Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

U svakom slučaju, lepo je videti ovakve stvari. Kapiram da bi se slične stvari, i to u daleko ozbiljnijoj količini, dešavale i ovde kada bi novinari imali hrabrosti da otvorenije pišu o takvim likovima, ne samo u sportu. Sa te strane, kapa dole za Jugoslovene ustaške provenijencije. Ako ništa drugo, makar neke od moćnika znaju isfrustrirat™. Tužno je što kod Jugoslovena ćetnićke provenijencije ovakve stvari završe mnogo pre nego što dođu do ovog stadijuma, u mraku i bez suvišnih pretnji za koje nema potrebe, jer se odmah prenose u delo.
Ne slazem se. Kod nas ovakav lik ne bi dugo trajao na mestu predsednika Zvezde ili Partizana. Covek je bukvalno od Dinama napravio privatni klub za preprodaju igraca i boli ga tuki. Moze ovako da se razmece jer i da ga sutra neko rastavi od kluba vec je zaradio za ceo zivot. Sjajan je manipulator i zna da je jedino resenje kada dobijes pitanje na koje nemas odgovor diskreditacija onog ko je postavio pitanje.
Link to comment

Dzaja? Zeka? Pa ono nije manipulacija, ono je bes primitivca. Manipulacija je suFtilna stvar. Decko dobro ti je pitanje ali neka oni koji su ga postavili prvo odgovore , ili znam da tebe placa Hajduk, tebi je otac navijao za Hajduk, ali ovo pimpek, rodnica, jebem ti mater neopranu, nije manipulacija

Link to comment

A i taj novinar je neka picka. Cuti i smeska se dok mu ovaj pici po porodici. Jebi i ti njemu mater, nek' te odvali od batina i onda mu pokupis na sudu sve, pa i taj smrdljivi dinamo.

Link to comment
Dzaja? Zeka? Pa ono nije manipulacija, ono je bes primitivca. Manipulacija je suFtilna stvar. Decko dobro ti je pitanje ali neka oni koji su ga postavili prvo odgovore , ili znam da tebe placa Hajduk, tebi je otac navijao za Hajduk, ali ovo pimpek, rodnica, jebem ti mater neopranu, nije manipulacija
Nismo valjda dosli dotle da poredimo Dzaju sa ovom budalom. Dzaja je bre gospodin covek, kada sam rekao da ovakvi ne bi prosli na celu Zvezde ili Partizana mislio sam pre svega na razbojnicko ponasanje, privatizovanje kluba i izigravanje gazde koji jebe mamu svakom ko mu nesto kaze.
Link to comment
Ovo mu dodje neki mini nervni slom. Jbg, a meni on cak bio simpatican sa onim ajmooooo.
ocigledno je da nis upoznat sa likom i delom. on cesto ima ovakve nervne slomove.
Link to comment

jos jedan snimak, samo za fanove.http://www.index.hr/sport/clanak/video-od-nenormalnih-gayeva-do-nenormalnih-psovki/530153.aspx

Link to comment
  • 1 month later...

Jebat će mu mater, prebit ga ko mačku!

Mamić je u sukobu interesa jer njegov sin Mario Mamić vodi menadžersku agencijuIz Ureda ministra Radovana Fuchsa poslali su dopis HNS-u. Iz Vlade traže da se u nogometu uspostavi stanje sukladno svim zakonima i propisima.Prema pravilima nogometnog saveza, temeljem Zakona o sportu, dinamov Izvršni dopredsjednik, Zdravko Mamić u sukobu je interesa jer njegov sin Mario Mamić vodi menadžersku agenciju. Iz Ureda ministra htjeli su pojasniti Vlatku Markoviću da članovi sportskog kluba ne smiju biti u krvnom srodstvu s menadžerima.
Koga to oni zajebavaju? U obitelj se ne dira, to je svetinja! Mater im komunističku.
Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...