Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Izgubićeš garanciju sigurno ali ako može na HTCu da se vrati orginalni softver (UUR) onda ima nešto i za Samsung.
OK. Ja sam uvek do sada pravio backupe iz ClockworkMod-a. Ali po tvojim recima to nije dovoljno za garanciju ako bude vracanja.Znaci potrebno je da nadjem originalni RUU (google daje RUU umesto UUR kao termin) i to treba da bude telenorov a ne neki genericki strani, zar ne?
Link to comment

Upravu si ruu, moja greška. To se gleda po nekim regionima (Azika, EU i sl) Na ovom linku vidim da se spominje Vodafon pa pretpostavljam da ima i za Telenor. Isčačkaj samo da znaš ovo je za HTC telefone, ne znam da li je isto i za Samsung - ne verujemhttp://www.androidfiles.org/ruu/?dir=PyramidSent from my Sensation using Tapatalk 2

Link to comment
Ja bih sutra da rootujem samsung galaxy s + pa me zanima ima li renne neke planove ili će biti na forumu :)
Aj meni kao laiku da objasnite zašto je dobro rootovati S+ pa se možda i ja odlučim na to :unsure:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment
Ja bih sutra da rootujem samsung galaxy s + pa me zanima ima li renne neke planove ili će biti na forumu :)
Toliko sam mamuran da ne verujem da cu danas uspeti da ti pomognemПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment
Toliko sam mamuran da ne verujem da cu danas uspeti da ti pomognemПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
:lol:Onda si stvarno preterao.
Link to comment

<_< danas si našao da buđeš beskoristan. Nosićeš me (i moj mob) na duši.Zoki82 - meni je izašao iz garancije a i rado bih se rešila nekih gluposti koje mi jedu RAM. Pošto imam puno apps koje menjaju izgled i originalne funkcije (go sms, go launcher, go locker itd), treba mi što više memorije da bi to radilo smooth.

Link to comment

Preko One click je jednostavnije, preko odina imaš veću kontrolu.Bolje koristi one clickПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...