Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

26 minutes ago, bradilko said:

ajmo sad jednu istragu ko i kad forumaši

 

Ne treba istraga, sve se nadzire na dobrovoljnoj bazi i druka. Ljudima ni u dzep, ni iz dzepa, a vidi koliko se trude iz petnih zila da nabede nesto. 

E sad zamisli kada bi stvarno imali neke konkretne koristi koliko bi gazili preko lesheva. 

Genocid preko noci opet ocas posla.

 

AAEAAQAAAAAAAAL-AAAAJDgxNTg4Y2NlLTk4YTIt

Edited by noskich
Link to comment
1 hour ago, noskich said:

 

Ja i svi ostali na ovoj temi koji se javljaju iz Australije plus Yogi. Ali nije problem u svima njima, nego samo u meni...

 

Naravno da je problem u tebi jer se jedini zalis kao da te zivog deru svakodnevno dok zapravo ubijas vreme na poslu kuckajuci zalopojke po internetu. Ostali samo kuckaju sa radnih mesta i ne zale se.

Link to comment
8 hours ago, Simon said:

Овако.... ово баш не могу да прешутим. 

То што он са посла може да постује показује да он не посједује елементарне принципе личне пословне етике.

 

2 hours ago, noskich said:

 

Ja i svi ostali na ovoj temi koji se javljaju iz Australije plus Yogi. Ali nije problem u svima njima, nego samo u meni...

 

Osetih se i ja prozvan, pitam se zašto :)

 

Slažem se, poslovna etika Pere Ložača nije baš za primer. Nije lepo da Pera za vreme posla forumaši, proverava stanje na plažama i skijalištima, planira odmore, vrši kupovine, plaćanja i zakazivanja svih vrsta, a često ni ne dođe na posao jer će šef ionako misliti da je na nekom važnom sastanku ili obuci. Šteta u mozgu mu je nepovratno napravljena gledajući mamu i tatu tokom SFRJot osamdesetih (koja fora, vadi se na srećno detinjstvo, tc, tc, tc…). Zato je Pera od balkanske tranzicije glavom bez obzira pobegao tamo gde SFRJot osamdesete još nisu prošle. Pomalo je jeziv osećaj i Pera se često strese kad pomisli da “sve ovo” jedino može da se završi SPS-om i ratom, ali onda Pera uporedi zadnjih 1000 godina istorije Balkana I Australije pa mu, jadničku, bude malo bolje, ali taj dan ipak ne ode na posao.

 

Zato Peru jako nervira Noskičevo kukanje koje je u zadnje vreme postalo klasičan žal za mlados’. Kako je sve bilo lepše, bolje, lakše, jeftinije kada je mladi Noskič bio odgovoran samo za sebe i nije ga mučio artritis od godina slaganja gajbica u supermarketu. Tačno, nije Australija 2018. ista ona Australija iz 2008. kada je on stigao. Ono je bila 1983, a ovo danas 1986.

 

Dobar je osećaj kad pišes o sebu u trećem licu :)

Link to comment

A ako je zal za mladost gde je zal za Srbijom, sankcijama, bedom, inflacijom, ratovima, medijskoj histeriji, agresiji, shundu, brutalnoscu i prostakluku...? 

Nema ga.

 

Ta zemlja u kojoj je Yoyogi pola sata lagano hodao od posla u Darling harbour preko centra, pa Hajd parkom, i onda botanickom bastom do stana sa pogledom na Opera house je danas postala nesto sasvim drugo.

I zato:

 

Edited by noskich
Link to comment

Noskiču, već su ti ovde na forumu proricali sudbinu, evo i ja da ti pročitam sa dlana: NIKAD nećeš otići iz Australije. Crno na belo. Ti me razuveri, a ja ću pred svima tri puta reći da sam magarac.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...