Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Svaka čast hajdukovcima, zaslužili su pobjedu. Ne bih se složio da je samo Dinamova akvaliteta razlog za 1 uvjerljiv i zaslužen poraz - ono što sam gledao (u konkurenciji sa Milan-Lazio) od Hajduka je bilo na momente jako, jako dobro, odavno nisam gledao neki tim iz HNL-a kod kojeg se vidi brza i kreativna igra na prvu. Ibričić je odličan, Gabrić opravdao najavu da će uspjeti u onome što njegov otac Tonči nije, drago mi je da se vratio Bartolović. Vrlo potcijenjen igrač.Dinamo - katastrofa. Sammir je plaćen 2 miliona $, a dosad se uglavnom pokazao kao flop. Morales isto tako. Mikić je bio playmaker pri čemu se taj plejmejking sveo na 50-metarska nabijanja u prazan prostor. Podsjetilo me na igru Zvezde protiv Libereca sa bunarenjem na Ailtona. Tadić i Balaban se čine kao kvalitetni napadači samo onda kad gledaš katastrofalnu igru jednog pa onda ovaj drugi uđe sa klupe nešto odigra.

Link to comment

Kako samo kukaju agramerski mediji, bruka :lol: Jutarnji list:ZAGREB - U utakmici pokraj koje se preponsko jahanje doima kao ideal zabave Hajduk je pobijedio Dinamo sa 2-0. 'Bijeli' su se nakon 50 minuta čučanja na vlastitoj polovici u nastavku razgoropadili, postigli dva pogotka i približili se Dinamu na tri boda. Prvenstvo je matematički spašeno, iako se uz ovakav nogomet trebamo nadati samo najgorem. Dakle, derbi u Maksimiru bio je istinska poslastica za ljubitelje mazohističke zabave, rijetko opskuran nogomet, plus cijelo more neraspoloženih poluigrača. Sablasno prazne tribine, jedva šest tisuća gledatelja, svjedočile su demonstraciji nogometne vještine samo u tragovima, a i tada posve slučajno. Glamurozno porinut projekt 'Volim nogomet' odmah na startu popio je strahovit aperkat od kojeg će se oporavljati mjesecima. Hajduk u ovoj priči može biti djelomice aboliran krivnje jer je u Maksimiru posljednjih sezona naviknuo na poraze kao magarac na batine pa se momčad Gorana Vučevića 'skupila' i koncentrirala na rezultat te zaboravila na dojam. Za Dinamov nogomet, međutim, ne može biti opravdanja. Profesor je ispisao 'grčku tragediju' i sve je jasnije da gubi kontrolu nad projektom 'najjačeg Dinama u povijesti'.

Link to comment
Sad će me Eydia tražiti dokaze. :wub: Nemam ih ali mi zdrav razum ovo govori. HNL, ne hvala.
Ma taman posla. Dopuštam da si bolje upućen u funkcionalnost HNL podzemlja od mene. Aj šacni na pm rezulatate drugih tekmi da se i ja malo omrsim na kladionici. :) Tvoja,Mila HorvatEdit/ Btw, taj velebni projekt "Volim nogomet" nije ništa nego bijedna replika talijanske emisije "Quelli che il calcio", princip je identičan; uključivanja u više tih napetih HNL utakmica, simultano komentiranje istih, u ZG studiju plesačice, gosti iz uzbudljivog javnog života, starlete, etc. E, sad, što HTV ipak nije RAI, a Mila Horvat nije Simona Ventura, to je neka druga priča. A što će budžet HTV-a bit stanjen usliijed pokušaja animiranja ljudi da se zainteresiraju za jednu ONAKVU ligu, to me, pak, jako boli. Nezamislivo. Edited by Eidyia
Link to comment

utakmica je bila ziheraska i krajnje nezanimljiva. jedine dve svetle tacke su komentator koji ih je sve vreme prozivao i mazuretkinje koje su se stipkale na poluvremenu.

