Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Produzio je zvanicno 5 minuta ali su Bugari prejadno krali vreme pa im je dodao jos 2 minuta, i sudiji je puko vise kurac, podelio brdo kartona u zadnjih par minuta.

Link to comment
Produzio je zvanicno 5 minuta ali su Bugari prejadno krali vreme pa im je dodao jos 2 minuta, i sudiji je puko vise kurac, podelio brdo kartona u zadnjih par minuta.
Ma šta su krali, Dinamo nije prišao 16m za 6 minuta...
Link to comment

Ne, Bugari su stvarno preterano bedno odugovlačili. Ja bih produžio 10 minuta tekmu da sam sudio, jebeš mi sve. Pa za svaki aut im je trebalo 30 sekundi da ga izvedu. Ogavno.

Link to comment

Ima li neka mogućnost da UEFA diskvalifikuje i jedne i druge. Ako postoji situacija da se primjeni ono "nijedna ekipa nije zaslužila da prođe" to je večeras. Dinamo jer nema pojma, Bugari jer su jajare i valjači po travi.

Link to comment
Produzio je zvanicno 5 minuta ali su Bugari prejadno krali vreme pa im je dodao jos 2 minuta, i sudiji je puko vise kurac, podelio brdo kartona u zadnjih par minuta.
Gledajući domaći fudbal poslednjih godina nagledao sam se i jadnijih čuvanja vremena od ovoga. I po pravilu je sudija pokraotm ako produži i sekund više od predviđenog, ne znam što su sad aršini drugačiji.
Link to comment

Plus valjanja za grceve, Guela kao sjebo rame, ukrali su sigurno tih 2 minuta. Da su kulturno odigrali ne bi Dinamo video 16m i svirao bi pole 5 minuta kraj. Stvarno takvo bedno ponasanje zasluzuje poser u sred face. Mada nema sumnja da bi se u obrnutoj situaciji potpuno jednako bedno ponasao i Dinamo.A i dali Tute gol posle ciste ruke... <_<

Link to comment
Gledajući domaći fudbal poslednjih godina nagledao sam se i jadnijih čuvanja vremena od ovoga. I po pravilu je sudija pokraotm ako produži i sekund više od predviđenog, ne znam što su sad aršini drugačiji.
Mislim da gresis za ovo drugo, sudija moze da produzi i preko najavljenog vremena ako bude dodatnog gubljenja vremena u tom periodu nadoknade. A apropo toga sto sudije obicno nisu imale sluha da kazne jajarenje, ovo je jedna od retkih situacija da se to i desilo i apsolutno hail za sudiju, nadam se da ce u buduce sucitm maksimalno dodavati vreme za svaki sekund ponasanja poput ovog vecerasnjeg Ludogorecovog, pa po cenu i da npr. nasi timovi tako izduvaju. A desavaju se ovakve situacije i na najvecim takmicenjima pa sudija svirne i pre isteka nadoknade sto me je uvek nerviralo.
Link to comment
Mislim da gresis za ovo drugo, sudija moze da produzi i preko najavljenog vremena ako bude dodatnog gubljenja vremena u tom periodu nadoknade. A apropo toga sto sudije obicno nisu imale sluha da kazne jajarenje, ovo je jedna od retkih situacija da se to i desilo i apsolutno hail za sudiju, nadam se da ce u buduce sucitm maksimalno dodavati vreme za svaki sekund ponasanja poput ovog vecerasnjeg Ludogorecovog, pa po cenu i da npr. nasi timovi tako izduvaju. A desavaju se ovakve situacije i na najvecim takmicenjima pa sudija svirne i pre isteka nadoknade sto me je uvek nerviralo.
Ne postoji ništa što mrzim više od odugovlačenja i jajarenja, ali nije bilo prostora da se dodatnih pet produži za dva i po minuta. Ako je trebalo da se produži 10 minuta, ok, ali sudija je pretjerao. U produžetku je lopta stalno bila u posjedu Dinama, ovi su dva puta ukrali po dvadeset sekundi i to je sve.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...