Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

1 minute ago, Time Crisis said:

Čeka se odgovor od satelita, oblačno je jbg

 

Ništa pre nego što dobiješ pola miliona dinara mesečno za platu, kao noskich, perjanica ovog topika.

 

Kada to dobiješ, onda pitaj ko je to satelit ko su to GPS.

Link to comment
6 minutes ago, teacher said:

 

ne mogu bez guglanja :(

 

Pa nisi video gde je googlanje odvelo noskicha? Poteraj tu istu sreću, može on i savete da ti da.

Link to comment
3 minutes ago, Yoyogi said:

 

Ništa pre nego što dobiješ pola miliona dinara mesečno za platu, kao noskich, perjanica ovog topika.

 

Kada to dobiješ, onda pitaj ko je to satelit ko su to GPS.

 

Ne moram da pitam, to smo već čuli ranije, sad se samo čeka da telefon i satelit razjasne ko je koga zvao i ko kome treba da se javi.

Srećom ne živim u getu, pa se nekako snalazim i bez pola miliona dinara nedeljno ili mesečno.

Link to comment
Just now, Time Crisis said:

 

Ne moram da pitam, to smo već čuli ranije, sad se samo čeka da telefon i satelit razjasne ko je koga zvao i ko kome treba da se javi.

Srećom ne živim u getu, pa se nekako snalazim i bez pola miliona dinara nedeljno ili mesečno.

 

Pa ti si super onda, možda, kao ni Superman, ni ne koristiš toalet papir.

Link to comment
1 hour ago, Time Crisis said:

Čeka se odgovor od satelita, oblačno je jbg

 

A i da moze brze, ne moze hard disk toliko brzo da isporuci podatke. Mada mozda moze direktno na ekran, nisam siguran.

Link to comment
2 hours ago, Yoyogi said:

 

Pa ti si super onda, možda, kao ni Superman, ni ne koristiš toalet papir.

 

To možda vi u japanskim WC-ima, ovde je još uvek sve manuelno. Doduše, makar ne moram da brinem jel mi WC šolja ima najnoviji firmver i napunjen UPS. :)

Link to comment
3 hours ago, Yoyogi said:

 

Nije to nikakva velika lova za Australiju. Ako uprošćeno kažemo da je pola miliona dinara mesečno, to jeste lova za Srbiju pa i za neke na Zapadu.

Poenta je da je on sam zarađuje, pošteno, to što on sa posla može da postuje nije njegov nego firmin problem da ga nije više uposlila.

Овако.... ово баш не могу да прешутим. 

То што он са посла може да постује показује да он не посједује елементарне принципе личне пословне етике.

Link to comment

On da ima imalo svesti, vreme kojie troši na postovanje bi koristio da van firme nađe neki posao i da ga radi a zaradu podnosi firmi koja mu je omogućila to vreme.

On tek treba da nauči da rad oslobađa.

Link to comment
5 hours ago, Simon said:

Овако.... ово баш не могу да прешутим. 

То што он са посла може да постује показује да он не посједује елементарне принципе личне пословне етике.

 

Ja i svi ostali na ovoj temi koji se javljaju iz Australije plus Yogi. Ali nije problem u svima njima, nego samo u meni...

Link to comment
26 minutes ago, Yoyogi said:

On da ima imalo svesti, vreme kojie troši na postovanje bi koristio da van firme nađe neki posao i da ga radi a zaradu podnosi firmi koja mu je omogućila to vreme.

On tek treba da nauči da rad oslobađa.

:thumbsup:

Link to comment
34 minutes ago, Yoyogi said:

On da ima imalo svesti, vreme kojie troši na postovanje bi koristio da van firme nađe neki posao i da ga radi a zaradu podnosi firmi koja mu je omogućila to vreme.

On tek treba da nauči da rad oslobađa.

 

Pa i imam drugi posao. Umesto da idem u teretanu imam drugi posao u magacinu. 

A sto ti ne koristis to vreme od postovanja ovde plus postovanja na svom licnom forumu za posao? Pa da budes oslobodjeniji.

 

2326_org.jpg

Edited by noskich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...