Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Ahaha, ali koliko je smoren objektivni komentator, ko da je upravo stigao sa sahrane kompletne svoje porodice :D Ni Gnojko nije toliko skenjan kad Zvezda gubi.
O, da. Inače u 99 % dinamu naklonjenoj sportskoj redakciji HTV-a (željko Vela izuzetak) koliko toliko polazi za rukom da pokažu tu neku isforsiranu objektivnost, ali Sušec je tradicionalno degutantan u pokazivanju naklonosti jednom klubu. Danas je nakon 1-0 najnižom mogućom glasovnom oktavom procijedio rezultat, dovoljno da bijeli dio navijačke populacije baci televizije kroz prozor i otkaže pretplatu nacionalnoj dalekovidnici. Gadim se navijačkog naslađivanja, ali drago mi je da je takvima večeras bar malo mučno.Inače, ne znam kad sam gledala tako raspadnuti Dinamo i tako dominantni Hajduk ( :heart: ). Nebitno šta ovo možda i nije realan pokazatelj snaga, ako ništa, prvenstvo je još otvoreno, u što je, realno, sumnjala većina prije utakmice, myself included. Drago Gabrić odličan.Torcida i Boysi su pokazali zanimljivu patkometriju transparentima, ZG publika standardno anemična.
Link to comment
Inače, ne znam kad sam gledala tako raspadnuti Dinamo i tako dominantni Hajduk ( :heart: ). Nebitno šta ovo možda i nije realan pokazatelj snaga, ako ništa, prvenstvo je još otvoreno, u što je, realno, sumnjala većina prije utakmice, myself included.
VIDEO: Dinamo - Hajduk 0:2Mnogi (pa i ja) dijele tvoj dojam da odavno nije vidjen slabiji Dinamo a bolji Hajduk... mislim da bi Dinamo nakon nekoliko sezona po prvi puta mogao ostati bez titule...
Link to comment
Iz milion razloga utakmice izmedju Dinama i Hajduka ne mogu ni da pridju beogradskom Derbiju. To je jednostavno neuporedivo...
Ne vidjeh ovo. Vjerojatno stvar perspektive, iz moje ovo je debelo netočno.
Mnogi (pa i ja) dijele tvoj dojam da odavno nije vidjen slabiji Dinamo a bolji Hajduk... mislim da bi Dinamo nakon nekoliko sezona po prvi puta mogao ostati bez titule...
:) Pa daleko od toga da sam otkrila toplu vodu, večeras su zaista bili nadigrani kao rijetko dosad, pa i neovisno o rezultatu. Subašića sam ugledala svega par puta. Glede naslova sam skeptična. Hajduku su svojstvene ove nažalost kratkoročne dobre faze nakon kojih uslijedi major pad. Iz sezone u sezonu.
Link to comment
ne, pogresno si shvatila, dinamo nije pokraden, dinamo je pustio bile...
Nisam ništa pogrešno shvatila (što daDE naslutit ton i smajli kojim sam se obratila). Mamić d.o.o. ne pušta nikome, ponajmanje Hajduku, a još manje utakmicu koja bi vrlo vjerojatno odlučila prvenstvo (pogodi u čiju korist :) ). Sve nakon loše europske predstave i prošlotjednog remija sa Zagrebom nakon praktički već dobivene utakmice. Doduše, ja bih njihovo "puštanje" svakako podržala, nemam ništa protiv toga da inkriminirani gube bodove kao na tekućoj vrpci. :D
Link to comment

Ja isto mislim da se radilo o dogovorenoj utakmici (zavera angry.gif ). Puno stvari je bilo čudno i nelogično. Onakav anemični dinamo, gdje su praktički puštali igrače Hajduka da im uzimaju lopte ispred nosa i šutiraju po golu, odavno nije viđen. Povrh toga je jučer započeo velebni s skupi projekt "volim nogomet" gdje će se ovoj seoskoj nabijačini davati kraljevski tretman na televiziji, a sve to popraćeno sa puno jakih sponzora. Onda u tom slučaju treba i spasiti prvenstvo, odnosno učiniti ga zanimljivijim. Koeficijent na Hajduka je bija 5,50 danas. Čiča prije utakmice kaže u kameru da neće na stadion jer je vidija mrcinu kako uplaćiva 30 000 kuna na Hajduka u sred Zagreba. Kaže čiča da mu se život zgadijo nakon toga. Sad će me Eydia tražiti dokaze. :wub: Nemam ih ali mi zdrav razum ovo govori. HNL, ne hvala.

