Jump to content

Dinamo


Luc

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ante Čačić, biće koje nedostatak kičme nastoji pokriti uspješnim prebrojavanjem krvnih zrnaca, upisalo naslov prvaka na klupi Dinama pet kola prije kraja. U 25 kola Dinamo je zabio 64 gola, primio 8, osvojio 66 bodova. Drugoplasirani Hajduk ima 15 bodova manje i slabiji međusobni skor.

Link to comment
  • 2 months later...

Kakva je situacija u Dinamu uoci ovog prelaznog roka?edit: red bi bio da opravdaju moju tvrdnju i ponovo udju i Ligu Sampiona.

Edited by casperbgd
Link to comment
  • 2 weeks later...
Zdravko Mamić komentarišući Bugarski Ludogorecu, rekao je da ne zna mnogo o ovoj ekipi ali da su sigurno ozbiljan tim kada su bili bolji od Kluža i Steaue.Potpredsednik zagrebačkog Dinama, Zdravko Mamić bio je više nego zbunjen kada je komentarisao žreb za kvalifikacije u Ligu šampiona.Dinamo će u drugoj rundi igrati protiv novog prvaka Bugarske, ali je Mamić svojim ne poznavanjem geografije ovu vest bacio u drugi plan.- Ne znam mnogo o bugarskoj ekipi, ali su sigurno jaki čim igraju kvalifikacije za Ligu šampiona, trebalo je da se izbore za to mesto protiv velikih timova kao što su Kluž i Steaua - izjavio je Mamić.http://www.trojka.rs/sport/30428-mamic-pomesao-rumuniju-i-bugarsku.html?ref=sections
Ne znam koji od Mamica je to rekao Zoran ili Zdravko, ali izjava je u rangu one od Igora Štimca da su igraci Poljske i Češke donedavno igrali za istu drzavu (Čehopoljsku)Ludogorec ce imati navijačku "podrsku" u Zagrebu, mnogim navijacima Dinama ne bi bilo mrsko da Mamic "popusi" od Bugara, vec se pisu pjesme...Ludogorac sam, tu sam rođen ja Ludo gorje zna, da ga volim ja, klub iz Razgrada Ludogorac sam, šuma je moj dom, tu su moji didovi, davno korijen pustili, mene vezaliiiiiii Edited by Patrick Mbomba
Link to comment

Niko nije pobedio Pižona, koji je trenirao Temišvar 6 meseci, živeo tamo, budio se i legao svaki dan 180 dana, ali je na konferenciji kad je postao selektor bio ubeđen da je radio u Mađarskoj. Kraljevstvo bih dao za taj snimak.

Link to comment
Niko nije pobedio Pižona, koji je trenirao Temišvar 6 meseci, živeo tamo, budio se i legao svaki dan 180 dana, ali je na konferenciji kad je postao selektor bio ubeđen da je radio u Mađarskoj. Kraljevstvo bih dao za taj snimak.
:lol:
Link to comment
Niko nije pobedio Pižona, koji je trenirao Temišvar 6 meseci, živeo tamo, budio se i legao svaki dan 180 dana, ali je na konferenciji kad je postao selektor bio ubeđen da je radio u Mađarskoj. Kraljevstvo bih dao za taj snimak.
Jos tamo pocetkom 80tih Pizon je umeo da kaze - imacemo tesku utakmicu protiv Anderlehta u Anderlehtu.
Link to comment
Niko nije pobedio Pižona, koji je trenirao Temišvar 6 meseci, živeo tamo, budio se i legao svaki dan 180 dana, ali je na konferenciji kad je postao selektor bio ubeđen da je radio u Mađarskoj. Kraljevstvo bih dao za taj snimak.
:lol: :lol: :lol:
Link to comment
Neko meni blizak je radio kod Pizona u firmi i oduvek je govorio da je covek neverovatno glup.
Moj tata mu je predavao u osnovnoj. Jednom posle ga je sreo kod automehanicara i bio prijatno iznenadjen: 'Ja sam mislio da nece nauciti da govori.'
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...