Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Pa šta ćeš, kad si video koliki ti je samar na leđima kriv ti onaj koji ti je rekao.

Tako je druže samuraje. Šta reče, kako si ćerci objasnio zašto je čekaju specijalni vagoni u tim brzim vozovima što idu na tri minuta? Šta to imaju na leđima te čike što stoje u običnim vagonima?

 

SaE

Link to comment

vi mu ustvari za dz obavljate funkciju ubijanja viska vremena na radnom mestu i pomazete mu takodje za dz da odrzava znanje srpskog jezika :lolol:  opasan je igrac noskic, hrani se bacenom hranom koju vadi iz kontejnera, sipa vodu iz kofe u vodokotlic i slicni trikovi jedne maestralne stipse a eto ima i besplatan trening odrzavanja znanja maternjeg jezika u pisanoj komunikaciji :lolol:

 

:whistle:  :D

 

ma spinuje noskic maksimalno & dobro se zabavlja - dok ne stigne razglednica iz pjongjanga iliti ruralnog tajlanda (ili koja li ce vec sledeca drustveno/socijalno-osvescena destinacija da bude hot), tesko je ovde verovati ic. nesto sve vise sumnjam u to da bi se RL-noskic ikada odlucio da napusti sistem.

Link to comment

Tako je druže samuraje. Šta reče, kako si ćerci objasnio zašto je čekaju specijalni vagoni u tim brzim vozovima što idu na tri minuta? Šta to imaju na leđima te čike što stoje u običnim vagonima?

 

SaE

Tako je druže kreditom osedlani. Mora da je to lako nositi kada ti je briga vagoni i iz nekog razloga, fascinacija "čikama".

Link to comment

Udarili statistike diskova. Kao da su iz kola izvadili motor, stavili na postolje i počeli da ga turiraju. I zaključili "Ova će kola ići 300 na sat". I vratili motor u kola a ona ne idu 300 na sat.

Link to comment

:whistle:  :D

 

ma spinuje noskic maksimalno & dobro se zabavlja - dok ne stigne razglednica iz pjongjanga iliti ruralnog tajlanda (ili koja li ce vec sledeca drustveno/socijalno-osvescena destinacija da bude hot), tesko je ovde verovati ic. nesto sve vise sumnjam u to da bi se RL-noskic ikada odlucio da napusti sistem.

 

Pa morace ga svi napustiti pre ili kasnije, hteli, ne hteli. Ovaj sistem je dugorocno neodrziv. Matematika je prosta, nemoguc je neograniceni rast na planeti sa ogranicenim resursima. I sto se vise ta istina gura pod tepih pad ce biti gori. Kako kazu Amerikanci, just kicking the can down the road.

 

To je jedna stvar. Druga stvar, koja je jos znacajnija, je sistemsko kondicioniranje u svojoj glavi. Time svako mora da se pozabavi zasebno. 

 

3814e88ff7136003ffc3b30da5da0f85--jester

Edited by noskich
Link to comment

Udarili statistike diskova. Kao da su iz kola izvadili motor, stavili na postolje i počeli da ga turiraju. I zaključili "Ova će kola ići 300 na sat". I vratili motor u kola a ona ne idu 300 na sat.

 

Skoro haiku.  :lolol: To što tvoja kola jure 30, to je tvoja stvar. :)

Link to comment

Glede interneta sto je bilo reci, imam prijatelje u delovima Sidneja gde jos nije stigao NBN i kojima ADSL2+ ne ide iznad 2Mbps. A kada padne jacha kisa nema pristupa po nekoliko sati.

Link to comment

Udarili statistike diskova. Kao da su iz kola izvadili motor, stavili na postolje i počeli da ga turiraju. I zaključili "Ova će kola ići 300 na sat". I vratili motor u kola a ona ne idu 300 na sat.

Ovaj, ja moje dsikove aktivno korisim, i to poprilično aktivno, i zamisli imaju te deklarisane brzine... Uostalom, ne znam kako bi mogao da drugačije testiram diskove, osim da ih opterećujem?

