Jump to content

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

DVD ili BR?

 

Meni je neverovato da još neko snima na DVD formatu...

 

Jebiga ne znam, nisam ulazio, čini mi se da je na vratima uvek bio onaj DVD znak. Al kapiram da imaju i BluRay

 

Al Japan ti je tako malo futurističan, malo retro. Po Zapadu u mnogim gradovima taksisti su u jednom trenutku vozili Tojote Prius kao da budu ekološki i sl., dok sam ja u Japanu za 2 nedelje video samo jedan taksi Prius, 80% taksija su one "Crown" Tojote sa kockastim farovima (kao iz filma Lost in Translation) koje izgledaju kao da su iz 80tih sve.

Link to comment

Prvo, hvala ti da si se potrudio da mi opet predočiš taj topik.

 

Jeste to (GPS) radi baš tako kako sam rekao.

 

Posle obaranja B-747 Korean Airlines flight (KAL007 September 1. 1983) koji je navodno zalutao iznad sovjetske vojne vežbe na Kamčatki, oboren ruskim lovcima, svi su u avionu poginuli.

 

Posle toga, tadašnji predsednik US (Ronald Reagan) je naredio da se GPS funkcije puste javnosti na upotrebu. Besplatno. To je GPS koji sada imamo.

 

Šta god da GPS danas radi, suština je ista. Ping US satelite, kaže ti gde si pa onda ti mikimaus aplikacije crtaju na GPS ekranu.

 

To sam isto rekao i tada, vama godine trebaju da shvatite kako to radi?

Link to comment

 

Šta god da GPS danas radi, suština je ista. Ping US satelite, kaže ti gde si pa onda ti mikimaus aplikacije crtaju na GPS ekranu.

 

 

 

A jesi li ti baš siguran da tvoj GPS uređaj šalje podatke satelitu? :)

Link to comment

POSLANICA SVETOG APOSTOLA PAVLA EFESCIMA 3:8-21

 

ima pre i posle, ali nije bitno sada

 

18. Da biste, ukorjenjeni i utemeljeni u ljubavi, mogli razumjeti sa svima svetima šta je širina i dužina, i dubina i visina,

Link to comment

Imaš dva diska. Ja ih imam na stotine miliona po planeti.

 

Samo njušite uzajamno vaše pupke.

 

"Znaš ti ko sam ja", lepo je videti da si i pored tolikih godina u inostranstvu očuvao taj neki lokalni duh, duh onog što slabo vlada činjenicama, ali zato mnogo voli da se bije u prsa i govori drugima da nisu u pravu. :ss1:

Link to comment

Pa ništa značajno nisi rekao, osim (sa ortacima) koliko me mrzite. To je meni kao dobardan.

Lepo vama, meni još lepše.

Uživajte.

 

Vidi, toliko malo znaš da ti se ne može ljudski ni objasniti, čovek ti nalepi sliku, ti ne razumeš šta se na njoj dešava, džabe. Za ovo oko GPS-a tek šta reći, koju posluku porati? :)

Link to comment

Pa ništa značajno nisi rekao, osim (sa ortacima) koliko me mrzite. To je meni kao dobardan.

Lepo vama, meni još lepše.

Uživajte.

 

Ovo je veoma zanimljiv post inače, zanimljiv je taj Vučićevski momenat, deset ljudi ti govori ne, to nije brzina modernih diskova, ne, to nije brzina modernog busa, ne, tako ne radi GPS i šta si ti od svega toga shvatio? "Oni me mrze".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...