Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Na stranu sto jesu dva fizicka diska, mene sad zanima kako to da sad vazi i za kopiranje s particije na particiju...

 

To nije fizičko kopiranje, to je unutar particije, sve što se dešava je...

 

oops

Ti pokusavas da ispratis fabulu radnje??? Bra'o, bra'o...

Link to comment

Na stranu sto jesu dva fizicka diska, mene sad zanima kako to da sad vazi i za kopiranje s particije na particiju...

 

To nije fizičko kopiranje, to je unutar particije, sve što se dešava je...

 

oops

 

Pokušava da racionalizuje pretpostavljam. :)

Link to comment

:D

 

Živim od IT i EA projekata već 20 godina i ti ćeš mene da farbaš ovde? Ti si car trolova. A uz to radiš i u javnom sektoru. :isuse:

Sećam se sada, on je pisao da je završio Fakultet Političkih Nauka, pa onda otišao negde na Master u EU...nisam sigurna baš sada gde.

ON trola i širi dezinformacije.... koji namerom? ili vidi svet tako nekako čudno.

Link to comment

Naravno da ne čitaš pravilno - to jesu dva različita fizička diska, imaš gomilu takvih testova, ovo je samo prvi na koji sam naleteo u pretrazi.

Sad ću ja da ti pokažem dva diska koji izgledaju kao posebni, a u stvari je isti, moj PC. Oba C i D su na istom mestu.

 

2017pcbus02.jpg

Link to comment

Naravno da ne čitaš pravilno - to jesu dva različita fizička diska, imaš gomilu takvih testova, ovo je samo prvi na koji sam naleteo u pretrazi.

 

 

:jerry:  

 

(daj mu product specification ako ne veruje)

Link to comment

Sećam se sada, on je pisao da je završio Fakultet Političkih Nauka, pa onda otišao negde na Master u EU...nisam sigurna baš sada gde.

ON trola i širi dezinformacije.... koji namerom? ili vidi svet tako nekako čudno.

On nikada nije bio moj prijatelj, naprotiv. Od posta do posta, mogao bih da ga klepim po ušima, da ga karam do kraja vremena.

 

Kada sam video kako ga (kreditima) nasamerene zveri razbucavaju, kakav god da je, on radi, zarađuje. I ne može se. On to slabo, čak i tragikomično artikuliše.

 

Njegova pobuna, ma kako izgledala nerealna i samo ovde vidljiva, jeste grass-roots i opravdana.

Link to comment

Sigurno. Magija.  Google more, down, at 5.5 million results, someone might have said the same as you.

 

Najozbiljnije pitam, zar nisi nikad čuo za SATA interfejs, nisi čuo nikakve novosti iz hardvera zadnjih 15-20 godina? Sad mi više nije jasno da li se zezaš ili stvarno nemaš pojma? :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...