

Link to comment
Prosinečkog "iskulirali" u DinamuKako to da Dinamo slavi 100 god. postojanja?
Ovo je neka retardirana navada koja datira još iz doba Zlatka Canjuge i Franje Tuđmana dok se klub zvao Croatia. U to vrijeme su Tuđman, Canjuga i Mirko Novosel bili u udruženom zločinačkom poduhvatu pravljenja stadiona i pokušaja stavljanja svih velikih zagrebačkih klubova (Cibona, Dinamo, Mladost, RK Zagreb), a Dinamu je u krštenicu upisivana i 1906.godina, kao godina osnivanja Concordije i HAŠK-a. Praktično, Dinamu (tačnije, Croatiji) se htjelo pripisati historiju svih predratnih zagrebačkih klubova (HAŠK, Građanski, Concordia).*
Forza Spalato FC!
Misliš na najpartizanskiji hrvatski klub - Radnički nogometni klub Split?* - neka me Ugor ispravi ako gdje griješim, ovoliko pamtim iz tadašnjih medijskih pisanija
Link to comment
Nekako najjadniji klub iz bivše velike četvorke, ne znam zašto. Jes da mi je posao da mrzim partizan, al i oni imaju više šarma i stila.
Мртва трка.
Link to comment

Sad gledah prilog na Hrt dnevniku o godisnjici...2005. slavili 60 godina postojanja a ove 100 godina, 98te ne znam koliko bi godina.. Vidim komentator rece da su uspjehe Dinama mucki prihvatali Bg komunisti i Bg klubovi..onda neki navijac popljuva Maminja, dok maminja nista ne pitase....nego dje Canjuga?

Link to comment
Sad gledah prilog na Hrt dnevniku o godisnjici...2005. slavili 60 godina postojanja a ove 100 godina, 98te ne znam koliko bi godina.. Vidim komentator rece da su uspjehe Dinama mucki prihvatali Bg komunisti i Bg klubovi..onda neki navijac popljuva Maminja, dok maminja nista ne pitase....nego dje Canjuga?
:isuse::lol::Hail:
Link to comment
Sad gledah prilog na Hrt dnevniku o godisnjici...2005. slavili 60 godina postojanja a ove 100 godina, 98te ne znam koliko bi godina.. Vidim komentator rece da su uspjehe Dinama mucki prihvatali Bg komunisti i Bg klubovi..onda neki navijac popljuva Maminja, dok maminja nista ne pitase....nego dje Canjuga?
Pa da, to je taj rad - 2005.godine je bilo 60 godina od nastanka Dinama, 1998.godine 95 godina od nastanka HAŠK-a, a ove godine je 100 godina od nastanka Građanskog.Canjuga se sad bavi reciklažom smeća, bizMismen. Prije 366 dana je objavljen ovaj članak.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...