Jump to content

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Prosinečki: Nikad više u DinamoTrener Crvene zvezde Robert Prosinečki u intervjuu za hrvatski “Sportmaks” rekao je da se nikada ne bi vratio u zagrebački Dinamo. Prosinečki je naglasio da ga trenutno zanima samo Crvena zvezda, ali da bi rado preuzeo vođenje reprezentacije Hrvatske.“Sada o tome ne razmišljam. Ali, nikada ne znaš šta te čeka dalje u životu, pa jednog dana zašto da ne? To je moja reprezentacija, sa kojom sam bio treći na svetu. Ipak, ko zna da li će me iko uopšte želeti”, rekao je Prosinečki. Prosinečki je u tom intervjuu istakao i da nikada ne bi seo na klupu Dinama.“Ne, nikada. Toliko sam puta dolazio u Dinamo i uvek sam odlazio razočaran i imao probleme. Dinamo je moja prošlost, tamo sam imao dosta divnih trenutaka, ali je to klub koji mi je naneo previše bola. Ne znam šta bi sve trebalo da se poklopi da bih promenio takav stav”, naglasio je Prosinečki.
Hajde neko upućeniji, je li to "samo" zbog onih milion maraka duga dok je igrao za Kroaciju ili ima još neki momenat?
Link to comment
Nema što drugo biti nego to. Ali mu ja ne vjerujem.
Naravno, kako nekome kao njemu verovati naspram dzentlmena, postenjacine i moralne gromade kao sto je maminjo...
Link to comment
Naravno, kako nekome kao njemu verovati naspram dzentlmena, postenjacine i moralne gromade kao sto je maminjo...
Pa baš zato kažem. On neće ići u Mamićev Dinamo, a ne u Dinamo.
Link to comment

Zasto bi uopste isao u Dinamo? Zvezda mu je sve dala, jos iz mladih dana, a nakon Zvezde covek zasluzuje da se dokaze kao trener na nekom jacem mestu nego sto je to danas (nazalost) Zvezda. Za par godina selektor vase repke bi bilo sasvim zasluzeno.

Link to comment
Zasto bi uopste isao u Dinamo? Zvezda mu je sve dala, jos iz mladih dana, a nakon Zvezde covek zasluzuje da se dokaze kao trener na nekom jacem mestu nego sto je to danas (nazalost) Zvezda. Za par godina selektor vase repke bi bilo sasvim zasluzeno.
Upravo zato.
Link to comment

?dinamo je igrao ls i redovno igra ligu evrope. da nisi mozda hteo da kazes da je u gorem kurcu od partizana?

Link to comment

Mislim finansijski i po tome kako se tamo treneri smenjuju jos vise nego kao kod nas. Sve je to nestabilno i ne bi imao nikakvu slobodu vodjenja svog posla, ebz da mu se Maminjo mesa u isti direktno. Po tome sam mislio na "u jos vecem qrcu".

Link to comment
Imao je Prosinecki dosta neprijatnosti dok je igrao za Croaciju. Mislim da je dugovanje novca najmanji problem.
Kakvih neugodnosti? Bio je najpopularniji igrač, dva puta je igrao Lp, jednom praktično sam uveo klub u LP. Jedini problemi su nastali kad se Canjugina sapunica raspuknula i nestalo je love iz državnih poduzeća. Njegova nesreća je što je imao daleko najveći ugovor, pa su ga se čim prije riješili, nakon čega slijedi stečaj Dinama d.d. i nastavak rada udruge građana, bez preuzimanja dugova d.d.Ne postoji nikakav drugi razlog za njegov animozitet prema Dinamu. Plus što ima birtiju 150 metara od stadiona :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...