Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

ma on je u tom dijelu gdje su baste i sl bio neodrzavan, mozes vjerovatno da izguglas neke slike

imas takvih stvari i inace i drugdje, u italiji navodno dosta masovno, prosto sam za ovaj znala ime a za druge ne, umorna sam sad pa mi se ne guglaju primjeri. i ovi klinci iz zvezde se pozivaju na talijansku tradiciju

 

to mogu da budu korisni prostori za socijalizaciju ali nekom mozda i za neku vrstu posla

 

koliko se povrsno sjecam, ponegdje i vlasnici objekta pristanu da ga ustupe na upotrebu dok ne pozele da ga privedu namjeni u svoju korist

 

edit, a sta mislis, kad pricamo o stopu, jel realno bezbjednosna situacija po tom pitanju losija?

Edited by morgana
Link to comment

ma on je u tom dijelu gdje su baste i sl bio neodrzavan, mozes vjerovatno da izguglas neke slike

imas takvih stvari i inace i drugdje, u italiji navodno dosta masovno, prosto sam za ovaj znala ime a za druge ne

 

 

Pa dobro, ali ne svodi li se to dosta na ono sto sam rekla da ljudi ne zele svuda iste stvari? Naravno, ima tu uvek mesta za promene, u smislu vidis neku ideju, nisi razisljao o tome, ali onda ti vidis, svidi ti se, i krenes da pravis nesto slicno. Ali ne kapiram cemu konkretno ovi primeri / sering koji je kod nas masovan u prijateljskim krugovima za koji mislis da bi postojalo veliko interesovanje u vanprijateljskim, ali da li je to tako? Onaj sering za kojim je postojala potreba se uspostavio cim je mogao recimo (kod mene u kraju, cim je neko dozvolio masovno sprovodjenje nelegalne delatnosti taksistima). Ona basta, zasto se bas to pitas gde je to kod nas? Pa mi imamo mnogo lepsu urbanu sredinu sto se parkova tice nego te gajbice, sto bih sedela medju gajbicama na vrhu neke olupine, kad imam Kales, Tas, Topcider itd? Jedina svrha tome bi bila da se pokriju rugla Beograda, ali ko bi se onda time bavio ako nece da sedi tu? A sto da sedi tu ako mu je zemunski kej na dohvat ruke? Mislim meni licno su svi ti primeri prilicno neprivlacni, opet, ako sam ja manjina, i ako ljudi zele masovnije da stopiraju i spavaju na kaucevima kod nepoznatih ljudi umesto kod rodbine i prijatelja roidbine, pa napravice se i to bas ko oni taksiji za cetvoro.

Link to comment

e, ujutru cu da nastavim, evo sad samo ovo, mislim da su preferencije lako izmjenjive i da smo upravo mi u bivsoj sfrj dobar primjer za to, a vjerujem i da su latentno bas na liniji ovog sto pricamo

gajbice nigdje ne zamjenjuju parkove, imaju svoju prakticnu funkciju

 

odoh spavat

Edited by morgana
Link to comment

Na PPPu? Pa u zavisnosti od yivotne faye imam neki visak vremena kad sam previse umorna za neke aktivnije oblike zabave, nego malo gledam tv, malo surfujem po netu, malo pisem po PPPu. Da je beskorisno jeste, al mora li sve da bude korisno?

 

E i uzela sam i onu drugu knjigu da citam, o prekarijatu. Moram priznati da mi za razliku od prve nije bas ok, ima neke zanimljive statistike ali ima i jako puno polujasnih delova i vrlo je tendeciozan ton.

Link to comment

Sto gubite vreme ovde? Ajd sto sam ja protracio godine, nemojte i vi.

 

Uglavnom sam ovde sa posla. Forumi idealni da popune trenutke predaha na poslu.

Link to comment

@evribadi

Vidim prilican talent izgubljen na nesto sto cita cca 20 ljudi. Ako i toliko (mislim, zaozbiljno cita). Ja sam mozda i zivot sjebo zbog foruma, pa vas pokusavam upozoriti.

Link to comment

@evribadi

Vidim prilican talent izgubljen na nesto sto cita cca 20 ljudi. Ako i toliko (mislim, zaozbiljno cita). Ja sam mozda i zivot sjebo zbog foruma, pa vas pokusavam upozoriti.

 

 

 

Kako pobogu? Mimo toga nije mi nesto bitno koliko ljudi ovo cita, pa ja i kad pricam sa zivim ljudima nikad nas nema vise od desetak maks.

Link to comment

@evribadi

Vidim prilican talent izgubljen na nesto sto cita cca 20 ljudi. Ako i toliko (mislim, zaozbiljno cita). Ja sam mozda i zivot sjebo zbog foruma, pa vas pokusavam upozoriti.

 

:lolol:

 

sreca da se nisi raspistoljio na forumu na kome ni u jednom trenutku nema vise od 5 ulogovanih...

 

e indy, indy....

Link to comment

@evribadi

Vidim prilican talent izgubljen na nesto sto cita cca 20 ljudi. Ako i toliko (mislim, zaozbiljno cita). Ja sam mozda i zivot sjebo zbog foruma, pa vas pokusavam upozoriti.

 

 

whaaa.... ti to ozbiljno?  :unsure:

Link to comment

Ne krivim ja forum, vec samo sebe... ali forum je bio od velike odmoci indeed.

 

Ne bi da smaram forumase sa svojim problemima, ali racunam u pitanju je mladji svet, jos ima teoretske nade da se spase ovog hotela kalifornije.

 

Evo npr. bus se spasao, i odmah mu je krenulo na bolje u zivotu (koliko sam u toku).

Link to comment

 zajebavas bre Indy :) pa znaju se u zivotu valjda prijoriteti, sve ostalo je zajebancija i/ili hobi..... ne znam kako/zasto neko moze forum ili bilo koju drugu drustvenu mrezu do te mere ozbiljno da shvati.. al fakat nas ima raznih

 

ja od samog pocetka forumasenja imam 1 isti stav; 80% zajebancija i ostalo sve ostalo.. ako ne mozemo lepo - aj chao......... desavalo mi se da ulazim u ozbiljne diskusije, ali to je bilo kad sam zivela u Srbijici i kad nisam radila..... ali neki ljudi prosto imaju ambiciju da budu "uticajni" forumasi/tviterasi/fejzbukovci/koji god.... i to je okej.. sve dok ne pocnu da osechaju kako im drustvene mreze, ko sto rekoh, uticu na prioritete [porodica, poso.. i tako tome]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...