Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

On nikada nije bio moj prijatelj, naprotiv. Od posta do posta, mogao bih da ga klepim po ušima, da ga karam do kraja vremena.

 

Kada sam video kako ga (kreditima) nasamerene zveri razbucavaju, kakav god da je, on radi, zarađuje. I ne može se. On to slabo, čak i tragikomično artikuliše.

 

Njegova pobuna, ma kako izgledala nerealna i samo ovde vidljiva, jeste grass-roots i opravdana.

 

U krugu od 100 metara oko mene sedi trenutno 5-10 ljudi koji su pre dve godine zapoceli projekat renoviranja stare gradske bolnice. Prvo je poceo neki investitor, pa odustao, pa je grad rapisao novi tender i oni dobili sa svojom ponudom. I tako ce tu da nastanu stanovi koji ce do kraja vecnosti imati fiksnu cenu i biti izdavani po nekomercijalnim uslovima.

 

To je grass roots, a ne trgovina devizama i akcijama, ili postovanje youtube snimaka gajenja paradajza.

Link to comment

Najozbiljnije pitam, zar nisi nikad čuo za SATA interfejs, nisi čuo nikakve novosti iz hardvera zadnjih 15-20 godina? Sad mi više nije jasno da li se zezaš ili stvarno nemaš pojma? :)

Još nisi shvatio da postoji inode tabela. Pola veka postoji.

Link to comment

Još nisi shvatio da postoji inode tabela. Pola veka postoji.

 

Protivrečiš onom što si sam napisao, možda najbolje da se sam sa sobom prvo dogovoriš pa da se vratiš. :)

Link to comment

Nisu to dva samsung diska

:fantom:

Jesu... :fantom:

 

Samo su u hp-u štekare, pa je c disk starija generacija iako je makina novs, a ovaj e, sam sam kupio...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

1TB, najs. :) Mada ne bih se smeo kladiti da će biti dovoljno za našeg GPS gurua. :P

Znam ja da neće, ali eto da priložim sliku....

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

U krugu od 100 metara oko mene sedi trenutno 5-10 ljudi koji su pre dve godine zapoceli projekat renoviranja stare gradske bolnice. Prvo je poceo neki investitor, pa odustao, pa je grad rapisao novi tender i oni dobili sa svojom ponudom. I tako ce tu da nastanu stanovi koji ce do kraja vecnosti imati fiksnu cenu i biti izdavani po nekomercijalnim uslovima.

 

To je grass roots, a ne trgovina devizama i akcijama, ili postovanje youtube snimaka gajenja paradajza.

A ponudu za investiciju su dali u vazduhu ili su prvo zaradili novac pa onda dali ponudu?

Link to comment

On nikada nije bio moj prijatelj, naprotiv. Od posta do posta, mogao bih da ga klepim po ušima, da ga karam do kraja vremena.

 

Kada sam video kako ga (kreditima) nasamerene zveri razbucavaju, kakav god da je, on radi, zarađuje. I ne može se. On to slabo, čak i tragikomično artikuliše.

 

Njegova pobuna, ma kako izgledala nerealna i samo ovde vidljiva, jeste grass-roots i opravdana.

Yoyogi, ja ovde pisem ono sto mislim pa taman ceo forum pisao protiv toga ili me banovali nebitno. Tako je bilo uvek godinama pa nema potrebe da me "branish". Svako neka pise sta misli I neka ide diskusija. Edited by noskich
Link to comment

Sad mi nista nije jasno. Je l' se to sto je stampano odnosi na fizicke (sa cilindrima) diskove i/ili na (fizicke bez cilindrima) SSD diskove... I ako ne zasto da da?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...