Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Ne bih rekao da je to tacno jer koliko sam upucen BBB bojkotuju Dinamo zbog Mamica tako da ni veceras nisu bili na stadionu te su jedni pravi ljubitelji nogometa imali priliku da nakrcaju stadion.
Bili su zato na ulicama. Jebe mi se i za njihov bojkot, usput.
Link to comment

Ako na utakmicu koja moze da omoguci klubu da prezimi u Evropi posle 40 godina dodje 20K ljudi (a cini mi se da bojkot BBB nije nesto posebno bitan faktor, jer je to u vr glave 1000 ljudi), sve dobivsi uz kovu lanc paket, sal i kapu, govori prosto da ljude boli paja za Dinamo...Zagreb jednostavno nije fudbalska sredina, ljudi vole ono sto je u trendu, ranije heja heja Cibose, pa Baldel, trenutno zig zag Medvescak... sutra bejzbol ili gvos na travi.

Link to comment

Nije točno da je došlo 20.000 ljudi. Bilo ih je više od 30 tisuća. Prodano je 22.000 ulaznica i podijeljeno još 12.000. Stadion ima kapacitet 36 tisuća, a sve tribine su bile skoro skroz pune osim juga, na kojem je bilo još 1.000 do 1.500 mjesta i Sjevera gore na kojem je bilo prazno kojih 2.000 mjesta. Btw., Sjever gore ne bi bio pun da se na Maksimiru igra finale Lige prvaka između Dinama i Zvezde. Ubjedljivo najgora tribina u Europi. Imaš osjećaj kao da stojiš na rubu Empire state buildinga i samo čekaš da te neka pijana budala gurne.

Link to comment
(a cini mi se da bojkot BBB nije nesto posebno bitan faktor, jer je to u vr glave 1000 ljudi)
To je vise od 1000 ljudi, posebno sto je sukob nastao na liniji Mamic - navijaci, tako da su i mnogi koji nisu BBB stali na njihovu stranu jer tesko je biti na strani Mamica priznaces.
Link to comment
kako je moguce da mamicu niko nista ne moze? ovo mu je hiljaditi ispad i ponovo ce se izvuci.
To je taj pravednički frust sirotog balkanskog kapitaliste koji je svojim trudom i radom sve stvorio, dok ga razapinju sa svih strana i mediji, i poslovni partneri, i država, preti mu se, ucenjuju ga, bojkotuju ga, svi ljubomorni na njegove uspehe, i rade mu o glavi :fantom: Ali najjače je dok nekog lika proklinje sve žvaćući hranu, govoreći kako nikada nikome nije naudio niti će ikada ikoga povrediti 10 sekundi nakon što mu je obećao da će ga prebiti na mrtvo kad ne bude bio u Dinamu, i 10 sekundi pre nego što mu je poručio da će mu razbiti stolicu o glavu :lol: "Ne znaš se ni oprat, mastan si, prljav, smrdljiv..." :D Boli ga kurac.U svakom slučaju, lepo je videti ovakve stvari. Kapiram da bi se slične stvari, i to u daleko ozbiljnijoj količini, dešavale i ovde kada bi novinari imali hrabrosti da otvorenije pišu o takvim likovima, ne samo u sportu. Sa te strane, kapa dole za Jugoslovene ustaške provenijencije. Ako ništa drugo, makar neke od moćnika znaju isfrustrirat™. Tužno je što kod Jugoslovena ćetnićke provenijencije ovakve stvari završe mnogo pre nego što dođu do ovog stadijuma, u mraku i bez suvišnih pretnji za koje nema potrebe, jer se odmah prenose u delo. Edited by Filipenko
Link to comment

BTW, sada sam nastavio sa čitanjem celog članka...je li moguće da Hrvati moraju da prevode ono što je Mamić rekao? :isuse: Umesto njegovih reči ubacuju neke druge koji su "hrvatskiji"...da li je moguće...

Link to comment

Najbolji je njegov buraz, 'treba ga razumijeti, ne smijete mu dirati obitelj, to je njemu nešto najsvetije..''DA, ko svakoj mafiji, pička im materina kriminalna... Napalm, nabijanje na kolac, hanging, drawing, quartering.. angry.gifA naaajbolje je kaj su im sponzori isplatili 186 milijuna € u zadnjih 5 godina. To su prvo ukrali meni, a onda dali ovom ekstraktu gnoja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...