Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Dinamo ima problem koji je prepisan sa FM-a u stvarni život - i kad imaju para, igrači koji su kvalitetom na razini nekakvog evropskog fudbala neće doći u ligu u kojoj postoje dva ugledna kluba - A i B - pri čemu kumulativno razlika u bodovima između A i B unazad 3 godine iznosi cca 80-tak bodova. Dario šimić bi i ovakav kakav je u 33.godini bio Alessandro Nesta za Dinamovu zadnju liniju, ali je svaku pomisao o povratku u Zagreb odbacio.Drugi problem je pitanje platne skale u Dinamu - mislim da je Balaban najplaćeniji sa 400.000 eura godišnje. U to se moraju uklapati pojačanja što se nije svidjelo, recimo, Pokrivaču. (A to je mogao postati najjači posao u historiji Dinama - prvo ga prodaju za 3-3,5 mil. eura u Monaco, a onda ga budzašto otkupe.)

Link to comment
  • 3 weeks later...

Uzasni Dinamo , jalovo do beskraja .... atmosfere i nema kao da igraju na nekom neutralnom terenu. Sparta slaba i ogranicena na odbranu , bez 4 igraca ... u revansu sparta ima prednost ...

Link to comment
Vrtim ja kanale večeras, naletim na HRT i utakmicu. Otprilike sedmi minut i čuju se bbb: "Ubij ubij ubij Srbina"... No comment.
To je bila idiotska reakcija na idiotsku potporu navijača Sparte Mladiću i Karadžiću na nekoj utakmici prije par godina.
Link to comment
To je bila idiotska reakcija na idiotsku potporu navijača Sparte Mladiću i Karadžiću na nekoj utakmici prije par godina.
tacno tako. inace se nikad ne cuje na dinamovim utakmicama "ubij, ubij srbina".
Link to comment
Jasno, zato šiptare nikad ne koljemo. A kontekst je u razumijevanju potpuno nebitan.
Jel kod vas ikada neko uhapsen zbog takvih povika na stadionu?Inace mene zabole za njih osim sto mi je posle toga uvek u glavi odnos Englez-Irac.Glavni grad-Beograd...
Link to comment
To je bila idiotska reakcija na idiotsku potporu navijača Sparte Mladiću i Karadžiću na nekoj utakmici prije par godina.
Siguran sam da su ih navijači Sparte razumeli :lol:
Link to comment

Da i vidno se potresli zbog toga.Ubi, ubi Srbina...Srbe na vrbe...Za dom spremni (uz cuveno dovikivanje sa istokom)...ajmo, ajmo Ustase...Vrlo inspirativno za jednu utakmicu protiv Sparte, no... Dinamo davno losiji nisam gledao, valjda iz razloga sto sam navikao da zadnje 3 sezone (uz sve glupe ili zasluzene eliminacije) imaju igru, borbenost i da nisu toliko kaskali na fizickom planu. Mada iskreno, ni Sparta me nije bas odusevila.

Link to comment

Ultrasi tipično retardirani (ipak govorimo o ultrasima koji su 1 Chuckyja Atkinsa onomad bodrili sa: "Chucky, ustašo!). Idealno bi bilo da i Dinamo i Sparta zbog nacističkih slogana budu izbačeni kako bi se dignitet 1 Kupa Govno sačuvao od negledljivih timova. Jedina svijetla tačka u Dinamu je Ibanez - mali je mix Evre i Roberta Carlosa iz najboljih dana za škart iz šipadovog skladišta koji je krasio lijevi bok Dinama dok su se na njemu smjenjivali Čale i Carlos Santos.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...