Link to comment
Ajde, ne zajebavaj. Isti ovakav Dinamo je već viđen na evropskim utakmicama ove sezone. Nekoliko puta su se već provukli i u prvenstvu, recimo protiv Ljupka i njegovih pemzića, a ni protiv Zagreba nisu bili puno bolji. Nije to moglo ići u nedogled. Potpuno su se raspali. Hajduk čak nije ni odigrao ništa osobito. Kad su nakon prvog poluvremena vidjeli koliko je Dinamo u kurcu, u drugom su krenuli malo više naprijed, napravili tri-četiri prilike, dvije zabili i laku noć. Pusti ti čičine priče. To su pizdarije. Kao i to da sponzori 'spašavaju prvenstvo'. Kako da ne. Nema tu ničega što bi se moglo spasiti. 'Velebni i skupi projekt' dobro dođe HTV-u da zakrpi programsku rupu u nedjeljnom popodnevu. Godinama izmišljaju blesave 'zabavne' programe nedjeljom i svi su propali. Sad su odlučili probati s nogometom. Najveći trošak im je vjerojatno živi bend.
Ne zajebavam ja, nego vi patite od ideala... a to uvijek loše svrši :lol: Pa ono sinoć je bio školski primjer namještene utakmice. Dinamo nije zapusao na gol protivnika... ejjj, to se nije dogodilo otkad postoji ova seoska zabava nazivom HNL. Pardon, jedan put je Ibanez zapucao po golu, njemu valjda niko nije stigao na španjolskom objasniti da je utakmica dogovorena.Bukvalno su biježali od lopte, sklanjali se hajdukovcima sa puta pri skoro svakom duelu. Drago je meni viditi da se ljudi vesele i nabrijavaju, al malo ozbiljnosti ljudi :rolleyes: Ko zna koga u kladionicama da radi, može vam posvjedočiti i reći što se događalo nedugo pred početak utakmice sa uplatama (kad je vijest procurila). Nemojte ozbiljno shvaćati ovu seosku zabavu u režiji štimca i Mamića. Nije vrijedno toga. A velebni i skupi projekt "volim nogomet" upravo i jeste veleban i skup. Malo se raspitaj koji su sponzori uletili u taj projekt i koliko su love usuli o to tandrkanje po njivama. Edited by Mister No
Link to comment
Ma taman posla. Dopuštam da si bolje upućen u funkcionalnost HNL podzemlja od mene. Aj šacni na pm rezulatate drugih tekmi da se i ja malo omrsim na kladionici. :) Tvoja,Mila Horvat
Taman sam imao predzadnje kolo dobru dojavu, ali vrag je mislio da ti igraš kladionicu. Tako su se i neki sa ovog foruma omrsili sa lovom. Imat ću te u vidu. :wub: Tvoj Mirko Fodor. :wub: Edited by Mister No
Link to comment
Ne zajebavam ja, nego vi patite od ideala... a to uvijek loše svrši :lol: Pa ono sinoć je bio školski primjer namještene utakmice. Dinamo nije zapusao na gol protivnika... ejjj, to se nije dogodilo otkad postoji ova seoska zabava nazivom HNL. Pardon, jedan put je Ibanez zapucao po golu, njemu valjda niko nije stigao na španjolskom objasniti da je utakmica dogovorena.Bukvalno su biježali od lopte, sklanjali se hajdukovcima sa puta pri skoro svakom duelu. Drago je meni viditi da se ljudi vesele i nabrijavaju, al malo ozbiljnosti ljudi :rolleyes: Ko zna koga u kladionicama da radi, može vam posvjedočiti i reći što se događalo nedugo pred početak utakmice sa uplatama (kad je vijest procurila).
Daj, čovječe, pa ti si bar ozbiljan čovjek. Dinamo više nema Vukojevića, Pokrivača i Modrića koji su oduzimali lopte (pogotovo prva dvojica), vršili konstantan pritisak na protivnika i bili u stanju donijeti nekog vraga iz drugog plana u napad (tu je Modrić svakako bio alfa i omega no Vukojević i Pokrivač su zabijali k'o ludi). Chago je ipak bivši igrač. Napadački kvalitet od anapadača ima još samo Etto, a njega sinoć nije bilo. Mandžukić može nešto uraditi samo ako ima nekog s kim može surađivati. S druge strane, Hajduk je i prošlih godina imao solidnu ekipu za HNL-uslove, ove godine su doveli nekoliko odličnih igrača i nije iznenađenje da su pobijedili.Dinamo bi, ako hoće da održi ova tri boda prednosti, morao "kidnapovati" Florina Cernata iz svog imenjaka iz Kijeva i vratiti Pokrivača.
Tvoja
:cry:
Mila Horvat
:wub:
Link to comment

Meni nije jasno zasto Dinamo (mamic) nije posle spektakularnih prodaja (Eduardo, modric, Corluka...) napravio tim koji ce biti apsolutno dominantan na ovim prostorima i koji ce igrati CL.Ako se tome doda i cash od sponzora, grada i jos kojecega, misterija je potpuna. :blink:

Link to comment
Meni nije jasno zasto Dinamo (mamic) nije posle spektakularnih prodaja (Eduardo, modric, Corluka...) napravio tim koji ce biti apsolutno dominantan na ovim prostorima i koji ce igrati CL.Ako se tome doda i cash od sponzora, grada i jos kojecega, misterija je potpuna. :blink:
Zato što Mamića zanima trgovina, a ne rezultati.
Link to comment
Zavera i izdaja.
Brate, ne vjeruj purgerskim zlikovcima i satrapima. Oni oće da nas zavade. Lijepo ti je Arlekino objasnio, Dinamo je ostao bez kičme ekipe - dva za HNL vanserijska zadnja vezna, Pokrivač i Vukojević (koji su više trčali i oduzimali lopte nego kompletni vezni redovi ostalih HNL ekipa). I bez kralja Luke osobno i Ćorluke. U napadu su Mandžukić i Tadić i prije bili skloni oscilacijama, a ovi Južnoamerikanci očito ne mogu zajedno ono što je Luka sam radio - povezati linije i udarati tempo. Onda im doslovno ostaje da im igru vodi Mikić. Poor man's Olić kao playmaker, sve je rečeno... Igrali su očajno sve utakmice do sada, a to što su pobjeđivali je po inerciji, jer se svi u HNL unaprijed predaju.Hajduk sa Skokom i Andrićem te Kalinićem u napadu nije po ničemu lošiji od sadašnjeg Dinama... Ali sve je to jad i bijeda.
Link to comment
Taj Andric, to je onaj Srdjan Andric? Koliko on vec igra za hajduk? secam ga se sa pocetka veka...
Taj je.U Hajduku igrao u sezonama 2000.-2004., tri godine u Panathinaikosu, u Hajduku opet od 2007. I kapetan. Edited by Eidyia
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...