Jump to content

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Nisi, rekao si da tvoj GPS ŠALJE signal satelitu.

A on zapravo samo prima.

To ti je kao razlika između radio stanice i radio prijemnika.

A što bi satelit slao signal bilo kome ko to ne traži? Zaludan pop goveda krsti?

Link to comment

Nisi, rekao si da ti treba konekcija na net koja je skupa u ro-mingu...

 

Ne, treba ti, niko ne pinguje satelit... ALi, vidim da ti je teško da to shvatiš, a izgleda da imaš problem i da čitaš tekstove na engleskom, pa se braniš nekim kao anti-guglatorstvom...

 

Uživaj u neznanju, polu-japanska buranijo...

 

Nisi, rekao si da ti treba konekcija na net koja je skupa u ro-mingu...

 

Ne, treba ti, niko ne pinguje satelit... ALi, vidim da ti je teško da to shvatiš, a izgleda da imaš problem i da čitaš tekstove na engleskom, pa se braniš nekim kao anti-guglatorstvom...

 

Uživaj u neznanju, polu-japanska buranijo...

Ma tako je, teško čitam tekstove na engleskom. To mi je problem od dana 1.

Kada bih ja (koji sam uvjek on) mogao nešto da naučim sa Google University, gde bi mi bio kraj.

Link to comment

 

"La mort, c’est un peu comme la connerie. Le mort, lui, il ne saitpas qu’il est mort... ce sont les autres qui sont tristes. Le conc’est pareil... "

Link to comment

bob da pozivi google translate... :)

 

prvo moraš da pošalješ reči u google translate, pa ih on vrati. neće sam da ti pošalje prevod, ako ga nisi pingovo

Link to comment

Tako GPS radi. Znajući da Amerika može da ograniči ili ukine pristup tim satelitima, Kina i Rusija hoće svoje GPS.

Čudi me da već nisu.

Rusija već 20 godina ima GLONASS (solidne su šanse da tvoj telefon pored GPS-a koristi i GLONASS za navigaciju), EU ima Galileo a i Kina će za par godina kompletirati svoj sistem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...