Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

A pre manje od godinu dana na ovom ili CL topicu je bila rasprava o tome kako je proslogodisnjim ulaskom u LS Dinamo postao regionalni powerhouse i redovni ucesnik LS :lol:

Link to comment
A pre manje od godinu dana na ovom ili CL topicu je bila rasprava o tome kako je proslogodisnjim ulaskom u LS Dinamo postao regionalni powerhouse i redovni ucesnik LS :lol:
Pa nakon ovakvog prolaska u sledece kolo, poprilicno sam ubedjen da ce izvuci nekog lakseg protivnika od Bugara i uci u LS.
Link to comment
Pa nakon ovakvog prolaska u sledece kolo, poprilicno sam ubedjen da ce izvuci nekog lakseg protivnika od Bugara i uci u LS.
Vec su izvukli svoju nocnu moru zvanu Serif.
Link to comment
Vec su izvukli svoju nocnu moru zvanu Serif.
A da, zaboravih da su vec izvuceni protivnici. Bice cupavo. Opet ce ih usrati u 168om minutu.
Link to comment
Vec su izvukli svoju nocnu moru zvanu Serif.
Ne znam kakav je Serif danas ali mislim da bi i njih trebalo da prodju i na kraju zavrse u LE gde realno i zasluzuju da budu. Doduse uvek moze da se desi da im upadne neki user u vidu pobednika meca Maribor-Dudelanz za ulazak u LS ali sve je to i dalje daleko od redovnog pa i od ozbiljnog ucesnika LSPogotovu sa zadnja da trenera koja su imali na klupi.
Link to comment
Ne znam kakav je Serif danas ali mislim da bi i njih trebalo da prodju i na kraju zavrse u LE gde realno i zasluzuju da budu. Doduse uvek moze da se desi da im upadne neki user u vidu pobednika meca Maribor-Dudelanz za ulazak u LS ali sve je to i dalje daleko od redovnog pa i od ozbiljnog ucesnika LSPogotovu sa zadnja da trenera koja su imali na klupi.
Cenim da je Serif tehnicki puno slabije potkovan od Ludogoreca ali su zato organizovaniji i ne prave gluposti s kojim mogu izbaciti sami sebe. Morace Dinamo dobro da zapne. No u 4. kolu ih ne ceka Maribor nego: vermez3.jpg
Link to comment
Ne znam kakav je Serif danas ali mislim da bi i njih trebalo da prodju i na kraju zavrse u LE gde realno i zasluzuju da budu. Doduse uvek moze da se desi da im upadne neki user u vidu pobednika meca Maribor-Dudelanz za ulazak u LS ali sve je to i dalje daleko od redovnog pa i od ozbiljnog ucesnika LSPogotovu sa zadnja da trenera koja su imali na klupi.
Realno, većina ovih timova iz rute šampiona zaslužuje da ide u ligu evrope, ali nekoga ipak mora da usere. Ne mogu sad da se sjetim ko je nedavno pričao o tome, da je za ekipu sličnog kvaliteta bolje da igra le, jer visoki porazi u ligi šampiona negativno utiču na moral igrača.
Link to comment
Ne znam kakav je Serif danas ali mislim da bi i njih trebalo da prodju i na kraju zavrse u LE gde realno i zasluzuju da budu.
I to je upitno. Igraju ruzniji fudbal od Stanojevih i bata Djorinih zajedno.
Link to comment
Realno, većina ovih timova iz rute šampiona zaslužuje da ide u ligu evrope, ali nekoga ipak mora da usere. Ne mogu sad da se sjetim ko je nedavno pričao o tome, da je za ekipu sličnog kvaliteta bolje da igra le, jer visoki porazi u ligi šampiona negativno utiču na moral igrača.
Za ekipu je bolje ali jbg na balkanu ekipa traje sezonu do dve. Za upravu je bolje da se opare u LS pa makar imali i 0 bodova sa -15 gol razlikom. Ja kao navijac bi radije gledao ekipu koja se do kraja bori za to drugo mesto u grupi LE nego li nakantavanje u LS i matematicko ispadanja posle prva 3 meca u grupi. Dodatni bonus je sto u prvom slucaju se na utakmicama ne bi gurali Topalovici i njima slicni a i mogao bi da se gleda normalan fudbal na TVu.
Link to comment
A pre manje od godinu dana na ovom ili CL topicu je bila rasprava o tome kako je proslogodisnjim ulaskom u LS Dinamo postao regionalni powerhouse i redovni ucesnik LS :lol:
A prije manje od nedjelju dana izgledalo je smiješno..
Link to comment

Cela ta prica je bila vezana za jak koeficijent koji ima Dinamo, plus neki minimum reprodukcije sastava i ulaganja u tim koji se u Zvezdi i Partizanu ne moze zamisliti. I naravno, potenciranje da Mamic nije imbecil da izgubi novac koji uzima iz Dinama tako sto bi neucestvovanjem u Evropi pale cene igracima. Ostaje nam da vidimo koliko je sposoban Mamic da odrzi ovaj svoj despotizam, a verovatno je svestan da mu dobri rezultati pruzaju mirnu finansijsku buducnost.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...