Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Bijedno. Žali bože para spičkanih u ovaj cirkus od kluba. Doduše, ne verujem ni da bi kod nas bilo drugačije. Kapiram da i oni još grcaju u dugovima od Modrićevog transfera.

Link to comment
Ti stvarno misliš da postoje nekakvi, bilo kakvi rezultati koji mogu sami za sebe naterati Mamića da ode? To je kriminal. Dok se ne pojavi jača džukela ili ga pojure psi goniči MUP-a, taj se ne mrda. Hvaljenje/kukanje za rezultatima je tu za svakodnevnu zajebanciju...
Mne, samo navijam da 'rezultati' budu što gori dok god je on tamo. Totalna propast bila bi najbolja.
Link to comment

Ne znam. Ali najvažnije je da su čuvari zakona odlučnom akcijom spriječili pozivanje na smjenu demokratske vlasti.

POLICIJA je uhitila BBB koji su htjeli na sjevernu maksimirsku tribinu unijeti transparent protiv Zdravka Mamića. Na transparentu je pisalo "Ubio si Dinamov ponos, ukaljao mu sveto ime, sad imaš pune džepove, a prazne tribine".Međutim, policija ih je preduhitrila i ne samo što im nije dopustila da objese transparent već ih je i sve uhitila. Ostaje nejasno zašto jer na transparentu nije bilo uvreda.
Edited by Roger Sanchez
Link to comment
VLATKO MARKOVIĆ jedva je dočekao vijesti da se Robin Bokšić družio sa Šapinama i presice u Maksimiru gdje su hotelijer i bivši pizza boy tvrdili da je Bokšić prevarant. Marković je već ustvrdio kako će "pojesti govno ako je Zoran Mamić kriv", a sad se obrušio na Bokšića."Jeste li sad vidjeli tko je taj tip? Jeste li vidjeli ljude koje je prevario? A sa 50 novinara koji su ga čekali ispred Rusanove se poigrao, držao vas je kao ular za konje", rekao je Marković. Odgovor novinara Sportskih novosti bio je da se poigrao i s HNS-om jer su ga pustili u Kuću hrvatskog nogometa gdje je ispitivao Brunu Marića."Da sam ja tada bio u Rusanovoj, Bokšić ne bi prekoračio naš prag. Da se nekako probio, ja bih ga s prvog kata bacio kroz prozor", oštro je replicirao Marković pa nastavio po Bokšiću:"Istražitelj Uefe? Ma nemojte! U srijedu sam pričao s Michelom Platinijem i rekao mi je da nikad nije čuo za tog čovjeka. Platini i čelnici Uefe ne znaju tko ga je poslao pa tako ne znam ni ja. Platini je bio frapiran kad je čuo!"Pa zašto nitko iz HNS-a nije zvao Uefu i pitao tko je taj čovjek?"Znate kakvi su mangupi s prostora bivše Jugoslavije. Oni se mogu svudje snaći, prevariti sve i svakoga. Kažem, da sam ja bio tamo, on ne bi ušao u Rusanovu. S druge strane je bio mangup pa se snašao."Uefa je objavila da će HNS voditi istragu o sumnjivim radnjama na finalnoj kup-utakmici između Dinama i Hajduka 2009."O tome neću govoriti, time će se baviti disciplinska tijela HNS-a", rekao je Marković pa iznio svoj stav:"Naravno da nije bilo nikakvog namještanja, to su sve gluposti koje su novinari napuhali do neviđenih granica. O čemu ćete sada pisati?"
Mafija Inc. wins another one.
Link to comment

Jos da CG liga ima ikakav koeficijent bio i u top 10 napadaca.Naka mu daju drzavljanstvo pod hitno, ionako je rodjen u Srbiji, a nesto smo tanki sa napadacima.Kad vec Dzeko i Misimovic ne mogu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...