Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

E ljudi, treba mi pomoc, manje vise hitno. Nemam kod sebe trenutno mape i poi za iGo, a trebaju mi jer sutra krecem na putMoze li neko da me uputi na link za skidanje istih. Treba mi Evropa, pa kad vec skidam da poskidam sve drzave, lako cu posle ubaciti ono sto mi treba.Hvala unaprededit: ja sam nasao neki torrent, poskidao mape, ali nema sve poi-je za date mape, i to bas nema Austrije

Edited by Have_Fun
Link to comment
Aj nou, bre, pa imam to u mobu, probala i ne odgovara mi. Možda je ok za nekoga ko kuca uglavnom iste poruke tipa "stizem", "tu sam za minut" i sl, meni jok.
Valk kad se raspiše, svaki SMS za Nobela. :D
Link to comment

nemam. uninstalirao sam neki viputnik, android vip menu, swype tastaturu, a jos bih ubio deaultne playere za muziku i video, browser, filer, news&weather, kontam bez nekih posljedica. ali ja bih da to jos dublje da pocistim, zato ne znam sta da radim s nekim live wallpaperima, milion nekih google servisa, voice search...

Link to comment
Ja tu swift nema šanse da koristim, generalno ne volim predikciju prlikom unosa teksta i jedna od prvih stvari koju uradim kad uzmem nov fon je da isključim t9 i slične gluposti.Za sad mi je nakon rutovanja odlična stvar link2sd jer sam gomilu apps koje nisu za brisanje a zakovane su u phone prebacila na sd. Pored uninstaliranja sranja sa titanium backupom, telefončić je okrilatio!Jedino što sam definitivno zajebala to je kontakt lista jer mi se izgubio sync sa fejsom a volim da imam to objedinjeno. Sad ću time da se pozabavim :)
ja sam povucen ovom tvojom pricom i krenuo u uninstaliranje nepotrebnih programa. ne znam da li pod tim prebacivanjem na sd card mislis na obicno prebacivanje ili linkovanje. tek nakon linkovanja na sd telefon ce bas da se okrilati, tako da procitaj http://forum.hackmyandroid.com/showthread.php?t=220&page=1
Link to comment

Mislim da sam ih samo prebacila pošto nemam dve particije na sd kartici (imam i externu)Pročitaću, hvala.Inače, deinstalirala sam:Aldiko eBookAllshareBeach live wallpaperLayarLwpaper pickerMini diaryMusic hubNws and weatherPress readerSamsung push serviceSocial hubSwypeY! Finance clockDaily briefingI neke skinute koje su mi postale suvišne sad. And counting!

Edited by Valkyrie
Link to comment

kad samo prebacujes na sd karticu, opet ti neki dio podataka svake aplikacije ostaje u internoj memoriji. kad se radi ovo linkovanje tada se kompletna aplikacija prebacuje na tu novoformiranu particiju i na internoj memoriji ti prakticno ostaju samo sistemske aplikacije. ako si ikada radila pravljenje hard disk particija, ovo ce ti biti jako jednostavno, jer je postupak potpuno isti.

Edited by Timmi
Link to comment
Mislim da sam ih samo prebacila pošto nemam dve particije na sd kartici (imam i externu)Pročitaću, hvala.Inače, deinstalirala sam:Aldiko eBookAllshareBeach live wallpaperLayarLwpaper pickerMini diaryMusic hubNws and weatherPress readerSamsung push serviceSocial hubSwypeY! Finance clockDaily briefingI neke skinute koje su mi postale suvišne sad. And counting!
U je, koliko đubreta :blink:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...