Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Skup podrske DPRK u Auburnu veceras ispred vozne stanice.

Nije slucajno sto je bas Auburn, rec je o najsiromasnijem predgradju u Sidneju u kojem su zbog toga veoma prisutne levicarske akcije:

 

11giliq.jpg

Link to comment

Evo ovo za Yoyogija i mene.

Ko ima azijsku decu njemu ne treba penzija:

 

http://www.abc.net.au/news/2017-11-04/pocket-money-for-parents/9011770?sf141530772=1

 

It might seem odd to some of her Australian friends, but 28-year-old Nicole Xie doesn't think twice about splitting her pay cheque with her parents.

In a ritual that plays out in many families of Chinese background, Ms Xie regularly passes on hundreds of dollars when she receives her wages.

The Melbourne credit officer transfers $600 a fortnight for her parents' utility bills, council rates and living expenses, even after moving out of the Point Cook family home last October.

Ms Xie plans to help her parents financially for as long as possible, to reciprocate the support she received while growing up.

Link to comment

Jel ste bili svi u Če Gevara majicama ili je bilo hladno? :)

 

 

Evo ovo za Yoyogija i mene.

Ko ima azijsku decu njemu ne treba penzija:

 

http://www.abc.net.au/news/2017-11-04/pocket-money-for-parents/9011770?sf141530772=1

 

It might seem odd to some of her Australian friends, but 28-year-old Nicole Xie doesn't think twice about splitting her pay cheque with her parents.

In a ritual that plays out in many families of Chinese background, Ms Xie regularly passes on hundreds of dollars when she receives her wages.

The Melbourne credit officer transfers $600 a fortnight for her parents' utility bills, council rates and living expenses, even after moving out of the Point Cook family home last October.

Ms Xie plans to help her parents financially for as long as possible, to reciprocate the support she received while growing up.

 

Zar ne bi oni njoj trebalo da šalju pare? Mislim, ipak se vi u Australiji patite daleko više nego u nezapadnim azijskim rajevima? :)

Edited by Time Crisis
Link to comment

Hladno u pm. 15-ak stepeni, ali duva do kostiju. Bio samo u prolazu vracajuci se kuci. Zena kaze daj da pozurimo kuci, uslikao i nazad.

To je ta moja sirotinja u Auburnu. Nisu svi podlegli plutokratskoj propagandi. Imaju ljudi oci pa da vide svet oko sebe, kako se sirotinja muchi u Auburnu. Bez sanse za krov nad glavom ceo zivot, novca da plati vrtic za dete, i pristupa dobrim skolama.

Edited by noskich
Link to comment

Skup podrske DPRK u Auburnu veceras ispred vozne stanice.

Nije slucajno sto je bas Auburn, rec je o najsiromasnijem predgradju u Sidneju u kojem su zbog toga veoma prisutne levicarske akcije:

Pa nije valjda bash najsiromasnije? 

Ima neka statistika?? 

Link to comment

Jel ste bili svi u Če Gevara majicama ili je bilo hladno? :)

 

 

 

Zar ne bi oni njoj trebalo da šalju pare? Mislim, ipak se vi u Australiji patite daleko više nego u nezapadnim azijskim rajevima? :)

 

Ma to se starci muche jer zive u Australiji. Pise lepo da se devojka iselila iz roditeljskog doma:"The Melbourne credit officer transfers $600 a fortnight for her parents' utility bills, council rates and living expenses, even after moving out of the Point Cook family home last October."

 

Zna devojka da su starci na prosjackom stapu, sa tom penzijicom sto primaju sta treba da skapaju...

Edited by noskich
Link to comment

Hladno u pm. 15-ak stepeni, ali duva do kostiju. Bio samo u prolazu vracajuci se kuci. Zena kaze daj da pozurimo kuci, uslikao i nazad.

To je ta moja sirotinja u Auburnu. Nisu svi podlegli plutokratskoj propagandi. Imaju ljudi oci pa da vide svet oko sebe, kako se sirotinja muchi u Auburnu. Bez sanse za krov nad glavom ceo zivot, novca da plati vrtic za dete, i pristupa dobrim skolama.

Кад си већ био тамо, осим што си сликао, да ли си тим људима помогао на било који начин? Edited by Simon
Link to comment

Кад си већ био тамо, осим што си сликао, да ли си тим људима помогао на било који начин?

 

Nisam ja naivan batice da ista priznam na javnom forumu pa da me plutokratija deportuje.

Plutokrate sada mogu da deportuju i drzavljane pod izgovorom da ovi podrzavaju "teroristicke organizacije". A ko odlucuje o tome ko je terorista, pa plutokrate naravno. Cak i donacija nekome ko se njima ne dopada moze biti iskoriscena za deportaciju.

 

Demokracija je to moj jarane.

Edited by noskich
Link to comment

Jel ste bili svi u Če Gevara majicama ili je bilo hladno? :)

 

 

A evo ti o Ce Gevara majicama, kako plutokratija vrsi aproprijaciju svega, i subverzivno pretvara u konzumeristicko bez problema:

 

Evo ga prava stvar:

 

 

Link to comment

Nisam ja naivan batice da ista priznam na javnom forumu pa da me plutokratija deportuje.

Plutokrate sada mogu da deportuju i drzavljane pod izgovorom da ovi podrzavaju "teroristicke organizacije". A ko odlucuje o tome ko je terorista, pa plutokrate naravno. Cak i donacija nekome ko se njima ne dopada moze biti iskoriscena za deportaciju.

 

Demokracija je to moj jarane.

По тој твојој логици и да је то тако могу и да те избаце и на основу овога што пишеш. Волонтерски рад није нигдје забрањен у демократији.
Link to comment

Hladno u pm. 15-ak stepeni, ali duva do kostiju. Bio samo u prolazu vracajuci se kuci. Zena kaze daj da pozurimo kuci, uslikao i nazad.

To je ta moja sirotinja u Auburnu. Nisu svi podlegli plutokratskoj propagandi. Imaju ljudi oci pa da vide svet oko sebe, kako se sirotinja muchi u Auburnu. Bez sanse za krov nad glavom ceo zivot, novca da plati vrtic za dete, i pristupa dobrim skolama.

 

Hladno u pm, a bar dvojica na toj slici su u majicama kratkih rukava. :lolol:

Link to comment

Hladno u pm, a bar dvojica na toj slici su u majicama kratkih rukava. :lolol:

Nemoj, brate, da se pecash - ovo je na drugoj strani - znaci 

novembar (11ti meseci) pa minus 6 (naci 5ti meseci) - znaci - temperatura kao u Libanu - Grckoj na Kipru negde u maju mesecu... 

Link to comment

Nemoj, brate, da se pecash - ovo je na drugoj strani - znaci 

novembar (11ti meseci) pa minus 6 (naci 5ti meseci) - znaci - temperatura kao u Libanu - Grckoj na Kipru negde u maju mesecu... 

 

U, idealno. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...