Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Jedini put kad mi je trebala hitna pomoć (kolege su odmah nazvali) to je bilo u samom centru grada BGa. Trebalo im je svega četrdesetak minuta.

jedini put kad je meni trebala hitna, došli su za 10 min

 

kada se pokojna majka lomila, a to bilo 2x, isto su bili dosta brzi

 

e sad ne znam odakle su dolazili, blizu mene je gradska bolnica, možda je zbog toga, šta znam

ili sam prosto imala sreće da nije neka gužva

Link to comment

Realno - iznenadjenje je kad u Sidneju ne dodje za 10-20 minuta. Kad zakasne kapitalno onda ih razvlače po novinama i televizji...

U Beogradu je dobro da imaju benzin/dizel da sipaju u "hitna kola". Ono - gledajući ko i kako "upravlja".

 

 

 

Ovde dođe pet minuta pre nego što ti se desi, i posle ti stigne račun na 1200 dolara. (Ako nisi drug član™, tj. ne plaćaš ambulantnu članarinu.) Istina, kad ti spasu život, 1200 dolara je nebitno.

 

U vezi hitne pomoći u BG, meni je najfascinantnije bilo ne toliko kasno stizanje, koliko neopremljenost (uključujući tu i stvari koje često i privatna lica tj pacijenti sami imaju, kao što je npr kiseonik.) Doduše, to je bilo pre 2-3 godine, možda je sad bolje, hvala Vučiću, kako se već ono kaže.

Link to comment

U vezi hitne pomoći u BG, meni je najfascinantnije bilo ne toliko kasno stizanje, koliko neopremljenost (uključujući tu i stvari koje često i privatna lica tj pacijenti sami imaju, kao što je npr kiseonik.) Doduše, to je bilo pre 2-3 godine, možda je sad bolje, hvala Vučiću, kako se već ono kaže.

 

Svaka cast Vucicu :fantom:

 

Ma de bolje, ne moz biti

Link to comment

Svaka cast Vucicu :fantom:

 

Ma de bolje, ne moz biti

Moze, kako ne moze - po ciglu da si vezu umesto kravate on i ministri i svi da skoce u Dunav - pa da vidis kako (ne) moze.

Link to comment

Na jedno minut dva (vozom) - od one stanice - pored pruge na livadi pasu ovce... Ne jedna, ne dve nego omanje stado... Srećom bar su stanovi jeftiniji...

 

Sent from my GT-I9305 using Trapatalk.

Link to comment

 

a kako je to divan svet dole, bilo da su uzbeci, tatari, jermeni, rusi

i kakav kvalitet života, tamo gde se to najmanje očekuje

ali da bi to čovek sve shvatio i doživeo, mora malo da zaboravi na jebene zapadnjaćke standarde i premise

 

E ovo me interesuje. Molim za vise o tome.

Edited by noskich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...