Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Isto kao kad se pricalo da ce Cira na klupu Zvezde.Sezona 2010/11 4 kolo kvalifikacija za Ligu Uefa Evropa Dinamo na celu sa Ljupkom protiv Zvezde na celu sa Cirom :lol:

Link to comment

Ljupko trenira Croatiu sesvete. Za doći u Dinamo bi morao promijeniti 2 tramvajske stanice. Mamić ga je kontaktirao, vjerovatno nije on jedini od kandidata.Ako Dinamo izgubi od Sparte Ivanković sigurno odlazi...

Link to comment

Vjerovatno budaleština. Dinamu treba trener sa kičmom, koji će poslati Maminha u pičku materinu ako zatreba. To je bio Soldo iako je Dinamo igrao prilično dosadno pod njegovim vodstvom. Nije isključeno da će Mamić opet pojesti govno.

Link to comment
Jel bi mogao neko meni da objasni šta to odvaja hrvatski fudbal od našeg, pa npr. na kladionicama može da se igra HNL, a ne može MSL, na bettingadvice.com ima "folder" za Hrvate, za nas nema ; na xscores imaju live rezultati za kup, a za naš nemaju .... ?
pa i nasa liga moze na kladionicama da se igra, doduse hnl ima na vise kladionica, na ba imas i nasu ligu, ne znam kako nisi primetio, a taj xscores, pa zar je to bitno... imas milion sajtova za ls...poanta™, nista ne odvaja hnl od mls... namestanja kao i u svakoj ostaloj ligi(dobro malo vise, recimo kao kod italijana) :)
Link to comment
pa i nasa liga moze na kladionicama da se igra, doduse hnl ima na vise kladionica, na ba imas i nasu ligu, ne znam kako nisi primetio, a taj xscores, pa zar je to bitno... imas milion sajtova za ls...poanta, nista ne odvaja hnl od mls... namestanja kao i u svakoj ostaloj ligi(dobro malo vise, recimo kao kod italijana) :)
Imaju bolje stadione. Sve utakmice se mogu igrati u nocnom mterminu. Timovi moraju da imaju stadione po uefa propisima da bi se takmicili u prvoj ligi.
Link to comment
ArleBioskope, kakav je Diddy Guela za koga se suska da dolazi na probu u Zvezdu?
U Dinamu se nije nametnuo. Ono što je igrao je bilo ispod prosjeka no prije dolaska u Dinamo bio je na meti vodećih grčkih timova.
Link to comment

Koliko sam ga ja pratio, primetio sam da je prilično brz igrač sa dobrim fizikalijama i solidnom tehnikom...Međutim, da je dao Dinamovoj igri neku dodatnu vrednost - nije...u svakom slučaju je bolji od 1 Blažića, ali ipak lošiji od nekih stranaca koji su prošle sezone bili u Zvezdi, pa nisu dobijali šansu i koji su na kraju oterani i okarakterizirani za promašaje..

Link to comment
jel igra i AMC ili samo AML?
Igra AMC,R i L, u Dinamu je najviše igrao desno, a najbolje partije je odigrao kad je bio lijevo krilo. Bio je na dvije probe u Sochauxu i nije prošao. Svako malo je ozljeđen.
Link to comment
ArleKino kakva je atmosfera pred Prag?
Paa, u pauzama između ibrećenja nad kompjuterskom statistikom koja kaže da Balaban ima moćnija pluća od Gattusa i sagledavanja razloga zašto Dinamo tri utakmice ne može zabiti...ne, ne može napraviti šansu jako dobra. <_< Možda Dinamo sad napravi senzaciju i dobije u Pragu, ni Sparta nije djelovala kao Bogznakakav tim, ali mi se čini da je puno realnije kopiranje Zvezde iz Libereca. <_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...