Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Pacey, nnč.Inače,

O, da. Inače u 99 % dinamu naklonjenoj sportskoj redakciji HTV-a (željko Vela izuzetak) koliko toliko polazi za rukom da pokažu tu neku isforsiranu objektivnost, ali Sušec je tradicionalno degutantan u pokazivanju naklonosti jednom klubu.
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajduk/tab...36/Default.aspx :D Suggestion; možda da Teacher splituje repove koje se vuku nakon derbija, sumnje u namještaljke, seirenje i slične derbijevske nuspojave na već postojeći topić o rvackom fudbalu? Da si ljudi tamo daju oduška. :) Edited by Eidyia
Link to comment
Oftopić: sta znaci "seirenje"? Vec drugi ili treci put nalecem na taj izraz a nemam pojma sta je, jer sam priglup i neobrazovan.Tanks in front.
Radovanje tudjoj nesreci.
Link to comment

Jel bi mogao neko meni da objasni šta to odvaja hrvatski fudbal od našeg, pa npr. na kladionicama može da se igra HNL, a ne može MSL, na bettingadvice.com ima "folder" za Hrvate, za nas nema ; na xscores imaju live rezultati za kup, a za naš nemaju .... ?

Link to comment
Jel bi mogao neko meni da objasni šta to odvaja hrvatski fudbal od našeg, pa npr. na kladionicama može da se igra HNL, a ne može MSL, na bettingadvice.com ima "folder" za Hrvate, za nas nema ; na xscores imaju live rezultati za kup, a za naš nemaju .... ?
Verovatno reprezentacija. Zbog nje trenutno imaju veci ugled, iako je nasa liga bolje kotirana po koeficijentima i sl... Zbog reprezentacije mogu i da uvaljaju Modrica za onolike pare.
Link to comment
Taj Andric, to je onaj Srdjan Andric? Koliko on vec igra za hajduk? secam ga se sa pocetka veka...
Andrić je, inače, donio prvu titulu za vaskrslo ime Dinamo. cool.gif Donio je u Hajduk (lidera na tabeli) par kartona sa posudbe (Mosor ono bijaše...?), dobio još jedan koji mu je donosio suspenziju i onda nastupio protiv Hrv. Dragovoljca (ostalo je nejasno ko je tu zajebao stvar - HNS, Mosor, Hajduk). HD je tu utakmicu dobio za zelenim stolom 3:0, Hajduk je izgubio prednost pred Croatijom, a nizu dobrih vijesti se pridružilo Franjino uzemljenje i vraćanje djeci Dinama. To je bila prva sezona sa trokružnim sistemom, na kraju je prednost Dinama bila dvoznamenkasta, a mislim da je te sezone Slaven Bilić okačio kopačke o klin (sigurno je igrao u prvom maksimirskom duelu - bilo je 0:0 u katastrofalnoj utakmici).
Link to comment

i koja je to fora sa ljupkom? vodi ofku par utakmica, zabelezi sve same poraze i onda se povuce zbog lose zdravstvene situacije... onda ode u kroaciju valjda, ne znam dal ih je vodio koju tekmu i povuce se zbog zdravstvene situacije, i sad treba kao da preuzme dinano :unsure:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...