Link to comment
Znači napokon opet pobeda "bilih" i to na Maksimiru...svaka čast..Izgleda se Mamić ovog leta jako zakalkulirao kada je rešio da proda sve što je znalo da šutne loptu u toj ekipi...ovo je već treća njihova tekma za redom koju sam gledao i gde so igrali baš jadno, negde u rangu ovogodišnje Zemanove Zvezde..Ali šta je Bartolović uradio Mikiću kod one akcije, gde je posle zamalo postigao i mnogo lep gol...auuu... :Hail: okrenuo ga tri puta na istu foru.. Edited by tchedo
Link to comment

Dinamo nikad, ali nikad, lošiji, niti onda kada su igrali Polovanci i Poldrugači. što je najgore ne znam niti jednog navijača koji se imalo iživcirao. Mamić i Ivanković su uspjeli klub i navijače dovesti do potpune apatije. Hajduk se s ovavkom igorm može boriti za peto mjesto ;)

Link to comment
Povrh toga je jučer započeo velebni s skupi projekt "volim nogomet" gdje će se ovoj seoskoj nabijačini davati kraljevski tretman na televiziji, a sve to popraćeno sa puno jakih sponzora. Onda u tom slučaju treba i spasiti prvenstvo, odnosno učiniti ga zanimljivijim.
Veli Sušec na početku prijenosa kako će " Volim nogomet" sigurno popularizirati HNL. Grdno se zajebo. Kad ljudi vide što se to igra, tko igra i u kakvim uvjetima, tražiti će da se zakonom zabrani domaći nogomet.
Link to comment

Meni nije jasan Mamić samo kod jedne stvari, zašto drži onoga Ćirinog učenika za trenera. Čovek je takav ziheraš da nisam video većeg. Dva puta imaju bolji tim od Hajuka, po imenima. Nije ni kupio toliko loše fudbalere. Ima samo dva problema, a to su BBB (sličan primer urušavanja sopstvenog kluba od strane navijača imamo i kod nas, CZ), a drugi trener. Zašto ne dovedu nekog stranca za trenera ili Hrvata (mada mi se čini da nema nijednog dobrog trenutno) nego ovog ziheraša. Imam pitanje, zašto BBB na svakoj tekmi u 55 minu pali one silne baklje...

Link to comment
Ja isto mislim da se radilo o dogovorenoj utakmici (zavera angry.gif ). Puno stvari je bilo čudno i nelogično. Onakav anemični dinamo, gdje su praktički puštali igrače Hajduka da im uzimaju lopte ispred nosa i šutiraju po golu, odavno nije viđen. Povrh toga je jučer započeo velebni s skupi projekt "volim nogomet" gdje će se ovoj seoskoj nabijačini davati kraljevski tretman na televiziji, a sve to popraćeno sa puno jakih sponzora. Onda u tom slučaju treba i spasiti prvenstvo, odnosno učiniti ga zanimljivijim. Koeficijent na Hajduka je bija 5,50 danas. Čiča prije utakmice kaže u kameru da neće na stadion jer je vidija mrcinu kako uplaćiva 30 000 kuna na Hajduka u sred Zagreba. Kaže čiča da mu se život zgadijo nakon toga. Sad će me Eydia tražiti dokaze. :wub: Nemam ih ali mi zdrav razum ovo govori. HNL, ne hvala.
Ajde, ne zajebavaj. Isti ovakav Dinamo je već viđen na evropskim utakmicama ove sezone. Nekoliko puta su se već provukli i u prvenstvu, recimo protiv Ljupka i njegovih pemzića, a ni protiv Zagreba nisu bili puno bolji. Nije to moglo ići u nedogled. Potpuno su se raspali. Hajduk čak nije ni odigrao ništa osobito. Kad su nakon prvog poluvremena vidjeli koliko je Dinamo u kurcu, u drugom su krenuli malo više naprijed, napravili tri-četiri prilike, dvije zabili i laku noć. Pusti ti čičine priče. To su pizdarije. Kao i to da sponzori 'spašavaju prvenstvo'. Kako da ne. Nema tu ničega što bi se moglo spasiti. 'Velebni i skupi projekt' dobro dođe HTV-u da zakrpi programsku rupu u nedjeljnom popodnevu. Godinama izmišljaju blesave 'zabavne' programe nedjeljom i svi su propali. Sad su odlučili probati s nogometom. Najveći trošak im je vjerojatno živi bend.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...