Jump to content

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Jadan dečko, potuca se od nemila do nedraga. :( Dobro, iz Dinama će se prodat brzo u Erzgebirge Aue ili Fortunu D?sseldorf. šteta, Hajduku bi još valjao.

Link to comment
Haha, Musemic je posle treceg gola 'ladno poljubio lika u usta :lol: (ne videh koga, jebem li ga)
Džaba se nadaš, that's Musemić's boy. :PNego, gledam ove golove i pitam se postoji li sada igrač u oba ova tima koji bi mogao zabiti gol kakav je, recimo, Musemić dao 1987. ili isfurati kontru kao Đurovski i ne promašiti. :unsure:
Link to comment
naravno, tu seksu nije kraj
obratiti paznju na pokusaj pravog viteskog poteza odbrambenog igraca Dinama kod gola Milka Djurovskog :D
Link to comment
obratiti paznju na pokusaj pravog viteskog poteza odbrambenog igraca Dinama kod gola Milka Djurovskog :D
tu smo utakmicu, ako se dobro secam izgubili 2-1. u to vreme zvezdu je vodio velibor vasovic. po meni zvezda nikad nije igrala lepsi fudbal (govorim o onome sto sam imao priliku da gledam), nego te dve sezone. nismo osvojili nista, naravno. :lol:
Link to comment

Osim kao i obicno pravo u sridu

Osim: Mamić je umetnik, a ne Modrić! Utorak, 22. jul 2008. 22:28 Proslavljeni bosanski stručnjak Ivica Osim nije preterano oduševljen igračkim sposobnostima hrvatskog reprezentativca Luke Modrića, koga je za velike novce kupio engleski Totenhem. Čak je otišao toliko daleko da potpredsednika Dinama Zdravka Mamića nazove "umetnikom" jer je uspeo da realizuje njegov transfer u Englesku!"Ma, onaj ko je prodao njega i ostale fudbalere Dinama u Englesku, taj je umetnik! To treba znati, svaka čast! Zagrepčani nisu ništa postigli u Evropi, ali ih je Zdravko Mamić svejedno sjajno unovčio", izjavio je Osim za "Večernji list".Konstatacija novinara, da je Modrić bio u idealnom sastavu EURO 2008 u Austriji i švajcarskoj, Osima ni najmanje nije impresionirala."Sve što je Modrić odigrao, ja sam očekivao. Najčešće je imao loptu, a recite mi koliko je bilo tih njegovih ?lopti sa očima?, kakve su nekad slali Robert Prosinečki, Zvone Boban ili Aljoša Asanović. Ipak u Premijer ligi će sigurno da napreduje", naglasio je nekadašnji trener željezničara, Partizana, šturma, Džef junajteda, te selekcija bivše Jugoslavije i Japana.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...