Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Just now, Yoyogi said:

 

Ne, vi ga jako mrzite. Da je čak i njemu krenulo. Pa to možete, ne mnogo više od toga. Vi na 10% njegove plate (ako uopšte imate neku platu i posao) imate ništa drugo nego da ga mrzite.

 

Mrzite sve i svakoga ko nije u vašoj nevolji.

 

 

ja da imam 5% njegove plate i skilla u PMO udarao bih se nogom u dupe... u pravu si, samo sam ljubomoran što je neko uspeo na top level nivou, ali to je jače od mene. da vidiš gde i kako živim, razumeo bi... :(

Link to comment
Just now, teacher said:

 

ja da imam 5% njegove plate i skilla u PMO udarao bih se nogom u dupe... u pravu si, samo sam ljubomoran što je neko uspeo na top level nivou, ali to je jače od mene. da vidiš gde i kako živim, razumeo bi... :(

 

Nije on na top level. Pre će biti entry level ali opet je na svojoj zaradi i poslu kakav je da je.

Link to comment
Just now, Yoyogi said:

 

Nije on na top level. Pre će biti entry level ali opet je na svojoj zaradi i poslu kakav je da je.

 

nema veze, za mene je to spejsšatl tehnologija i toliko je tražena da je gotovo i nema na tržištu u evropi, kriju je od običnih ljudi jer je plaćena zlatom i srebrom...

Link to comment
4 minutes ago, teacher said:

 

nema veze, za mene je to spejsšatl tehnologija i toliko je tražena da je gotovo i nema na tržištu u evropi, kriju je od običnih ljudi jer je plaćena zlatom i srebrom...

 

Ne razumem tvoj post. Na koga misliš?

Link to comment
Just now, teacher said:

 

pa ovo što noskich radi i kida veliku lovu. 

 

Nije to nikakva velika lova za Australiju. Ako uprošćeno kažemo da je pola miliona dinara mesečno, to jeste lova za Srbiju pa i za neke na Zapadu.

Poenta je da je on sam zarađuje, pošteno, to što on sa posla može da postuje nije njegov nego firmin problem da ga nije više uposlila.

Link to comment
Just now, Yoyogi said:

 

Nije to nikakva velika lova za Australiju. Ako uprošćeno kažemo da je pola miliona dinara mesečno, to jeste lova za Srbiju pa i za neke na Zapadu.

Poenta je da je on sam zarađuje, pošteno, to što on sa posla može da postuje nije njegov nego firmin problem da ga nije više uposlila.

 

za mene je to san letnje noći! svaka mu čast!

Link to comment
22 minutes ago, teacher said:

 

ja da imam 5% njegove plate i skilla u PMO udarao bih se nogom u dupe... u pravu si, samo sam ljubomoran što je neko uspeo na top level nivou, ali to je jače od mene. da vidiš gde i kako živim, razumeo bi... :(

Zar ti nisi emigrirao, sta sad zezas radni narod :tongue:

Link to comment
1 minute ago, teacher said:

 

za mene je to san letnje noći! svaka mu čast!

 

Dok si bio mlađi, mogao si i ti da se okušaš, vrlo verovatno bi i uspeo i bolje i bez kukumavčenja noskičovog.

A nisi.

Link to comment
11 minutes ago, Yoyogi said:

 

Dok si bio mlađi, mogao si i ti da se okušaš, vrlo verovatno bi i uspeo i bolje i bez kukumavčenja noskičovog.

A nisi.

 

Video bih tebe kako kukumavcis da si umesto pola sata peske od posla do stana sa pogledom na Opera house proveo dva sata u dupke punom vozu na jednoj nozi, a onda se vratio u montaznu kucu bez izolacije u getu, koju cak ni takvu kakva je i gde je ne mozes da kupis od svog postenog rada.

Edited by noskich
Link to comment
Just now, noskich said:

 

Video bih tebe kako kukumavcis da si umesto peske od posla do stana sa pogledom na Opera house proveo dva sata u dupke punom vozu na jednoj nozi, a onda se vratio u montaznu kucu bez izolacije u getu, koju cak ni takvu ne mozes da kupis od svog postenog rada.

 

Pa nisam, moglo je i bilo je daleko bolje. (taj gornji post je bio za Tičera, ne za tebe)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...