Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Koji player koristite? Vidim da se MX kotirao kao najbolji.Usput i ja koristim GoTaskManager i nisam bio preterano zadovoljan, najvise mi je pomoglo da ubrzam mob tako sto sam pobrisao par nepotrebnih aplikacija, a onima koje sam ostavio izbrisao sam podatke (kao neki history, jebem li ga).

Link to comment

Čini mi se da je praslin skoro pitao nešto slično, pa evo i ja. Dakle, da li neko zna neki program ili neko uputstvo za relativne programerske debile kako napraviti jednostavne android aplikacije/alternativno da li zna nekog relativno povoljnog ko takve aplikacije pravi za novce?

Link to comment

Nije app builder, ali mozhesh da kreirash/automatizujesh stvari (u zavisnosti koliko se snalazhish u tim stvarima) i kreirash neke funkcije za koje bi inache koristio posebne aplikacije...

Link to comment

Боље, прегледније и једноставније од овога нисам нашао:http://www.appsolutnosmart.rs/Ја тражим оригинални онлајн ап билдер на коме је базиран овај линковани. Тај оригинални има директан извоз за iOS и Windows и нема "Самсунг" банер на свакој страни.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...