Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Biras? Mozes li da budes vlasnik ili rentijer svojim izborom bez novca?

I ko bi to izabrao izmedju rentiranja, otplacivanja i imanja svog krova nad glavom prva dva?

Nikakav izbor, prinuda.

 

Ako ćeš bez novca, možeš da živiš negde u pećini ili u džungli kao naši predaci i budeš savršeno slobodan. :)

Ja rentiram već nekih 12 godina, ne zanima me otplaćivanje, a pri tom imam daleko noviji i moderniji vodokotlić nego vi tamo. ;)

Link to comment

Ima, kako da nema, samo za muškarce. Baš je lepo što si se ti tu tako skućio, samo ja bih pričekao sa tim izjavama o "doveka" dok ćerka ne provede par godina na poslu. Mislim, lepo je to što ti žena sa fakultetom radi kao kuvarica (pardon, chef u Thai restoranu) i što nam se hvališ da deca što ti dođu u posetu slikaju hranu kao iz Thai restorana. Je li ti žena studirala sa idejom da radi kao kuvarica (pardon, chef u Thai restoranu)?

 

Sve je to lepo druže samuraju, samo objasni ti nama ima li u  tim vozovima što idu na tri minuta vagona samo sa žene, ako ih ima, koliko ih ima i zašto?

 

SaE

Šta da ti objašnjavam, ćutiš i robuješ, otplaćuješ, školuješ nove naraštaje da i oni otplaćuju još više.

Lepo vreme i blizina mora daju iluziju da je život lepši nego što jeste a u stvari se živi na nivou siromašnijih zemalja EU, kao Portugalija. Sve ode bankama.

Link to comment

Inače i ja razmišljam da se prekvalifikujem u taj PMO i po čitav dan u sklopu radnog vremena visim na forumu...

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

A imas i opciju poslova koje rade iDemo, Dragance i ostali. Nije bas PMO sve i svja.

Link to comment

Šta da ti objašnjavam, ćutiš i robuješ, otplaćuješ, školuješ nove naraštaje da i oni otplaćuju još više.

Lepo vreme i blizina mora daju iluziju da je život lepši nego što jeste a u stvari se živi na nivou siromašnijih zemalja EU, kao Portugalija. Sve ode bankama.

Tako je druže samuraje, dođeš, objasniš, pobediš i odjašeš zagledan u daljinu.

 

SaE

Link to comment

Tako je to kad radiš na prastarom PC-ju, ovako ti izgleda brz lokalni disk ovih dana. ;)

 

2myrjfp.jpg

To nije fizičko kopiranje, to je unutar particije, sve što se dešava je ažuriranje tabele fajlova gde se postojeći blokovi ne kopiraju samo se mapiraju da moze da im se pristupi pod novim imenom.

Probaj sa diska na disk pa uhvati sliku.

Link to comment

Tako je druže samuraje, dođeš, objasniš, pobediš i odjašeš zagledan u daljinu.

 

SaE

Pa šta ćeš, kad si video koliki ti je samar na leđima kriv ti onaj koji ti je rekao.

Link to comment

To nije fizičko kopiranje, to je unutar particije, sve što se dešava je ažuriranje tabele fajlova gde se postojeći blokovi ne kopiraju samo se mapiraju da moze da im se pristupi pod novim imenom.

Probaj sa diska na disk pa uhvati sliku.

 

Uhvati ti 600 MB/s sa svog 33 MBps diska ako to nije fizičko kopiranje. ;) Elem, nemam trentuno dva takva diska u konfiguraciji, ali podaci i tehnologija su ti s početka veka.

Link to comment

Uhvati ti 600 MB/s sa svog 33 MBps diska ako to nije fizičko kopiranje. ;) Elem, nemam trentuno dva takva diska u konfiguraciji, ali podaci i tehnologija su ti s početka veka.

Nemoj tako - znas da ima i ono - single sigma (SX) i double sigma (DX), ne?

Link to comment

Uhvati ti 600 MB/s sa svog 33 MBps diska ako to nije fizičko kopiranje. ;) Elem, nemam trentuno dva takva diska u konfiguraciji, ali podaci i tehnologija su ti s početka veka.

I kod mene kopira brzo, čak i ne pokazije brzinu, završi za tren.

Nije to brzina na koju sam mislio, brzina bus (na slici) kada podaci sa diska idu njime na ekran..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...