Jump to content
IGNORED

Zemljotres od 9 stepeni Rihtera u Japanu, 11.03.2011


dig_chohano

Recommended Posts

Pa da je zaista tako, onda Japanska vlada ne bi na svojim stranicama imala OVAKVE oglase zar ne? Ali zasto je to tebi takav problem; zasto je problem saznanje da Japan nije sam?
To ima kao sto svaka sredjena drzava mora da ima. Da ne bude Haiti gde i da nesto hoces da posaljes nemas pojma ni gde ni kome ni gde da nadjes.Japan sam? Pa sa CNN-om i Sarkozijem, sa takvim saveznicima se daleko stize.
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Yoyogi

    365

  • Аврам Гојић

    104

  • ToniAdams

    59

  • borris_

    56

Bezosecajni robot? Neko ko ne naseda na patke i ko vidi u cemu je sustina?Pa takav ti i treba,
Naravno da mi treba. Ali ja sad pricam o EMOCIJAMA. O tome da ti.... iz nekog razloga izostavljas taj KLJUCAN segment u citavoj tragediji, o odnosu medija, pa cak i ljudima kojima je drago sto si OK. Ti naprosto NEMAS emocije. Ti si robot. Netko ti napise nesto lijepo (pozdravi te, pozeli tvojoj porodici sve najbolje) ali tebe nema. Ti si robot, internet fucking japanski bot.
Link to comment
Naravno da mi treba. Ali ja sad pricam o EMOCIJAMA. O tome da ti.... iz nekog razloga izostavljas taj KLJUCAN segment u citavoj tragediji, o odnosu medija, pa cak i ljudima kojima je drago sto si OK. Ti naprosto NEMAS emocije. Ti si robot. Netko ti napise nesto lijepo (pozdravi te, pozeli tvojoj porodici sve najbolje) ali tebe nema. Ti si robot, internet fucking japanski bot.
Eto vidis. Mozda je i bilo bolje ne izletati se, mozda nikad ne bi saznao da i ovo moze da mi se kaze.Ili piss poor posting na topiku pa sada neko ne place uz brazilske sapunjere dok se mi ovde podavismo od suza, robot, nego sta.
Link to comment
Ti si robot, internet fucking japanski bot.
Nema on veze sa Japanom. To je klasika kad imaš gastosa domaćina koji se kurči i tripuje da je nadbiće zato što je zapalio negde.
Link to comment
Areva says Japan requests French nuclear help Mon Mar 28, 2011 10:48am GMT PARIS, March 28 (Reuters)French nuclear reactor maker Areva confirmed on Monday that it had received a request from Japan to help deal with its crippled Fukushima nuclear plant. A spokesman for Areva said no further details were available. French Energy Minister Eric Besson told RTL radio earlier on Monday that Japan's Tokyo Electric Power Co (TEPCO) had made a request for assistance. "TEPCO for the first time, 36 hours ago, asked for the help of relevant French companies, EDF, Areva and the CEA (French nuclear research body)," he said. (Reporting by Benjamin Mallet; Editing by James Regan)
Link to comment
To ima kao sto svaka sredjena drzava mora da ima. Da ne bude Haiti gde i da nesto hoces da posaljes nemas pojma ni gde ni kome ni gde da nadjes.Japan sam? Pa sa CNN-om i Sarkozijem, sa takvim saveznicima se daleko stize.
Ma boli te kita s kim. Bitno je da pomazu zar ne? Mislim, ima li razlike u Francuskoj ili Americi?
Eto vidis. Mozda je i bilo bolje ne izletati se, mozda nikad ne bi saznao da i ovo moze da mi se kaze.
Tesko da ces mene dobiti na tu kartu i ne igraj se sa datim povjerenjem. Nitko se nije izletio, a ni nece. To jest, ja sam se izletila jer sam ti dala do znanja da nam je (nekolicini nas) stalo do tebe. Da li je to problem? Jel' to neki japanski grijeh? Da povucem to sto sam rekla? WTF da sad radim, a da TI konacno budes zadovoljan?(Jbt. pozdravi zenu.. Huh)
Link to comment
Nema on veze sa Japanom. To je klasika kad imaš gastosa domaćina koji se kurči i tripuje da je nadbiće zato što je zapalio negde.
a to se nama skandinavcima nikada ne desava. mi to uvek lepse, uljudnije i skromnije resimo od vas balkanaca ili ovih japanaca, neznalica.
Link to comment