 

Ajde, priznaj da nisi čuo za PCI-e SSD diskove, i povuci se časno...

Link to comment

Pa morace ga svi napustiti pre ili kasnije, hteli, ne hteli. Ovaj sistem je dugorocno neodrziv. Matematika je prosta, nemoguc je neograniceni rast na planeti sa ogranicenim resursima. I sto se vise ta istina gura pod tepih pad ce biti gori. Kako kazu Amerikanci, just kicking the can down the road.

 

To je jedna stvar. Druga stvar, koja je jos znacajnija, je sistemsko kondicioniranje u svojoj glavi. Time svako mora da se pozabavi zasebno. 

 

3814e88ff7136003ffc3b30da5da0f85--jester

 

awww..  :cry:

 

a sta cemo s tim da i ti, koliko god se ovde zalagao za alternativu, zapravo sasvim samovoljno i svesno rabis doticni sistem - dakle, logicno je zakljuciti: samo doprinosis kolektivnom urusavanju.

 

je l' tebi uprkos tome cista (budisticka) savest?

Link to comment

Pa morace ga svi napustiti pre ili kasnije, hteli, ne hteli. Ovaj sistem je dugorocno neodrziv. Matematika je prosta, nemoguc je neograniceni rast na planeti sa ogranicenim resursima. I sto se vise ta istina gura pod tepih pad ce biti gori. Kako kazu Amerikanci, just kicking the can down the road.

 

To je jedna stvar. Druga stvar, koja je jos znacajnija, je sistemsko kondicioniranje u svojoj glavi. Time svako mora da se pozabavi zasebno. 

 

3814e88ff7136003ffc3b30da5da0f85--jester

 

jel to podsvesni pun intended za tvoju situaciju sa vodokotlićem?

Link to comment

awww..  :cry:

 

a sta cemo s tim da i ti, koliko god se ovde zalagao za alternativu, zapravo sasvim samovoljno i svesno rabis doticni sistem - dakle, logicno je zakljuciti: samo doprinosis kolektivnom urusavanju.

 

je l' tebi uprkos tome cista (budisticka) savest?

 

Kako doprinosim? Tako sto nemam nikakav dug, nikada nisam vozio automobil niti cu, ne jedem meso od 17-godine i minimizujem licnu potrosnju u svakom smislu?

 

Ili sam mozda ja odgovoran zato sto su ljudi primorani da budu wage slaves ne bi li platili racune i preziveli? 

Edited by noskich
Link to comment

Kako doprinosim? Tako sto nemam nikakav dug, nikada nisam vozio automobil niti cu, ne jedem meso od 17-godine i minimizujem licnu potrosnju u svakom smislu?

 

Ili sam mozda ja odgovoran zato sto su ljudi primorani da budu wage slaves ne bi li platili racune i preziveli?

Samo dobijaš platu od tog sistema... :fantom:

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

Samo dobijaš platu od tog sistema... :fantom:

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

 

Tacno, primoran sam da sebe iznajmljujem kao wage slave da bih preziveo. Kao i svi ostali.

Link to comment

Kako doprinosim? Tako sto nemam nikakav dug, nikada nisam vozio automobil niti cu, ne jedem meso od 17-godine i minimizujem licnu potrosnju u svakom smislu?

 

e da se nadovezem na radisu:

 

npr, stekas lovu koju nameravas da izneses van zemlje + sistema koji ti je istu i omogucio = dakle, osiromasujes ga (i to na vise nacina).

 

meni se namece pitanje, ako ti je vec pristup toliko altruisticki, zasto ne usmeris svoje delovanje na sam sistem u kojem si? a ne da je fokus iskljucivo usmeren na kako spasiti svoju zadnjicu (sto sam fina!)? 

 

(uzimam za primer ono o cemu pvde pises - da l to ima veze sa stvarnoscu ili je u pitanju samo tvoja hipoteza koju plasiras ovde radi vezbanja maternjeg jezika, to vec samo ti znas;).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...