Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Meni je tu jedino smešno što poziva onog Badelja u repku.Možda je on dobar igrač ali ono što videh protiv šahtjora je daleko od bilo kakve perspektive.. čak i u nagoveštaju.
Komentator na HRT je rekao, kada je Dinamo igrao protiv Domžala, da je Badelj drugi Zvonimir Boban i da ga neodoljivo podseća na njega :)
Link to comment
Komentator na HRT je rekao, kada je Dinamo igrao protiv Domžala, da je Badelj drugi Zvonimir Boban i da ga neodoljivo podseća na njega :)
Možda po fizičkom izgledu :lol: Kakav crni Boban... o bože.
Link to comment

Dinamo objašnjava kod Zadra - domaći vode 2:0. Zavaravaju šahtar ne bi li ispunili prognozu mučahnog šokote kako bi Ukrajinci mogli proći k'o Partizan. <_< Belupo vodi kod Hajdugđana, gol dao naš reprezentativac Jurić (Berbatov mu razbio glavu u srijedu, a Jurić rekao: "Ni Berbatov ne može ništa bosanskoj glavi, sreća da me u glavu udario!").EDIT: 1:1 na Poljudu, poravnao Kalinić.

Edited by ArleKino
Link to comment

Dinamo preokrenuo blesavim golovima Balabana 2 :mellow: i Mandžukića, Hajduk 3:1 golovima Kalinića (hat-trick).

Edited by ArleKino
Link to comment
Meni je tu jedino smešno što poziva onog Badelja u repku.Možda je on dobar igrač ali ono što videh protiv šahtjora je daleko od bilo kakve perspektive.. čak i u nagoveštaju.
Ako si ti na osnovu jedne tekme zakljucio da Badelj ne moze igrati ni za u-21 repku, svaka ti cast.
Link to comment
Dinamo preokrenuo blesavim golovima Balabana 2 :mellow: i Mandžukića, Hajduk 3:1 golovima Kalinića (hat-trick).
U Zadru simpaticnih iz 1 u 2.Divno.Sada sledi pokusaj plasmana u lS. potreban su, takodje, 3 gola. ovaj put u mrezi Sahtjora.
Link to comment
U Zadru simpaticnih iz 1 u 2.Divno.Sada sledi pokusaj plasmana u lS. potreban su, takodje, 3 gola. ovaj put u mrezi Sahtjora.
Ništa od ovog potonjeg, Chago poklonio gol. <_< Koliko čitam na indexu, Dinamo i prije ovog blijed.A ovo oko zadarskog 1 u 2 je blesava primjedba. Ispada da je automatski namještaljka ako dosad 100-postotni Dinamo preokrene rezultat kod posljednjeplasiranog Zadra. :rolleyes:
Link to comment
Koliko čitam na indexu, Dinamo i prije ovog blijed.
Pa igrali su koliko-toliko ravnopravno, istina da nije bilo neke šanse..Najveća prilika za Dinamo je bila kad je Boško Balvan loše odglumio faul u šesnaestercu šahtjora i dobio žuti..Mandžukić opet loš, ne ume da primi tu loptu...a izgledao je još prošle sezone kao pristojan igrač.. Edited by tchedo
Link to comment
Mandžukić opet loš, a izgledao je još prošle sezone kao pristojan igrač.
Da, uopšte ne sumnjam da će ove sezone izgledati kao igračina protiv Intera, Sesveta i sl. boranije. <_<
Link to comment

Balaban reprizirao Tošića, samo desnom nogom, a onda šahtar lagano do 3:1. Realno su jači za bar 5 golova, Dinamo može u Kup Govno samo preko Zrinjskog.

Link to comment

Kraj. Realno, šahtar je prejak. Najjača scena - seksi-fensi-šmensi plavuša na tribinama popravlja šminku nakon trećeg gola šahtara, ne jebe teren ni 1 2 posto. :D

Link to comment
Da, uopšte ne sumnjam da će ove sezone izgledati kao igračina protiv Intera, Sesveta i sl. boranije. <_<
Upravo, kad mu daš prostora koliko mu daju braniči u HNL-u, Mandžukić je novi Torres. Kad ga malo stisneš više sliči na Mladena Bartolovića.
Link to comment
Balaban reprizirao Tošića, samo desnom nogom, a onda šahtar lagano do 3:1. Realno su jači za bar 5 golova, Dinamo može u Kup Govno samo preko Zrinjskog.
Stvarno su me razocarali u ovim prvim tekmama. Igraju sporo, na kratke pasove i to ocajno lose bez prodora i pritiska. Pojacanja ili ne znaju ili se adaptiraju- ako ispadnu u UEFA kupu mozda se i ne sazna do sledece godine, jer HNL nije merilo.Slusao sam stream sa austrijskim komentatorom, koji izgleda barem drugu godinu za redom prati Dinamo upitajuci se zasto u Dinamu nema najavljena izgradnja stadiona, igrackog kadra i sve ostalo sto bi se moglo sa lovom ucinit. Pita se on, a svi mi slusamo odgovore velike cetvorke...http://www.parapsihopatologija.com/forums/style_images/1/folder_post_icons/icon7.gifhttp://www.parapsihopatologija.com/forums/...icons/icon7.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...