ovo je kao onaj vic, ne znam tacno kako ide, ali na kraju je japanac ispao najpametniji i sve ih je nadmudrio. A, jel da da je smesno, ahahahahahaha.

Edited by ndjordjevic
Link to comment
To jest, ja sam se izletila jer sam ti dala do znanja da nam je (nekolicini nas) stalo do tebe. Da li je to problem? Jel' to neki japanski grijeh? Da povucem to sto sam rekla? WTF da sad radim, a da TI konacno budes zadovoljan?
a recimo meni nije jasno kako može da ti bude stalo do nekog nickname-a s foruma, kog nit poznaješ, nit imaš bilo kakav lični dodir da bi mogla da gajiš takva osećanja. jojogi jeste često drkadžijski raspoložen, al po ovom pitanju se slažem sa njim, svo to žaljenje, ždralovi od papira, avatari s japanskom zastavom, i sl, su mi pomalo foliška i nekako više radi sebe nego iz nekog iskrenog osećanja bliskosti sa zemljom i narodom na drugom kraju sveta. a kontam da i japanci nisu preterano ludi za tim da ih se žali. ko što je i jojo rekao, dovoljno je to jaka zemlja i narod, koji je do sad preživeo već n armagedonskih katastrofa, da bi nad njom naricali. a ako im treba nešto, tražiće. Edited by Gonzo
Link to comment
meni to lici na neki mongoloidni pokusaj spina i jos jednom me uverava da se privatnim licima neke stvari, kao sto je proizvodnja i distribucija struje, ne smeju prepustati.
Moguce je da ni oni ne znaju tacno uvek sta se dogadja. Tamo je haos, krizna situacija. Ne znaci da bi to drzava bolje odradila (nije se ni americka proslavila sa Katrinom, a nije zavisilo od privatnika - stavise, privatnici su se tu mnogo bolje poneli). Ne vidim zasto bi se privatnim licima onemogucavalo da proizvode struju (svi mi to radimo, i kad hodamo po sintetickom tepihu). Stavise, neki kazu da je buducnost u tome da svako sebi proizvodi struju mikro-elektranom kod kuce.
Link to comment
...al po ovom pitanju se slažem sa njim, svo to žaljenje, ždralovi od papira, avatari s japanskom zastavom, i sl, su mi pomalo foliška i nekako više radi sebe nego iz nekog iskrenog osećanja bliskosti sa zemljom i narodom na drugom kraju sveta.
Posto sam ja jedno nedelju dana imao avatar sa japanskom zastavom, samo da napisem da je ovo glupost, barem sto se mene tice. I to uvredljiva glupost, ali preci cu preko toga ovaj put.
Link to comment
Posto sam ja jedno nedelju dana imao avatar sa japanskom zastavom, samo da napisem da je ovo glupost, barem sto se mene tice. I to uvredljiva glupost, ali preci cu preko toga ovaj put.
kako sam pročitao post, lupih se po prstima, jer sam znao da ćeš se osetiti prozvanim. izvinjavam se, inspiracija da to napišem su mi pre svega bili likovi s FB-a, profesionalni pratioci trendova, od izražavanja solidarnosti japanu, do ostavljanja nekakvih chain motivacionih porukica. nisam imao na umu tebe ili nekog konkretnog. pardoniram još jednom ako sam koga nepravedno opleo ovom generalizacijom.
Link to comment
×
×
  • Create New...