Jump to content

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Da malo i ja objasnim, to je kao da kažeš da je Chelsea u većem qurcu od Crewe Alexandre. Jest da su prvi osvojili Ligu prvaka, da imaju igrače koji vrijede barem sto puta više od Crewa, i da Crewe igra u league one, ali Crewe ne mijenja trenere svake sezone, ima manji dug i nema ruskog oligarha za vlasnika.

Link to comment

Utrčali pijani likovi na teren. :lol:"Jebem vam mater četničku", "Mamiću, Cigane!", uzeli loptu, svi stoje, gledaju ih, sudija i igrači otišli u stranu, jedan dribla Stamenog koji stoji i gleda ga.Koji tajming imam da dođem na potok, rulam. Policajac ili redar (can't tell) jedan jedini bleji i gleda, ovi otišli i odneli loptu sa stadiona :lol: (kasnije videli da im neće niko ništa, pa se razgaćili kraj reklama, gledaju dalje tekmu i deru se), igrači se sklonili, debili sa tribine pevaju "idemo dalje!" i "ubij Srbina" techno mix, utakmica se nastavlja posle 5 minuta pauze, kada su pronašli novu loptu i kolektivno izwtfovali.

Edited by Oxymoron
Link to comment

Aj sto ima debila na sve strane, nego cemo sada opet da budemo pocasceni pricama kako je Stameni jebo majku Ustasama kao i proslog leta...

Link to comment

Utakmica je nastavljena nakon toga ali je u drugom poluvremenu i definitivno prekinuta kad su ovi majmuni upali u restoran i krenuli da prave sranja.Sve to da bi meni izbili pare iz dzepa, naravno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...