Jump to content

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Ma to vracanje igraca ne znam koliko je pametno ... Kad nema gde vrati se u maticni klub .Igranje na staru slavu :rolleyes:
Silvio Marić se onomad vratio i igrao ispod očekivanog nivoa, Igor Cvitanović nikad nije dostigao formu po povratku iz Sociedada zbog slučaja "Salveta Ivana Bedija od 3 miliona maraka", Igor Bišćan - tek ćemo vidjeti. Mislim da bi Dinamo s njim ušao u Ligu prvaka ili prošao dalje u Ligi Govno prošle godine koliko god loš period imao u PAO-u.
Link to comment

Zasad 0:1, Mandžukić na asistenciju Moralesa. Napokon igra i Chago, dečku je bila ugrožena karijera. Valjda će ga ozljede napokon mimoići.Balaban upravo usrao odličnu akciju.EDIT: Mandžukić se zajebavao i promašio, Balabanu skinuo golman Linfielda.

Edited by ArleKino
Link to comment

Vidi se da Morales voli da ima loptu u nogama i da zna sa njom. Doduse, ostatak Dinama nista poseban. Ali ipak treba imati u vidu da je prvo kolo kvalifikacija.

Link to comment

Zaspao sam oko 60-70.minute. :huh: Ono što sam vidio - nije toliko grozno no promašaji kakve Dinamo sebi dopušta su prošle godine ostavile Modre na proljeće pred televizorom po pitanju Evrope. Belfažđani su u susret krenuli bez 90 od 118 golova, vidjećemo na šta će ličiti Morales i ostali protiv profesionalnih timova.Vidio sam da Carlos igra što će reći da ovaj Ibanez i nije neko pojačanje. Badelj mi se svidio, ima herca, ali, nažalost, i astmu.

Link to comment

Carlos se bas nesto i nije proslavio .... Jako losu zavrsnicu je imao . Mandzukic najbolji bio realno. Balaban se trudio , ali daleko je od prave forme .Hrgovic u DInamu ...

Edited by Otac-Makarije
Link to comment

Na lijevi bok Mamić doveo Hrgovića. :huh: Ne čudi me po pitanju igračke kvalitete, samo me zanima kako će ga BBB dočekati (Torcida se već sinoć izjasnila). Dinamo dobiva iskusnog igrača koji uvijek daje 110 posto te odličnog izvođača slobodnih udaraca lijevom nogom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...