Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Eto, ukratko ako neko moze da me posavetuje, cisto da ne napravim neku vecu gresku pri odabiru. Unapred hvala!
Nemoj uzimati ništa ispod 1gh procesora.Još ako ima i mesta za sd karticu, na konju si :)Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2
Link to comment
Pogledaj i Huawei G300.
+1uzeo sam ga pre nedelju dana. sjajan telefon za te novce (a i inace :D)
Imam ga 6 meseci, za te pare nešto najbolje što se može naći, ubeđen sam...
Link to comment

Povodom update-a od pre par dana. Nakon update-a je jeo RAM kao lud. Cim se upali ode na 60% i posle do 80% bez problema. Settings - Application manager i udri u disable jedno pola sata. Nakon 35 disableovianih aplikacija sve radi kao i ranije. Ne jede bateriju, a RAM kada upalim ode na 39%. Ne prelazi 60% uz laksu upotrebu. Divota. Ubacili su milion nebuloznih aplikacija.

Link to comment

Hvala svima na savetima!Isao danas u poslovnicu Vip-a, malo razgledao i definitivno nista bez toga da se nesto prvo uzme u ruke. Na netu to ipak izgleda drugacije. Definitivno sam odustao od Sony-jevih uredjaja, a "zakacio" sam se za LG Optimus 7 i neki ZTE. Prodavac mi je ljubazno preporucio LG-jev model za koji kaze da se izuzetno pokazao. Pretrazicu malo specifikacije, a vidim da ima prostora za SD karticu, kao i procesor od 1gh, tako da mi je on sda favorit. :)A naravno, tu je i vise puta pomenuti Huawei G300 koji poseduje i par kolega, tako da cu ovih dana odluciti.Ako imate jos nesto da dodate, bicu zahvalan. ;)

Link to comment
Povodom update-a od pre par dana. Nakon update-a je jeo RAM kao lud. Cim se upali ode na 60% i posle do 80% bez problema. Settings - Application manager i udri u disable jedno pola sata. Nakon 35 disableovianih aplikacija sve radi kao i ranije. Ne jede bateriju, a RAM kada upalim ode na 39%. Ne prelazi 60% uz laksu upotrebu. Divota. Ubacili su milion nebuloznih aplikacija.
obzirom na to kako funkcionise androidovo upravljanje ram.om, to sto je ranije jeo 80%rama ne znaci nista. one aplikacije koje su u suspend modu se brisu cim je memorija potrebna aktivnim aplikacijamaveci je problem sto je telefon ocigledno aktivirao i gomilu servisa koji su u pozdini aktivno zdrali kako ram, tako i procesor (bateriju)having said that: jebo ih bloatware, zato i ne mogu da update.uju android na svim uredjajima kako treba.@segundo: od specifikacija i besmislenih recenzija (posto svi telefoni koriste 2-3 ista procesora, manje vise istu kolicinu rama, imaju isto piksela na ekranu/u kameri i po tezini su tu negde, recenzija se uvek svede na to sta je novinar tog dana iskakio i za koju firmu navija) bolje gledaj kako funkcionise kamera i koliko cesto proizvodjac radi update za android na starijim modelima (i ne veruj obecanjima sta ce sve da fino urade uskoro, to uvek lazu ko psi)npr ovaj LG pravi (po meni) kriminalno lose fotke. muljave + balans boja u kurcua kameru ces verovatno koristiti i cesce nego sto mislis
Link to comment

Dabome, ti nam želiš reći da su svi ARM i Exynos procesori isti, da svi rade na istim taktovima, da koriste sličnu količinu rama jer su 512 MB-1GB-2GB isto, da imaju iste čipove za kamere, da im softver svima radi isto uprkos tome što svaki ima svoj interfejs i tako dalje...? I da je ukupan paket relativno nebitan faktor? Mislim, to bi bilo kao da ti kažem "uzmi bilo koji komp, ionako svi imaju Intel procesor, eventualno AMD, i svi koriste Windows..."

Link to comment

Да ли неко има линк за WM app builder а да није Самсунгов Appsolutno Smart? Или препоруку за неки други ап билдер за програмерски неписмене? Унапред хвала.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...